Jump to content
Sign in to follow this  
knaper88

rearanżacja hali

Recommended Posts

knaper88    0

Drodzy, 

 

mam nikłe szanse, ale może w Łańcucie znajdę jednak kogoś! Szukam osoby, która ma pojęcie na temat rearanżacji hal wszelakiego rodzaju. Zastanawiam się nad zakupem pewnej hali, ale jak szukam w necie, to nie znajduję jakiś konkretnych informacji. Hala obecnie jest lekko opuszczona i generalnie jest tam pusto, ale chciałbym, żeby wyglądała tak jak tutaj, ta druga od góry na obrazku: http://www.ocmer.com.pl/hale/wnetrza-hal - czy ktoś wie, czy warto bawić się w takie przebudowy, czy lepiej może zrównać całość i postawić nową? Na ile ktoś jest w stanie coś takiego ocenić i czy znacie kogoś takiego?

 

wydaje mi się, że takie hale mają niezły potencjał, tylko trzeba wiedzieć jak je dobrze wykorzystać - czy ktoś ma już podobne przejścia i zabrał się za taką pracę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
adik356    0

Przede wszystkim postaw na projekt, wszelkie zmiany musza mieć solidny plan, oparty na najnowszych normach i z zachowaniem norm bezpieczeństwa rzecz jasna. Zobacz jak tego typu projektowaniem zajmuje się Figura Team https://figura.team/oferta/projekty-konstrukcji/

Moim zdaniem doświadczenie i referencje świadczą o ich profesjonalnym podejściu do każdego z  zadań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×