Jump to content
Sign in to follow this  
knaper88

rachunek bankowy

Recommended Posts

knaper88    0

Hej!

dałem się już chyba tutaj poznać, jako miłośnik bankowości, ale jak to mówią "szewc bez butów chodzi" - czas na zmianę mojego konta z konta u jednego z po-radzieckich bankach na coś nowoczesnego - pełna dowolność, nie zależy mi na żadnym konkretnym banku i do żadnego nie jestem przywiązany jakoś szczególnie.

Jedyne co, to mam takie spostrzeżenia, pytając o tę kwestię znajomych - ci mają konta w najróżniejszych bankach, więc mam o co pytać! Pytam teraz jednak Was - co polecacie? Czy stary dobry http://www.mbank.pl jest w dalszym ciągu takie dobre w tym co robi, czy zmienił się lider? Szukam rozwiązania nowoczesnego na dzisiaj - bo wiadomo, że bank nie jest maszyną, która zmienia się nagle - a człowiek nie człowiek zmienić przyzwyczajenia trudno, więc dobrze, gdyby to był jeden bank na lata :)

możecie coś polecić? tylko banki w Polsce!

dzięki!

johny34    0

mBank - nie mam zastrzeżeń. To bankowość z której korzystałem przez całe swoje studenckie życie. Zawsze mieli tanio i dobrze.

Ale gdybyśmy chcieli szukać jeszcze tańszych ofert, to poniżej wrzucam trzy:

1. Smart Bank

2. BZ WBK

3. InG - konto direct

Szczegóły poszczególnych ofert znaleźc można tutaj: http://www.tanie-konto.pl/porownanie-kont-osobistych/

Dombi    0

Przed wpadaniem w hura optymizm proponuje poczytać artykuł - darmowe konto bankowe.Dość fajnie jest opisane, jak banki mają w zwyczaju ukrywać jakieś opłaty czy mniej korzystne dla nas rozwiązania w umowach i ogólnie pokazują nam to co chcemy zobaczyć. Oczywiście ofert bankowych które są wartościowe nie brakuje, ale trzeba je wybierać świadomie, a nie na bazie reklamy w gazecie.