Jump to content
Sign in to follow this  
johny34

Prezent na rocznicę ślubu

Recommended Posts

johny34    0

Witam. Razem z moją kobietą za ok tydzień będziemy mieli rocznice związku <mam przyjęty pewien dzień itd..> ale nie mam pojęcia co jej kupić... na półrocze dostała ode mnie nasz ręcznie szkicowany ołówkiem portret... okazjonalnie dostaje kwiaty czy jakiś wiersz... ale teraz po prostu brak mi pomysłów, a te są przez nią bardzo cenione... nie cena, a pomysłowość, wykonanie... na prawdę brakuje mi pomysłów... Ma 17 lat, tak samo jak ja.. proszę o poradę, tylko "kwiaty i wierszyk" albo "misia" proszę sobie darować... musi być coś wyszukanego... Cena powiedzmy że gra mniejszą rolę, ale wyjazd do Barcelony czy pierścionek z diamentem raczej sobie podaruję...

pioben    0

Ja ostatnio kupiłem zonie świecę yankee Candle:

fresh-lilac.jpg

Osobiście nie wiem co w nich widzą ale chyba każda z nich ma bzika na punkcie tych świec. Żona oczywiście była z niej bardzo zadowolona. Zerknij sobie jeszcze na stronę:

http://www.goodies.pl/364-prezenty-na-rocznice

Na stronie jest katalog prezentów na rocznice. Możesz zerknąć czy coś Ci się tam nie spodoba. Inną opcja może być wyjazd we dwoje do jakiegoś innego miasta. Nie jest to takie tanie ale na pewno będzie to coś oryginalnego. 

weronikaL    0

Moim zdaniem najlepsza będzie romantyczna kolacja, spacer, albo jakiś wyjazd na weekend, np. nad morze ;) No i kwiaty obowiązkowo :) 

nanalew    0

Rocznice najlepiej spędzać razem. Nie prezenty, ale wspólnie spędzony czas jest najwartościowszy. Zabierz ją na kolację albo na malą wycieczkę, zaplanuj piknik. Coś takiego, po czym zostana wspomnienia.

knaper88    0

ja bym kupił to co kobiety lubią najbardziej, czyli buty :) Taki też mam plan na urodziny mojej żony, które ma na początku listopada. Kupię gdzieś w necie, rozmiar dobiorę po innych jej butach i jakby były za małe czy za duże to po prostu wymienię sobie i po sprawie. Poszukaj wśród takich poważnych prezentów - np. butach skórzanych - ja ma na oku pierwsze z lewej: http://www.kazar.com/pl/sklep/kobieta/buty - wiesz jak to z kobietami, nigdy im za mało butów. Do tego będą na pewno opowiadać koleżankom, jaki to im super prezent zrobiłeś :)

Dombi    0

Ciężko powiedzieć na pewno musi to być jakiś prezent, dla obojga partnerów, ale co? Tego to ja już nie wiem wejdź sobie na jakiś sklep i poszukaj może w Cookstore.pl sporo jest jakiś przydatnych rzeczy do kuchnii może coś do gotowania jakieś garnki a może zastawa jakaś bardziej nowoczesna? Ciężko coś doradzić.