Jump to content
Sign in to follow this  
knaper88

jak duży TV do pokoju?

Recommended Posts

knaper88    0

hej!

 

chciałem zapytać, jaki TV powinienem kupić do pokoju - nie chodzi mi jednak o model i markę, ale o rozmiar telewizora. TV będę oglądał z ok. 5 metrów. Szukałem w necie jaki optymalny byłby rozmiar telewizora ale nie znalazłem jasnych odpowiedzi - np. tutaj: https://mediamarkt.pl/telewizor-32-40-48-55-60-cali-poznaj-jego-prawdziwe-wymiary jest napisane, że tak naprawdę to każdy rozmiar dla mnie powinien być dobry. Ale czy ale na pewno? Wydaje mi się, że jak postawię 60 cali z 5 metrów to będę siedział jak w pierwszym rzędzie w kinie :( nie mam racji? Jakie macie doświadczenia w tej kwestii i jak to wygląda u Was? 

 

Jaki telewizor, jak duży powinienem/mogę Waszym zdaniem kupić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest marek   
Guest marek

Ja kupiłem telewizor Philipsa, model 6561. Rozmiar - teraz to się kupuje przynajmniej 50 calowe telewizory, najlepiej 55. Jeszcze większe niestety mają już bardzo wysokie ceny, ale 50 i tak będzie na tyle dużo by się fajnie przez kilka lat na takim TV oglądało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ovgio    0

Cześć. Ze swojego doświadczenia wiem, że 60" było by zdecydowanie za dużo, nie wiedziałbyś na co patrzeć :D Ja osobiście mam jakieś 5,5m i mam 50" TV i wszystko ogląda się bardzo dobrze. Także polecam ci taki rozmiar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Adam   
Guest Adam

Cześć. Ze swojego doświadczenia wiem, że 60" było by zdecydowanie za dużo, nie wiedziałbyś na co patrzeć :D Ja osobiście mam jakieś 5,5m i mam 50" TV i wszystko ogląda się bardzo dobrze. Także polecam ci taki rozmiar  księgowa Rzeszów :)

Najlepsza opcja to 50'' z androidem, ale takim który obsługuje zarówno HTML5 jak i flash.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×