Jump to content
Sign in to follow this  
johny34

Gdzie kupić w Łańcucie porządny dywan

Recommended Posts

Może w Black Red White? 


 

Kupowałam tam kilka dywanów dla siebie do domu. W  sklepach stacjonarnych powinni mieć dywany na wystawkach ale o wiele większy wybór mają w swoim sklepie online. Znalazłam tam dywany typu shaggy do salonu i do pokoju córki w cenie lepszej niż jakbym kupowałam w sklepie stacjonarnym w mojej miejscowości Warto jest polować tam na promocje bo okresowo mają tam dobre zniżki na dywany. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
oreiro    0

Masz cały internet wszystko znajdziesz czy wykładziny czy dywany. Co tylko chcesz, masz wyszukiwarkę wpisujesz i gotowe:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Falkhor    63

Nie wydaje mi się, żeby Łańcut był szczególnie dobrym miastem do poszukiwania potentatów dywanowych ;) Szczególnie w poszukiwaniu dobrej relacji cena/jakość. Subiektywnie, oczywiście :) PS. Zdarzało się jednak, że na mały "ruski" ryneczek zajeżdżały samochody z meblami i dywany też można było ładne trafić. O ile wiem, byli to handlarze sprzedający towary na rynku w Leżajsku i Żołyni (dni targowe) oraz Nowej Sarzynie. Zatem warto chyba pojechać najbliżej do Żołyni w czwartek na targ. Wtorek - to targ w Leżajsku. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×