Jump to content
Sign in to follow this  
johny34

Gdzie kupić w Łańcucie porządny dywan

Recommended Posts

Może w Black Red White? 

Kupowałam tam kilka dywanów dla siebie do domu. W  sklepach stacjonarnych powinni mieć dywany na wystawkach ale o wiele większy wybór mają w swoim sklepie online. Znalazłam tam dywany typu shaggy do salonu i do pokoju córki w cenie lepszej niż jakbym kupowałam w sklepie stacjonarnym w mojej miejscowości Warto jest polować tam na promocje bo okresowo mają tam dobre zniżki na dywany. 

oreiro    0

Masz cały internet wszystko znajdziesz czy wykładziny czy dywany. Co tylko chcesz, masz wyszukiwarkę wpisujesz i gotowe:)

Falkhor    63

Nie wydaje mi się, żeby Łańcut był szczególnie dobrym miastem do poszukiwania potentatów dywanowych ;) Szczególnie w poszukiwaniu dobrej relacji cena/jakość. Subiektywnie, oczywiście :) PS. Zdarzało się jednak, że na mały "ruski" ryneczek zajeżdżały samochody z meblami i dywany też można było ładne trafić. O ile wiem, byli to handlarze sprzedający towary na rynku w Leżajsku i Żołyni (dni targowe) oraz Nowej Sarzynie. Zatem warto chyba pojechać najbliżej do Żołyni w czwartek na targ. Wtorek - to targ w Leżajsku.