Jump to content
Sign in to follow this  
Julia Mroczek

Niskie libido

Recommended Posts

Od pewnego czasu posiadam niskie libido i różne konsekwencje z tym związane. Np zmniejszona ochota na zbliżenia z partnerem. Kiedyś było chyba częściej, dłużej, lepiej. Takie odnoszę wrażeie. Teraz jakby przestało mnie to kręcić. Przy czym mój TŻ pociąga mnie i kręci jako facet, ale zbliżenia - hmm.

No właśnie - co można by w tej sprawie zrobić?

johny34    0

Czyli rozumiem,żę straciłaś ochote na seks z każdym? Ogólnie? Czy dbacie o urozmaicenia w łóżku? To bardzo ważne.Ile jesteście razem?

Zastanawiałaś się może nad suplementacją? Pytam się bo moja żona również swego czasu miała obniżone libido. Pomogły jej tabletki polepszające libido. Dzięki nim je odzyskała. 

pioben    0

A może wybierzcie się na jakąś terapie? Wbrew pozorom w wielu przypadkach przynosi ona naprawdę dobre rezultaty.

Jeżeli chodzi o jakieś dodatkowe środki czy suplementy diety to mógłbym polecić chociażby Libido Therapy. Jak sama nazwa wskazuje, suplement ten przynosi bardzo dobre rezultaty w leczeniu problemów związanych z niskim libido u kobiety. Poczytaj o nim tutaj: http://intymnosc.pl/libido-therapy-libido-p-1648.html

johny34    0

O właśnie o ty środku pisałem. Moja żona go przyjmuje. Libido therapy może nie jest tak rozreklamowane jak inne asequrelle czy stimee ale dzialanie ma lepsze. 

Dziękuję tutaj za wszystkie rady. Zdecydowałam się ostatecznie na zamówienie sobie tego środka. Właśnie do mnie idzie bo kupiłam w sieci. Poczytałam sobie opinie na forach internetowych i faktyicznie ma same pozytywne tak wiec jestem dobrej myśli. Może mi pomoże na co bardzo liczę. 

melka    0

Moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby poznać przyczynę problemu. W długoletnich związkach zazwyczaj pojawiają się takie kłopoty - rutyna. Należy się starać i zabiegać o drugą osobę, można urozmaicić sobie życie seksualne kupując gadżety erotyczne, sprawdźcie sobie ofertę Sexownysklep.pl, mają spory wybór, dużo metod płatności, przesyłki są dyskretne.

adik356    0

Jak szukacie urozmaicenia w sypialni, to może oferta Lovense Max Was zainteresuje. Firma sprzedaje masturbatory i wibratory, które są zdalnie sterowane, także można za pośrednictwem telefonu ustawić poziom wibracji itp. Wydaje mi się, ze to całkiem dobra opcja dla par, które często są w rozłące, poza tym w ten sposób można trochę urozmaicić życie seksualne,w  końcu poza sypialnią tych gadżetow też można używać.

Edited by adik356