Jump to content
Sign in to follow this  
danny

Piery..ę Fiskusa

Recommended Posts

danny    15

Rzecz o Zbigniewie Stonodze, przedsiębiorcy który ma kontakty, ma pieniądze, ma informacje i prowadzi osobistą nagonkę na obecnych rządzących. Proponuję podejść do tematu poważnie i oglądnąć kilka filmików.

 

Kanał YT https://www.youtube.com/user/sejmowewiezienie

 

Strona http://sejmowewiezienie.pl/

 

Jak myślicie co facet robi? Czy tylko chodzi o to że mu Urząd skarbowy nie oddał zaległego VAT i że przyczynili się do śmierci starej matki oraz że prokuratura zasypuje go oskarżeniami/wyrokami, z których każde idzie do kasacji, czy oprócz tego jest jakieś drugie dno? Obecnie SLD po raz kolejny cienko przędzie, PO słabnie. Ruch narodowy miał nie startować do wyborów, a jednak wystartuje, to co - z udawanym grymasem wraz z innymi prawicowymi partiami będą popierać w razie czego PIS? Może ktoś z góry wymyślił sobie że pora na zmianę opcji i wykorzysta Stonogę (taka tylko moja frywolna myśl). A może on nie ma nic wspólnego z ewentualną zmianą władzy? Widać w konflikcie z Ukrainą że nasi obecnie wyrażnie obrali opcję anty-ruską lub jak kto woli pro-USA.

Koleś chce publicznie rozpocząć temat-medialne tabu, że rządzą nami byli komuniści i chce wyjawić ich ciemne interesy, mówi nazwiskami i podaje kwoty, puszcza nagrania znanych osób, może też coś być o katastrofie smoleńskiej. Ciekawe że nic mu jeszcze nie zrobili a jedzie ostro. Proponuję śledzić co się dzieje, jego konto Facebook i pomyśleć przed wyborami.

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×