Sign in to follow this  
Followers 0
dragon

Wybory samorządowe 2014

7 posts in this topic

Wybory tuż tuż, a tu dyskusja nie wrze, co jest :) ? Na kogo będziecie głosować, macie już swoich kandydatów?

Witam,
co tutaj dużo pisac, Łańcut nie ma szczęścia do włodarzy ... szkoda,
niestety 8 lat rządów Pana Burmistrza nie zmieniło tego ...,

a miasto MUSI się rozwijać, a się kurczy ...,
Gminy ościenne są lepiej zarządzane, środków z UE brak, komórki do spraw pozyskiwania tych środków w UM Łańcuta nie ma ...,

czy nowe będzie lepsze nie wiem, wiem natomiast że stare dobre nie jest.

pozdrawiam.

Łańcut to nie ma szczęścia do dobrych gospodarzy, niestety, a szkoda,

czy nowe lepsze będzie nie wiem ? ale stare dobre na pewno nie jest.

kandydaci mają nas głeboko w d.... pisałem z jednym na FB, był zadufany w sobie z kompleksem wyższości ;)

Witam o czym ma dyskusja wrzeć jeśli nie wiemy na kogo mamy głosować chyba na plakaty,bo jak na razie to plakaty są w głównej Roli, a nie Kandydaci którzy ubiegają się o te zaszczytne stanowiska.Sal i hal w Łańcucie nie brakuje a nasi Kandydaci boją się spotkać oko w oko z wyborcą to bardzo żle onich świadczy.Więcej odwagi drodzy Kandydaci bo musimy wiedzieć o was trochę więcej,a nie tylko tyle co Ktoś za was napisze na plakacie.Na plakatach wyglądacie ładie a dalej pustka.

Statystyki wskazują, że zacznie ponad 1/3 przedsiębiorców nie zna instytucji, które mogłyby udzielić im pomocy w prowadzeniu biznesu. Oznacza to, że w razie niepowodzeń nie będą wiedzieli gdzie szukać wsparcia, prawdopodobnie nie są oni też zainteresowani optymalizacją i ulepszeniem swojej działalności, gdyż aktywnie nie poszukują zewnętrznych bodźców sprzyjających rozwojowi i budowaniu konkurencyjnej pozycji na rynku.