Jump to content
Sign in to follow this  
pi0trek

"OBYWATEL czyli g...no" - artykuł z "NIE" na temat traktowania mieszkańca Głuchowa przez Łozę i Krzysztonia.

Recommended Posts

pi0trek    53

http://www.wykop.pl/ramka/1773162/obywatel-czyli-gowno-bezkarni-urzednicy-niszcza-zycie-i-zdrowie-czlowieka/

Warto przeczytać od początku do końca. Nie wiem dlaczego sprawa nie została nagłośniona. 

Edited by Falkhor
Zmieniono tytuł z ["OBYWATEL czyli gówno" - artykuł z "NIE" na temat gnojenia mieszkańca Głuchowa przez Łozę i Krzysztonia.] Warto też zaznaczyć przy cytowanym tekście o obecności wulgaryzmów w treści...

Szczus    63

Dlatego trzeba głosować na ludzi którzy nie są poprawni politycznie , bo znowu do władzy dojdą te same świnie ,kolejna partia zmienia nazwę (Gowin i spólka) , nie zastanawiało was czemu partie zwykłych obywateli NIE STARTUJĄ W WYBORACH??  Od 1989 r rządzą postkomuniści lub ludzie okrągłego stołu . Rozwój biurokracji (wystarczy popatrzeć na statystyki) kilkaset procent więcej urzędników podatków i całej biurokracji .Zwykły obywatel jest niszczony i nie trzeba już stosować przemocy wystarczy jedna kontrola np. US , Zobaczcie liste kto może nakładać na was kary to się przerazicie ; CBA,CBŚ,straż;Leśna,Miejska,Gminna,Graniczna,Pożarna,,Policja ITD,służba celna , PIP,US,ZUS ,UM ,ŻW itd tego jest jeszcze więcej !!Prosty człowiek nioe ma swoich obrońców i skazany jest na pożarcie ,a mało jest takich ludzi ktorzy potrafią wygrać z władzą tak jak kiedyś Drzymała z Prusakami .

Edited by Szczus
  • Like 1

Falkhor    63

Osoby, które piastują urzędy w gminach i powiatach nie wzięły się tam ze szturmu czy jakiegoś zamachu stanu. Zostały wyłonione w wyborach demokratycznych. Są to więc tacy liderzy, jak sama demokracja. Tak samo dojrzali i o takich samych wartościach. Czytając ten artykuł osoba oddająca głos powinna się przynajmniej zastanowić, co robi.

Jedna kontrola za drugą? Ta metoda nie dziwi, gdyż w województwie - wyższy szczebel - jest tak samo stosowana. Gdziekolwiek nastąpi przetasowanie partii u władzy - tam leci kontrola. W ciągu roku może być ich nawet trzy, cztery. Jeżeli ktokolwiek pracował w urzędzie i miał okazję zobaczyć jak wygląda praca takiej kontroli szczególnie powołanej pod presją... Paraliż jest wyraźnie odczuwalny. Oczywiście najbardziej przez przeciętnego Kowalskiego.

Jeśli ktoś ma dość takich paradoksów i rozczarować - trzeba głosować na kogoś innego i liczyć też na to, że ktoś będzie miał czas i ochotę zaprezentować w Polsce nową jakość polityczną. Kiedy? Kto? Od wielu już lat w odpowiedzi wpychają się tylko te same twarze.

Jaka demokracja, taka władza. Taki system zmienia się od dołu, a nie od góry.

Szczus    63

Inna sprawa że Pan wymieniony w tym artykule jako poszkodowany, to chyba największy w naszym powiecie wyzyskiwacz pracowników .Już paru moich kumpli pracowało u niego  ,Moje cv też tam leżało ale nie poszedłem do  pracy po tym co usłyszałem .Nie wiem jak to teraz wygląda . 

pi0trek    53

Odbiegając od tematu. Falkhor: "g!@no" ciężko określić jako wulgaryzm. Chyba nikogo to słowo nie gorszy. A co do braku informacji że w artykule znajdują się wulgaryzmy, to napisałem że jest to artykuł z "NIE" a to już mówi samo za siebie :)

Falkhor    63

Państwo łoi pracodawców, pracodawcy łoją pracowników. pracownicy, łoją państwo i pracodawców. Kółko graniaste kanciaste ;)

Neołafita    42

http://www.wykop.pl/ramka/1773162/obywatel-czyli-gowno-bezkarni-urzednicy-niszcza-zycie-i-zdrowie-czlowieka/

Warto przeczytać od początku do końca. Nie wiem dlaczego sprawa nie została nagłośniona. 

Co, wierzysz w obiektywność mediów? :lol:

Dlatego trzeba głosować na ludzi którzy nie są poprawni politycznie , bo znowu do władzy dojdą te same świnie ,kolejna partia zmienia nazwę (Gowin i spólka) , nie zastanawiało was czemu partie zwykłych obywateli NIE STARTUJĄ W WYBORACH??  Od 1989 r rządzą postkomuniści lub ludzie okrągłego stołu . Rozwój biurokracji (wystarczy popatrzeć na statystyki) kilkaset procent więcej urzędników podatków i całej biurokracji .Zwykły obywatel jest niszczony i nie trzeba już stosować przemocy wystarczy jedna kontrola np. US , Zobaczcie liste kto może nakładać na was kary to się przerazicie ; CBA,CBŚ,straż;Leśna,Miejska,Gminna,Graniczna,Pożarna,,Policja ITD,służba celna , PIP,US,ZUS ,UM ,ŻW itd tego jest jeszcze więcej !!Prosty człowiek nioe ma swoich obrońców i skazany jest na pożarcie ,a mało jest takich ludzi ktorzy potrafią wygrać z władzą tak jak kiedyś Drzymała z Prusakami .

Polska Partia Przyjaciół Piwa? ;)

Najskuteczniejszą terapię na raka biurokracji jak do tej pory wynalazł dr. Joseph-Ignace Guillotin...

Dziś Drzymała by nie wygrał :mellow:

Odbiegając od tematu. Falkhor: "g!@no" ciężko określić jako wulgaryzm. Chyba nikogo to słowo nie gorszy. A co do braku informacji że w artykule znajdują się wulgaryzmy, to napisałem że jest to artykuł z "NIE" a to już mówi samo za siebie :)

No bo wiesz, admin jest ęą ynteligent ęą, takie przaśne prasłowiańskie govno jego ąę estetykę razi, ale jest też ęą światowy i jak przetłumaczysz to razić przestanie.

Edited by Falkhor
A ja i tak się cieszę, że jesteś tylko tworem Internetu i nie muszę Cię znać osobiście. Ale żyj i twórz, bo bawią mnie radośni pieniacze :)

Kniejas    17

Neoł - No bo wiesz, admin jest ęą ynteligent ęą, takie przaśne prasłowiańskie govno jego ąę estetykę razi, ale jest też ęą światowy i jak przetłumaczysz to razić przestanie.

Użytkownik Falkhor edytował ten post 30 grudzień 2013 - 11:14

A ja i tak się cieszę, że jesteś tylko tworem Internetu i nie muszę Cię znać osobiście. Ale żyj i twórz, bo bawią mnie radośni pieniacze :)

:D :D

A coś w temacie - jeśli starosta w naszym powiecie się nie zmieni przy okazji następnych wyborów to każdy będzie miał odpowiedź na to, czy jego pomysły nad mają poparcie. Jak tak to dla niektórych może to być sygnał ze warto zmienić powiat.