Jump to content
Sign in to follow this  
sebmroz

SPA

Recommended Posts

sebmroz    0

Byliście kiedyś w spa? Co myślicie o takim wypoczynku? W końcu urlop i pojawił się taki pomysł! aż się mi lampka zaświeciła w głowie - że to jest to!! warto? czy to stracone pieniądze? Wybrać ofertę z netu np. http://alegratka.pl/ogloszenie/spa-nad-morzem-26281282.html?h=31e733cf2490cc43 czy może poszukać gdzie indziej?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jagoda343    0
@sebmroz Widzę, że to miejsce jest już nieaktualne. Nad morze latem ok, ale teraz wybrałabym miejsce gdzieś w ciszy. Znajomi często jadą do agroturystyka.kaszuby.org i tam mają dosyć atrakcji. Skoro wracają, to musi być ok. My jedziemy w to miejsce w ferie zimowe, żeby skorzystać z kuligu z zaprzęgiem konnym, ogniskiem i kiełbaskami. Już nie mogę się doczekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
knaper88    0

ja na przykład nie za bardzo przepadam za SPA - przeważnie takie dbanie o swoje ciało przy wszystkich ludziach kojarzy mi się negatywnie - nie czerpię z tego żadnej przyjemności. Dużo bardziej wolę zrobić sobie małe SPA w domu - kupić maseczkę (np. http://www.rossmann.pl/Produkt/Exclusive-maseczka-do-twarzy-kolagenowa-w-platku-fizelinowym-1-szt,100705,3377,6013 i w spokoju włączyć w domu muzykę, nałożyć maseczkę na twarz i zrelaksować się w pełni. Naprawdę polecam.

 

pomijam już sam fakt różnic cenowych :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
agata407    0
ja też nie lubię spędzać wolnego czasu w SPA. Wolę przebywać na świeżym powietrzu, to dopiero regeneruję siły. Na przykład ostatnio byłam w Łyśniewie Sierakowickim , taka mała miejscowość na Kaszubach, ale bardzo ładna. Zatrzymaliśmy się w Hotelu Nemino http://nemino.pl/. Kiedy przeglądałam ich stronę, zdjęcia to już wtedy przypadł mi do gustu. Bardzo miło wspominam te wakacje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×