Sign in to follow this  
Followers 0
anuk

Wymarzony dom...

5 posts in this topic

Mieszkacie w domu, czy w bloku? I czy Wasze miejsce zamieszkania to to jedyne wymarzone, czy mieszkacie tam, gdzie musicie? Ja na razie mieszkam w wynajętym mieszkanku w bloku, ale marzy mi się własny domek...taki niewielki, przytulny z tarasem... np. taki:

maja_73.jpg

Zdjęcie pochodzi z http://www.dominanta.pl/.

A jakie są Wasze marzenia jeśli chodzi o dom lub mieszkanie?

Mi osobiście marzy się domek nad morzem na plaży z dużym tarasem dwu pięrowy. Narazie mieszkamy z rodzicami remontujemy sobie część domu którą dastaliśmy. Ale nigdy nie wiadomo co się stanie. Może w niedalekiej przyszłości każdemu człowiekowi uda się mieszkać w wymarzonym domku ;) .

Ja zawsze chciałam dom nieduży jednak fajnie zaaranżowany.

Często inspiruję się jeżeli chodzi o urządzanie takimi http://zmieniamymiasto.pl/ portalami.

Jest tam sporo artykułów nie tylko o urządzaniu balkonów czy też mieszkania, ale również o życiu w mieście 

A mi marzy się nie wielki domek, na wsi, położony w spokojnej okolicy, wśród pięknej natury. Urządziłabym go w stylu skandynawskim ;) Jak na razie mieszkam z mężem u rodziców, ale może kiedys... 

Wszystko przed Wami, warto starać się o swoje. Bo jednak własny dom czy mieszkanie to duża wartość. Więc warto marzyć, a poźniej krok po kroku je realizować. Dobre są lublin mieszkania na sprzedaż w dobrej cenie i lokalizacji. Nowe mieszkania budowane przez dewelopera.