Jump to content
Sign in to follow this  
Kniejas

Spalenie tęczy i marsz niepodległosciowy Listopad 2013

Recommended Posts

Kniejas    17

Strasznie jestem ciekaw co wy o tym myślicie.

Normalnie mnie mało nie trafiło jak zobaczyłem coś się stało 11 listopada w Polsce w warszafce.

Do tego media i wszechobecna kompromitacja wszystkiego i wszystkich.

http://www.fakt.pl/cejrowski-popiera-zniszczenie-teczy-na-pl-zbawiciela,artykuly,428574,1.html

http://wyborcza.pl/1,75248,14932005,Marsz_Niepodleglosci_rozwiazany__spalone_auta_i_tecza.html

http://fater.salon24.pl/547854,caly-postepowy-swiat-potepia-haniebne-spalenie-teczy

http://youtu.be/2zfGP8O3K-Y

No? Dlaczego to się dzieje u nas?

Ja nie rozumiem jak można zatrudniać w mediach takie sieroty.

Jak można zezwolić policji by zezwoliła na zaistnienie takiej sytuacji podczas marszu?

Pyskówki.

Przepychanki.

Demolowanie stolicy.

Atak na ambasadę Rosji.

Zagrożenie bezpieczeństwa publicznego.

To za nasze podatki, ludzie!!

Szczus    63

akurat tęczy mi nie szkoda, uważam że 50 tys(co najmniej) uczestników marszu to nie tylko narodowcy ,ludzie rożnych poglądów . Te incydenty które się wydarzyły (powtarzam incydenty) zostały tak rozdmuchane jak by co najmniej 50 tys tłum rzucili się na wszystko i wszystkich a to grupa może 200 osób która może się łatwo w taki tłum wmieszać i wykorzystać sytuacje do rozróby .  Podkreślę że te incydenty nie miały miejsca bezpośrednio na trasie marszu tylko obok i tym powinna się zająć bezpośrednio Policja która tak jakby przymrużyła oko . Poczytajcie sobie co 11 listopada dzieje się(zakończenie 1wś) w Francji tam to pojawiają się ofiary śmiertelne i nikt nie rozdmuchuje tego na cały świat .

pi0trek    53

akurat tęczy mi nie szkoda, uważam że 50 tys(co najmniej) uczestników marszu to nie tylko narodowcy ,ludzie rożnych poglądów . Te incydenty które się wydarzyły (powtarzam incydenty) zostały tak rozdmuchane jak by co najmniej 50 tys tłum rzucili się na wszystko i wszystkich a to grupa może 200 osób która może się łatwo w taki tłum wmieszać i wykorzystać sytuacje do rozróby .  Podkreślę że te incydenty nie miały miejsca bezpośrednio na trasie marszu tylko obok i tym powinna się zająć bezpośrednio Policja która tak jakby przymrużyła oko . Poczytajcie sobie co 11 listopada dzieje się(zakończenie 1wś) w Francji tam to pojawiają się ofiary śmiertelne i nikt nie rozdmuchuje tego na cały świat .

O czym ty w ogóle piszesz? Incydenty? Co roku to samo, albo jeszcze gorzej. Tęcza faktycznie nie była bezpośrednio na trasie, ale rosyjska ambasada już tak. To że nie ma ofiar to tylko odrobina szczęścia! Nie ma znaczenia że to tylko nieliczni z tłumu robili rozrubę. Organizator nie potrafił nad tym zapanować. Banda debili, zamaskowanych tchórzy. A co do tęczy to twoja wypowiedź jest po prostu prymitywna. Jaka to różnica czy demolują taką instalację czy jakąś inną? Cienka granica. 

Do tej pory twoje wypowiedzi uważałem za dosyć wartościowe. Ale stawanie w obronie tej chołoty.....???

Szczus    63

O czym ty w ogóle piszesz? Incydenty? Co roku to samo, albo jeszcze gorzej. Tęcza faktycznie nie była bezpośrednio na trasie, ale rosyjska ambasada już tak. To że nie ma ofiar to tylko odrobina szczęścia! Nie ma znaczenia że to tylko nieliczni z tłumu robili rozrubę. Organizator nie potrafił nad tym zapanować. Banda debili, zamaskowanych tchórzy. A co do tęczy to twoja wypowiedź jest po prostu prymitywna. Jaka to różnica czy demolują taką instalację czy jakąś inną? 

