Jump to content
Sign in to follow this  
jasna

Która tapeta?

Recommended Posts

jasna    0

Potrzebuję Waszej pomocy - chciałabym wybrać jakąś fototapetę z mural24.pl, ale nie wiem, na którą się zdecydować. Najbardziej podbają mi się widoki, jakieś morze, może plaża. Którą byście radziły?

Edited by Falkhor
Czy ten temat ma być do rozważania tylko przez kobiety?

anuk    0

Jeśli chodzi o poradę to chyba już trochę za późno. Ale chętnie odświeżę ten wątek. Aranżacje wnętrz to zawsze ciekawy temat dla kobiet. Więc wrzucajcie aranżacje, które Wam się podobają lub Was zainspirowały;) Ja zacznę od takich:

african-queen-2014_27.png

barbara-becker_289.jpg

studio-line-by-dieter-bohlen_397.jpg

Co  o nich sądzicie? 

Zdjęcia pochodzą ze strony http://innetapety.pl/

anuk    0

Widzę, że małe zainteresowanie tematem;( A przecież wiem,że z pewnością przeglądacie różne strony z ciekawymi aranżacjami...Zachęcam do wypowiadania się :D

Na wiosnę lubimy trochę odświeżyć mieszkanie... ja znalazłam super tapetę do salonu. Co o niej sądzicie?

tapeta-linpha-9935_7206.jpg

To najnowsza propozycja Cristiana Masi. Trochę droga, ale jakby tak tylko jedną ścianę wytapetować...???

knaper88    0

to ja się podepnę pod ten temat i zapytam: czy ktoś miał do czynienia z tą firmą: http://www.apla.eu/oferta/ ? Pytam, bo chcemy w domu zmienić cały wystrój i projektantka poleciła nam skorzystanie z ich usług jeżeli chodzi o jakieś nadruki czy elementy wystroju robione na zamówienie, a zależy nam bardzo na jakości tego. Wiem, że projektantka ręczy za to głową, ale zawsze w internecie lepiej poczytać niż nie czytać :) Dajcie proszę znać, czy cokolwiek wiecie! 

thx!

Michall    0

Jak myślicie, jaka tapeta byłaby najlepsza do szarego pokoju? Żeby go trochę rozjaśnić? Dodam że mam jasne meble;)