Jump to content
Sign in to follow this  
aqq

Totalny brak poszanowania dla prawa

Recommended Posts

aqq    3

Jak w temacie - wydaje mi się , że coraz więcej kierowców ma w głębokim poważaniu przepisy ruchu drogowego w naszym miasteczku.

Ostatnio zaobserwowałem zjawisko wyjeżdżania autobusów PKS z dworca na ul. Sikorskiego  POD PRĄD pomimo stojącego tam jak byk  znaku informującego o jednym kierunku ruchu. Przejazd od Jagiellońskiej obok Kościoła w kierunku Rynku to istny slalom pomiędzy zaparkowanymi gdzie popadnie autami (bez znaczenia czy na skrzyżowaniu czy pod wiaduktem)i na oznakowanym zwężeniu) a na Dominikańskiej obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy bo przecisnąć się może tylko jedno auto. Ciekawe dla czego te same przepisy w jednaj części miasta obowiązują a w innej nie ?

Szczus    63

hmm ja myslę że to nie ostatnio tak się dzieje tylko od zawsze tak bylo być może policja jest tak przyzwyczajona że nie widzi problemu

Neołafita    42

. Ciekawe dla czego te same przepisy w jednaj części miasta obowiązują a w innej nie ?

To gdzie niby jest tak jak być powinno?

hmm ja myslę że to nie ostatnio tak się dzieje tylko od zawsze tak bylo być może policja jest tak przyzwyczajona że nie widzi problemu

Nie zgodzę się, Samochodów przybywa, jakości kierowców niekoniecznie.

Mam wrażenie, że akurat Łańcucka reaguje na to o wiele bardziej, niż sąsiedzi z stolicy imitacji, którzy postępują jakby byli mocno podatni na zboczenie tadzia.

Guest Paweł   
Guest Paweł

Wiele bym dał, żeby rządzący "stolicą imitacji" i Mojego Łańcuta zamienili się miejscami a "tadziu" zrobił tu w końcu porządek! :)

Neołafita    42

Wiele bym dał, żeby rządzący "stolicą imitacji" i Mojego Łańcuta zamienili się miejscami a "tadziu" zrobił tu w końcu porządek! :)

Jaki porządek? ? No chyba, że chcesz mieszkańców, uszczęśliwić okrągłymi kładkami, możne im to bardziej się spodoba bo do górek przywykli.