Jump to content
Sign in to follow this  
krakluk

Sklep z akcesoriami erotycznymi

Recommended Posts

Falkhor    63

Istnieć by pewnie mógł. Pytanie - jak długo.

A drugie pytanie - kto by do niego chodził, gdyby przed sklepem siedziała armia mocherów łypiących i notujących co kto kiedy po co przyszedł. A potem już tylko RSS do księdza i... ;) Zatem z handlowego punktu widzenia trzeba by się przygotować na opór obyczajowy. Ciekaw też jestem, kto by się w Łańcucie odważył wynająć lokal pod taką działalność ;)

krakluk    0

oczywiście nie mówię, żeby walnąć szyld "sex shop". Raczej chodzi mi o ekskluzywny sklep z bielizną damską, różnymi gadżetami na osiemnastki, wieczory panieńskie/kawalerskie no i oczywiście zabawki erotyczne. Dyskretny szyld, witryna oczywiście bez wibratorów. Jak to widzicie? Wiadomo, że mochery będą gadać ale co im do tego, mamy wolność gospodarczą. 

Edited by krakluk

Falkhor    63

Skoro tak, jak powyżej - to dobry kamuflaż może pomóc w przechowaniu biznesu przed pierwszą falą oburzenia. Wtedy można użyć argumentu 'Ale to przecież jest tutaj 5 lat!' ;)

No a na poważnie - nie pamiętam, by był tu jakikolwiek sklep - nawet nie seksszop - z bardziej wyszukanymi zabawkami dla dorosłych. Teren można by powiedzieć dziewiczy... dla działalności gospodarczej w Łańcucie.

Neołafita    42

oczywiście nie mówię, żeby walnąć szyld "sex shop". Raczej chodzi mi o ekskluzywny sklep z bielizną damską, różnymi gadżetami na osiemnastki, wieczory panieńskie/kawalerskie no i oczywiście zabawki erotyczne. Dyskretny szyld, witryna oczywiście bez wibratorów. Jak to widzicie? Wiadomo, że mochery będą gadać ale co im do tego, mamy wolność gospodarczą. 

Powodzenia, ale jak sam zauważyłeś mohery będą gadać = ludzie będą woleli kupować bardziej anonimowo a to oznacza duże miasto które jest blisko lub internet.

PS: gdybyś się zdecydował to podsuwam pomysł na ogólnopolską reklamę: "10% zniżki dla księży" :D

elily    0

Uważam, że to naprawdę fajny pomysł, taki biznes chyba nigdy nie przestanie być na topie. 

Swoją drogą zapraszam na XXX  :)

danny    15

Jak bym był marketingowcem, to bym taki sklepik otworzył gdzieś w miejscu gdzie by robił zamieszanie, np niedaleko kościoła :D zrobił by się raban, musiał by przenosić sklep ale wtedy darmowa reklama by była i każdy by wiedział o sklepie.

Falkhor    63

Danny - Reklama rozniosłaby się daleko poza granice miasta ;) Może nawet sam huk przeprowadzki byłoby słychać hen daleko ;) ;)

Guest Gość   
Guest Gość

za mała mieścina, tutaj każdy każdego zna i każdy każdego obgaduje. Ma to swoje zalety i wady, z jednej strony człowiek nie zaszeleje, nie wygłupi się, bo będize na ustach wszystkich (wada), z drugiej jeżeli ktoś cos przeskrobie to wszyscy wiedzą i moze byc niemile postrzegana taka osoba, dziala to tez zapobiegawczo (zniecheca do zlych uczynkow) - co jest zaleta :)

Jeśli chodzi o sex shopy to bardzo eleganckie akcesoria w ofercie mają na stronie nocnezabawki.pl. Nie są to jakieś wulgarne rzeczy, ale naprawdę z klasą. Generalnie sex shop się źle ludziom kojarzy, a to moim zdaniem sklep z takim samym asortymentem jak każdy inny. Wszystko jest dla ludzi. 

knaper88    0

wydaje mi się, że to kwestia podejścia. Młodzi wolą kupić chyba w internecie, bo nie ma jakiegoś wstydu i tym podobnego. Starsi, często więzieni w wyobrażeniu seksu jako coś co robi się po ciemku w nocy i bez żadnych udziwnień - jak dla mnie może się to nie udać! 

adik356    0

Nie sądzę, żeby w stacjonarnym sexshopie był taki asortyment jak w e-sklepie. W tych lepszych, z dobrymi jakościowo gadżetami, choćby Secret Place samych dildo masz ponad 200 https://secretplace.pl/519-dilda - o wibratorach i innych zabawkach nie wspomnę. No i komfort dyskretnych zakupów ma znaczenie. Online górą według mnie.