Jump to content
Sign in to follow this  
knaper88

jaki taras na działkę?

Recommended Posts

knaper88    0

hej,

wyczekałem na idealny moment na wszelakie remonty i prace i chcę się teraz zabrać za drobne prace na zewnątrz tzw. "działki". Mam niewielki murowany domek niedaleko lasu, który z racji tego, że nie mieszkamy tam cały czas a tylko weekendami czasami, to jest w wiecznej prowizorce :) wiecie jak to u nas się robi - jak coś jest na chwilę to jest na zawsze i jest najtrwalsze ze wszystkich. Tak też zabieram się za taras i postanowiłem trochę pogooglać - wybór jest bardzo duży, jednak po przejrzeniu jakiś przykładowych inspiracji np. http://www.domzpomyslem.pl/wnetrza/galeria-wnetrz/taras-i-balkon,ta501.html zawężam prośbę o pomoc co do wyboru pomiędzy:

a) kamień

B) drewno

Patrzę na zdjęcia w linku i wydaje mi się, że kamień ładniej wygląda, bardziej dostojnie, a z drugiej strony drewno tworzy taki cieplejszy nastrój. Dodatkowo jak pomyślę o chodzeniu boso po tym wszystkim, to jestem prawie na 100% przekonany że po drewnianym podłożu będzie po prostu dużo przyjemniej - nie stawiam stopy na zimnym, tylko na drewnie, które samo z siebie jest "ciepłe".

jak to u Was wygląda? może dużo taniej jest położyć jedno z nich? Byłbym wdzięczny za wszystkie informacje - dzięki!