Jump to content
Sign in to follow this  
knaper88

gdzie kupić opakowania do wyrobów ręcznych? - czy to ma sens?

Recommended Posts

knaper88    0

Hej!

mam do Was pytanie: ostatnio, żeby sobie dorobić wytwarzam ręcznie różną biżuterię - nic skomplikowanego tj. trochę koralików, modeliny i dużo zapału i wyobraźni :) 

dotąd sprzedawałem wszystko przez allegro, ale czasem jest to męczące, jak muszę komuś zapakować wisiorek warty 5 zł w opakowanie warte drugie tyle i wysłać za kolejne 5 zł. Pomyślałem, że mógłbym uderzyć w lokalny rynek - nie jestem fabryką, to i z popytem nie powinno być problemu. Nie chciałbym jednak, żeby to wszystko źle wyglądało - chciałbym opakować swoje wyroby w taki "blister" - coś jak tutaj: http://www.pakwit.pl/galeria-produktoacutew.html - zobaczcie na "blister" po prawej. 

czy nie uważacie, że takie wyroby lepiej by się prezentowały i dawały by pewność, że tego małego "dzieła" nikt jeszcze nie używał, nie zniszczył i klient ma zupełnie nowy produkt? Wydaje mi się, że mogłoby to poprawić moją sprzedaż i zachęcić ludzi, bo ja bym wolał po kimś kolczyków nie zakładać :P (choć sam oczywiście nie noszę).

co myślicie? Myślicie, że to zbytek i głupi pomysł, czy raczej świeże podejście do sprawy? 

dzięki za wszystkie opinie!!!

Guest Gość   
Guest Gość

Witaj,

z pewnością opakowanie się przyda, a dodatkowym atutem może być tu podniesienie atrakcyjności produktu, zwłaszcza jeśli dodaszdo niego jakiś oryginalny akcent, a nie tylko zapakujesz w folię.

Pozdrawiam, Natalia