za dużo Piotrek mediów słuchasz. W 2010 roku byłem w Wawie na takim marszu a w tym roku w Szczecinie i całkiem inna jest atmosfera tego marszu jak przedstawiają ją media .Idą tam kombatanci cale rodziny dzieci niosą flagi śpiewają są różne grupy są narodowcy,kibole, harcerze,dużo kobiet,emeryci,ludzie pracujący, -a telewizja przedstawia że tam idą same "łyse pały" .Do straży marszu zgłaszają się młodzi ludzie (również z Łańcuta) i w kordonie marszu gwarantuje ci że nie doszło do żadnych ekscesów(z wyjątkiem rozpylenia gazu przez policje) 

Tęcza faktycznie nie była bezpośrednio na trasie, ale rosyjska ambasada już tak

A swoją drogą Rosyjska ambasada nie była bezpośrednio na trasie marszu(100m dalej zaatakowana była 300 m dalej o tylu) i spalona została tam Polska budka strażnicza (a nie rosyjska jak to media przedstawiają) Wejdź sobie na jakiś portal niezależny od mediów pooglądaj filmiki bez komentatorów lub wybierz się w przyszłym roku do Wawy na taki marsz i sam oceń uczciwie swoim umysłem a nie słuchaj mediów które wciskają ci swoją wersje. Zobacz sobie jak w tamtym roku Policja prowokowała bójki. Zauważyłeś że nigdy telewizja nie pokazała pięknych chwil takiego marszu ?? Tylko same ekscesy co roku występują prowokacje albo lewicowych środowisk albo policji . Jeszcze jeden argument dodam że skoro  ten marsz jest tak źle oceniany przez rodaków to czemu jest największą manifestacja w Polsce i co roku przyjeżdża więcej ludzi w tym roku w granicach od 50 tys do 100 tys ?? 

Do tej pory twoje wypowiedzi uważałem za dosyć wartościowe. Ale stawanie w obronie tej chołoty.....???

mam swoje zdanie nie kieruje się tym co media mówią i nie musimy się we wszystkim zgadzać, co nie znaczy że nie szanuje twoich uwag a tym bardziej nie nazwał bym ich prymitywnymi  

• Like 1

danny    15

Kilka razy już oglądałem Bosaka i uważam że jest dobry, świetnie konstruuje zdania i potrafi się jasno wypowiedzieć.

Nasze władze nie lubią szeroko pojętego ruchu narodowego, ta cała gadka o mowie nienawiści i faszyźmie to jest nawet troche śmieszna, jak już nawet słysze jak się o tym Palikot wypowiada.

Szczus    63

Kilka razy już oglądałem Bosaka i uważam że jest dobry,

dokładnie Danny zauważyć trzeba w tym filmiku jak go próbują wyprowadzić z równowagi ale on się nie daje,co ciekawe z tego co wiem to redaktor powinien być obiektywny i neutralny a tu ewidentnie obrał stronę lewicową ...podobnie jest z całymi mediami próbują narodowców przedstawiać jako bandytów(spalone auta to zasługa "anarchistów" rzucających z dachu koktajle Mołotowa ) .Co najlepsze dzięki właśnie takiej propagandzie  ruch narodowy z roku na rok staje się bardziej rozpoznawalny i bardziej popierany przez ludzi którzy mają dość Tusków Kaczorów i Palikotów a także wprowadzania specjalnych praw dla mniejszości (homosiów,arabów,feministek itp )  dlatego jest postrzegany jako mało tolerancyjny co jest nie do końca prawdą .

Edited by Szczus

danny    15

Jak tam jestem generalnie za ruchem narodowym, dbanie o historię, "tradycyjne" wartości, do tego dołącza się ostatnio wspomnienia o żołnieżach wyklętych (polskich bohaterach) i dobrze że coś się dzieje w tym kierunku. Boję się tylko aby nie była to przykrywka przed wyborami na uzbieranie elektoratu dla PIS. Co prawda ruch na stronie odcina się od polityki (i innych partii) to różnie jeszcze może być.

• Like 1

Kniejas    17

Zacznę od tego że w Polsce praktycznie nie ma profesjonalny mediów śledczych. Tutaj musi być akcja sensacja i jakieś cycki. Równie dobrze na marszu Korwinistów ktoś mógłby strzelać z broni w powietrze i siłą zamykac kobiety w kuchni ;) U Kaczyńskiego ktoś wydarłby wszystkie brzozy w Warszawie. No i co? No i pewnie korwiniści to tylko anarchia i patriarchat. Kaczylud to ruch antybrzozowy.

Czyja by to nie była ta cała manifestacja i marsz. Skoro był legalny to problem w upilnowaniu porządku jest po stronie tego co wydał zezwolenie. Nie popieram słów o nielegalnym niszczeniu czegokolwiek bosego Cejrowskiego. Skoro tęczę postawiono legalnie to można ją też legalnie zdemontować. Chyba. W końcu to Polska :D

• Like 1

Szczus    63

Nasze media same sobie strzelają w stopy, myślą że nowe pokolenie to ciemnogród nie potrafi samodzielnie myśleć popatrzmy tu na pewną manipulacje;

-100 tys Ukraińców  na Majdanie sprzeciwiających się władzy, chcących wstąpić do UE wielu z nich widać  trzyma flagi UPA która ma na rękach mnóstwo przelanej niewinnej krwi  dzieci,kobiet,starców . -to według naszych mediów opozycja walcząca o wolność i demokracje. 

