Jump to content
Sign in to follow this  
Plotka14

Kredyt bez BIK

Recommended Posts

knaper88    0

ja bym się na pewno nie ładował w coś bez BIK... wydaje mi się, że jest to kopanie sobie grobu. Jest tyle innych opcji, kiedy masz duże zobowiązania finansowe i chcesz rozwiązać problem a nie kolejna pożyczka, tym razem bez bik... spróbuj na przykład kredytu konsolidacyjnego - zamienią Ci kilka mniejszych rat na jedną, taką którą spłacisz - np. http://www.banksmart.pl/kredyty-i-pozyczki/kredyt-konsolidacyjny/ wydaje mi się, że warto jednak spróbować bez kombinowania jak piszesz powyżej!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Basia99    0

Ja nie znam, nigdy nie chciałam się bawić w kredyty. Wolałam popracować i odłożyć pieniądze. Tak moim zdaniem jest lepiej. Jeżeli macie jakiś problem z pracą to polecam poczytać: http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/artykul/w-bydgoszczy-brakuje-rak-do-pracy,4200912,art,t,id,tm.html Dobrze płatna praca to podstawa wygodnego i dostatniego życia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
johny34    0

W podjęciu decyzji o tym gdzie zaciągnać pożyczkę w tym pożyczkę bez BIK pomocne będą niezależne porównywarki, w których ranking tworzony jest na podstawie RRSO. RRSO czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. W jej skład wchodzą całkowite koszta ponoszone przez konsumenta przy zaciąganie kredytu gotówekowego. Wartość ta jest wyrażana w procentach. Jest to najbardziej obiektywny współczynnik.

Patrząc na porównania na https://moneystore.pl/

widać doskonale, że w wielu ofertach dla nowych klientów RRSO wynosi 0% (oczywiście przy spełnieniu określonych warunków).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×