Jump to content
Sign in to follow this  
jawol

Chcesz być zdrowy????

Recommended Posts

jawol    0

Witam serdecznie. Aby być zdrowym, w tym dziale rózne rzeczy są opisywane.  Nie palić palić papierosów, nie brać narkotyków itp.... Wa żne jest, aby zdrowo się odżywiać, uprawiać sport dla zdrowia i właściwie się ubierać. Nieraz się widzi- mróz- a niektórzy bez czapek chodzą. Jak coś dolega- idźcie do lekarza. Boli np. ząb- idżcie do stomatologa. Obysmy byli  jak najdlużej zdrowi.

Szczus    63

jak byłem młody to chorowałem co dwa tyg ,coraz to nowsze antybiotyki lekarstwa a ja co chwila przeziębiony . Strasznie mnie to dziwiło bo moj Ojciec u lekarza jeszcze w życiu nie był a ma ponad 50 lat pracuje na budowie często w deszcz lub mrozy . Jak poszłem do gimnazjum ktoś mi wspomnial że organizm musi sam się bronić dzięki temu się hartuje . Odstawiłem wszystkie lekarstwa oprócz maści rozgrzewających i co choroba brała mnie raz do roku na jesień . Jak poszłem do wojska porucznik zarządził że skladamy się na saune po pracy będziemy korzystać .Twierdził że te pieniądze zaoszczędzimy na lekach i się nie mylił od 3 lat ani razu się nie przeziębiłem nawet kataru nie miałem a w okresie zimowym chodzę raz na tydz na saune .Człowiek musi się hartować od dziecka to będzie zdrowy zapytajcie ludzi ktorzy są moraami czy chorują . Używanie popularnych leków oslabia organizm . Trzeba wrócić do tradycyjnych lekarst jakimi są czosnek, cebula , sok z brzozy wzystkie naturalne produkty spożywcze a także zioła . I oczywiście sport .

Falkhor    63

Pojeździć rowerem po chłodzie. Spacerować na mrozie. Jeść różnorodnie. Czasem się objeść. Czasem pomarudzić i od ust odjąć. Kiedy ostatnio brałem jakieś leki? Jakieś półtora roku temu. Nie liczę znieczulenia u dentysty. Leków przeciwbólowych nie brałem już od kilku lat. Co mi się zdarza obecnie - przeziębienie, na które działa herbata i spanie pod cieplejszym kocem.

oreiro    0

Najlepiej to po prostu być aktywnym korzystać z życia ale bez przesady. Wszystko w małych ilościach jest pomocne, więc nic bym nie zakazywał. Tylko wszystko musi mieć odpowiednie miejsce oraz odpowiedni czas i ilość.

optimed pro office