Jump to content
Sign in to follow this  
johny34

Usługi księgowe

Recommended Posts

johny34    0

Ile może kosztować usługa księgowości dla małej działalności gospodarczej z kilkoma fakturami co miesiąc i obrotem rzędu 6 tys zł netto?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pioben    0

Zależy od ilości pracy jaką trzeba będzie wykonać. A więc ilości dostarczonych faktur (czyli faktur które wystawiłeś), ilości kosztów które wygenerowała Twoja firma.

Koszt biura księgowego zaczyna się od 150 zł + VAT w górę.

Zastanów się również nad księgowością online. Polecam wfirma.pl - tam nawet masz możliwość przetestowania za darmo tej usługi przez jakiś czas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
knaper88    0

Nie korzystałem nigdy z firmy podanej powyżej, ale ja swoje biznesy rozliczam w banku - mam konto w mBanku i tam mam zakładkę "księgowość", która pozwala mi na rozliczenie faktur, sprawdzenie płatności przez kontrahentów itp. Rzuć sobie okiem: https://www.mbank.pl/msp-korporacje/obsluga-biezaca/rachunki/ - wydaje mi się to mocno korzystne a przy tym nie ma potrzeby bawić się w nie wiadomo ile logowań itp. Wydaje mi się to dobre rozwiązanie - sprawdź czy Tobie też podejdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mpire    0

Szczerze? Uważam, że księgowością można zająć się samodzielnie. Szczególnie wtedy, gdy prowadzimy niewielką działalnością gospodarczą. Zawsze, można wspomóc się programami, które dodatkowo mogą ją uprościć. Są one oferowane (za niewielką opłatą) przez https://wfirma.pl/ (przez 14 dni można je przetestować zupełnie za darmo).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krolll    0

Jestem troche innego zdania. Samodzielna księgowość może i sprawdzi się jak będziemy prowadzili niewielką firmę, w której mamy jedna czy dwie faktury miesięcznie.Jednak jeśli tych faktur jest 30 czy więcej to robi się problem i księgowanie może zajmować nam zbyt dużo czxasu Szczegolnie jeśli dochodzą do tego faktury kosztowe. Poza tym korzystanie ze standardowego biura ksiegowego daje możliwość dopytania się o problem jaki nas męczy....

Ze swojej strony polecam Gestor: http://gestor.krakow.pl/service/ksiegowosc/ - biuro z Krakowa, mozna bez problemu porozumiewać się z nimi przez maila.Oprócz księgowości świadczą również usługi prawne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×