Jump to content
Sign in to follow this  
lothric

Wyjazd na szkolenie do Warszawy

Recommended Posts

lothric    0

Tak jak w temacie .. pod koniec miesiaca planuje wyjazd na trzy dniowe szkolenie. Sprawa nie bylaby o tyle skomplikowana, jesli nie musialbym znalezc sobie jakiegos lokum na te pare dni. Niestety nie mam na miejscu nikogo kto moglby mnie przenocowac. Ofert na rynku jest sporo, a ja nie lubie przeplacac dlatego tez postanowilem zebrac jakies informacje na ten temat. Mieszkanie powinno byc w miare nowoczesnie urzadzone, czyste i wysprzatane. Jesli chodzi o lokalizacje to interesuje mnie Śródmieście. Z tego co widzialem ciekawie prezentuje sie https://www.warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/Apartamenty-3-pokojowe/Wilcza-29-1 Do tego jest w przystepnej cenie. Co byscie zrobili na moim miejscu, rezerwowac? Czy szukac czegos innego .. jesli tak to czego. Z gory dzieki za pomoc

annett    0

U mnie jest podobna sytuacja z tym, że z Warszawy przyjeżdżają do Rzeszowa. Nie wiem który hotel im polecić. Czy dwugwiazdkowy Hotel Iskra będzie odpowiedni? Mogę też iść zaprosić do Łańcuta, tylko znowu nie wiem gdzie ich ulokować na nocleg, najlepiej tani, ale żeby była sala konferencyjna. Macie jakieś propozycje?