-100 tys Polaków uczestniczących w marszu niepodległości w Warszawie sprzeciwiająca się obecnej polityce i niszczeniu naszej ojczyzny to banda ekstremistów ,zadymiarzy i faszystów.

Nasze media nie pokazują ekscesów których dopuszczają się ludzie na majdanie ,jedynie  prowokacje policji . 

Zatem przypomnijmy jak polska Policja prowokowała na Marszu niepodległości w tamtym roku o czym w mediach ani słowa ;

http://www.youtube.com/watch?v=P3L4XOfY4-M

PS. dla jasności nie popieram wybryków chuligaństwa chce jedynie pokazać że na takim marszu to są incydenty , zawsze w takim tłumie znajdą się prowokatorzy w każdej grupie społecznej ostatnio nawet Poseł Wipler to udowodnił  . Chodzi mi wyłącznie o to że media chcą za wszelką cenę udowodnić że wszyscy uczestnicy to źli ludzie ,ale efekt jest odwrotny i co roku na marsz przybywają coraz większe tłumy .

Edited by Szczus

Neołafita    42

Chyba nie muszę przypominać kto obsiadł media..

To nawet nie musi być 200 osób, pojedynczy zawodowi zadymiarze już są ustalani, trudniej będzie z ustaleniem czy szajba im bije czy ktoś im to zleca.

O czym ty w ogóle piszesz? Incydenty? Co roku to samo, albo jeszcze gorzej. Tęcza faktycznie nie była bezpośrednio na trasie, ale rosyjska ambasada już tak. To że nie ma ofiar to tylko odrobina szczęścia! Nie ma znaczenia że to tylko nieliczni z tłumu robili rozrubę. Organizator nie potrafił nad tym zapanować. Banda debili, zamaskowanych tchórzy. A co do tęczy to twoja wypowiedź jest po prostu prymitywna. Jaka to różnica czy demolują taką instalację czy jakąś inną? Cienka granica. 

Ok, to jak nazwiesz to co się dzieje z okazji brudstoku? Wiekopomna katastrofa, hekatomba? Ale wiadomo, co jureczek dotknie to święte.

Czyli Włodzimierza Ilicza byś własną piersią zasłonił rozumiem :lol:

By nie sięgać daleko: widziałeś Łańcucki prawie jak rynek w nocy po dniach miasta? :P

Kilka razy już oglądałem Bosaka i uważam że jest dobry, świetnie konstruuje zdania i potrafi się jasno wypowiedzieć.

Nasze władze nie lubią szeroko pojętego ruchu narodowego, ta cała gadka o mowie nienawiści i faszyźmie to jest nawet troche śmieszna, jak już nawet słysze jak się o tym Palikot wypowiada.

Nasze, ja bym raczej powiedział rządzące nami :ph34r:

Mówiąc wprost: argument "faszyzmu" i to jak jest traktowany świadczy o tym, ze komuna dalej żywa.

Jak tam jestem generalnie za ruchem narodowym, dbanie o historię, "tradycyjne" wartości, do tego dołącza się ostatnio wspomnienia o żołnieżach wyklętych (polskich bohaterach) i dobrze że coś się dzieje w tym kierunku. Boję się tylko aby nie była to przykrywka przed wyborami na uzbieranie elektoratu dla PIS. Co prawda ruch na stronie odcina się od polityki (i innych partii) to różnie jeszcze może być.

No to trzeba przyznać się i NOPowi zdarza, ale wiadomo 2 Polaków 3 zdania więc się wzajemnie z RN od czci i wiary odsądzają.

Sprawdź sobie jakie zdanie ma spora cześć RN o PiSowskim męczenniku ;)

Nie popieram słów o nielegalnym niszczeniu czegokolwiek bosego Cejrowskiego. Skoro tęczę postawiono legalnie to można ją też legalnie zdemontować. Chyba. W końcu to Polska :D

Demontowanie? To nudne i przestarzałe! To nie było żadne chuligaństwo, tylko sztuka bardzo nowoczesna, a dokładniej performance pirotechniczny :D

De gustibus...

Jeden się zachwyca zapuszkowanym gównem (admin łaskawie niech sięgnie po google), inny woli widzieć oczyszczający żywioł ognia :)

Pytanie: komu bliżej do normalności? ;)

• Like 1