Jump to content
Sign in to follow this  
johny34

Szkło na ścianę - meble pod zabudowę

Recommended Posts

johny34    0

Oboje z żoną kończymy powoli remont mieszkania, w tym kuchni. Myślimy o tym, aby zamiast płytek zamontować szkło na ścianę. Czy któraś z Was posiada takie rozwiązanie? Jak się u Was sprawdza?

Jaki może być realny koszt (np w przeliczeniu na m kw)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pioben    0

My również zastanawiamy sie nad montażem szkła w kuchni tak więc jesli na forum ktoś ma doświadczenia ( dobre albo złe) to chętnie poczytam. Jak na razie znalazłem taki artykuł;

http://kb.pl/teksty/2016/12/28/szklo-do-kuchni-cena-paneli-szklanych-i-na-co-zwrocic-uwage/ - jest tutaj mniej wiecej napisane  ile to może kosztować.W poniedziałek będę pytał sie w lokalnych studiach mebli kuchennych. Ile płacili za szkło oraz jak się to u nich sprawdza. Czy jest wytrzymałe czy też nie. Na muratorze jednak więksość osób sobie to bardzo chwali. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Krolll    0

Brałam pod uwagę montaż takiego szkła , ale jeśli mam być szczera to robi się to powoli trochę oklepane. Bardzo wiele osob montuje sobie coś takiego na ścianie. U wielu prezentuje się to ciekawie, jednak meble kuchenne muszą byc odpowiednie. Szkło nie pasuje do tradycyjnych mebli. Wyłącznie do nowoczesnych.

O wiele bardziej podobają mi się płytki ścienne w typie mozaiki

https://www.rawdecor.pl/pl/19-plytki-scienne

Na stronie jest wiele przykładów płytek ( zobaczcie sobie - będziecie widzieli o czym piszę). Sa klasyczne eleganckie, I ponadczasowe ( mozaika nie wyjdzie z mody, szkło juz może wyjść.). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×