Jump to content
Sign in to follow this  
knaper88

jak duży TV do pokoju?

Recommended Posts

knaper88    0

hej!

chciałem zapytać, jaki TV powinienem kupić do pokoju - nie chodzi mi jednak o model i markę, ale o rozmiar telewizora. TV będę oglądał z ok. 5 metrów. Szukałem w necie jaki optymalny byłby rozmiar telewizora ale nie znalazłem jasnych odpowiedzi - np. tutaj: https://mediamarkt.pl/telewizor-32-40-48-55-60-cali-poznaj-jego-prawdziwe-wymiary jest napisane, że tak naprawdę to każdy rozmiar dla mnie powinien być dobry. Ale czy ale na pewno? Wydaje mi się, że jak postawię 60 cali z 5 metrów to będę siedział jak w pierwszym rzędzie w kinie :( nie mam racji? Jakie macie doświadczenia w tej kwestii i jak to wygląda u Was? 

Jaki telewizor, jak duży powinienem/mogę Waszym zdaniem kupić?

Guest marek   
Guest marek

Ja kupiłem telewizor Philipsa, model 6561. Rozmiar - teraz to się kupuje przynajmniej 50 calowe telewizory, najlepiej 55. Jeszcze większe niestety mają już bardzo wysokie ceny, ale 50 i tak będzie na tyle dużo by się fajnie przez kilka lat na takim TV oglądało.

ovgio    0

Cześć. Ze swojego doświadczenia wiem, że 60" było by zdecydowanie za dużo, nie wiedziałbyś na co patrzeć :D Ja osobiście mam jakieś 5,5m i mam 50" TV i wszystko ogląda się bardzo dobrze. Także polecam ci taki rozmiar :)

Guest Adam   
Guest Adam

Cześć. Ze swojego doświadczenia wiem, że 60" było by zdecydowanie za dużo, nie wiedziałbyś na co patrzeć :D Ja osobiście mam jakieś 5,5m i mam 50" TV i wszystko ogląda się bardzo dobrze. Także polecam ci taki rozmiar  księgowa Rzeszów :)

Najlepsza opcja to 50'' z androidem, ale takim który obsługuje zarówno HTML5 jak i flash.