Jump to content
Sign in to follow this  
ziomalka

PTG Sokół Łańcut

Recommended Posts

ziomalka    0

Joł!

Z racji, że jestem wierną kibicką naszej drużyny, postanowiłam założyć taki temat, aby poznać wasze opinie zarówno o naszym zespole, jego zawodnikach, jak i czy wogóle interesujecie się koszykówką. Wprawdzie sezon dla naszych zawodników się juz zakończył, ale opinie zawsze można poznać. Zapraszam serdecznie do dyskusji :)

Pozdrawiam kibiców Sokoła :)

maciej    32

Ja osobiscie koszykówka sie nie interesuje, ale pokibicowac moge zawsze :) i zycze sukcesow calej druzynie w nastepnym sezonie :)

Guest Guest   
Guest Guest

Szczesia Panowi w nastepnym sezonie :D ja co prawda niebylem na wszstkich meczach ale wyniki znalem dokladnie :) barney albo ciuchu potem napisali sprawozdanie z meczu ogladnelo sie fotki i czesciowo moglem "zobaczyc" jak wygladal mecz. Albo na TVP3 czasem pokazywali mecze to sie ogladalo :)

ziomalka    0
Sokół jak Sokół nie ma hajsu bo by wymiatał... taka przykra prawda...

ale i tak jak na drużyne ze słabym zapleczem finansowym dobrze, a nawet bardzo dobrze radzi sobie w 1. lidze, biorąc tez pod uwage to, ze ma tylko garstke naprawde dobrych zawodników ... :P

Guest Guest   
Guest Guest

błąd jest w tym że nie mamy 2 squadów tylko 1 i chłopaki czasami już nie dają rady męczą się i jest klapa...

BarNey    0

Pomużcie znaleść sponsora nie wiem moze wasi wójkowie to dyrektorzy jakiejs firmy czy cos jak bedzie sponsor który da kase to w łańcucie będzie DBL !! pozdro

ziomalka    0

słyszeliście moze te krążące po naszym city plotki, jakoby nasza drużyna przechodziła kryzys i miała sie rozpaść? wiem, ze plotkami nie należy sie sugerować, ale może coś prawdy w tym jest ? piszcie, jeśli cos wiecie ...

Guest Guest   
Guest Guest

Ja w to niewierze :) Pozatym na forum sokoła napisane jest że z sokołem trenuje Piotrek Miś oraz Adrian Czerwonka z Turowa Zgorzelec.Pozatym wiem z pewnych źródeł że sponsor ma sie znaleźć.

Zapraszam na forum sokoła :564:

Łysy    0

Tak Miś z Czerwonka są w Sokole na roztrenowaniu i to jest prawda, ale to jeszcze nie swiadczy o tym ze zostana u nas grać choć wszystko na to wskazuje :)

Demogorgon    0

Moim zdaniem od początku elekcji prezesa Kijowskiego w klubie, Sokół wyrobił sobie marke zespołu dobrze zorganizowanego i wypłacalnego, co jest szczególnie ważne dla potencjalnych zawodników. Cieszę się,że wypirdzielili tego lisa, który kradł pieniądze z biletów, a który teraz dzierży władze w Resovii, dla wtajemniczonych wiadomo o kogo chodzi. Myślę,że jesteśmy jedną z najlepiej broniących ekip w lidze i dzięki temu wykorzystując walory niektórych zawodników w ataku zespół osiąga znakomite wyniki ,czyniąc w dodatku systematyczne postępy. Jeśli do tej drużyny dokoptowali by Czerwonke i Misia, to jestem przekonany,że awansujemy do ekstraklasy w cuglach !!!!!

Życzę prezesowi,zawodnikom,trenerom,działaczom,kibicom,pracownikom technicznym MOSiR, panu Burmistrzowi i wszystkim związanym z koszykarskim światkiem w Łańcucie wiele radości z gry naszego wspaniałego klubu!!!!

profesoq    0

Miejmy na dzieje ze dotychczasowy sonsor sie sprawdzi i umowa nie zostanie rozwiazana...... :) A jak bedzie Miś i Czerwonka naprawde mamy szanse...bez nich tez mielismy szanse ale nie mielismy pieniedzy :( Może coś sie zmieni.... Łańcut w EBL :) Trzymam Kciuki :570:

Guest JohnyBravo   
Guest JohnyBravo

PTG Sokół Łańcut... PTG Sokół Łańcut... PTG Sokół Łańcut... PTG Sokół Łańcut..... a ciekawe ilu zawodników w tej drużynie jest z Łańcuta.... powiedzcie ile ??? no własnie.. a co do plotek to ja to widze tak; to czysta matematyka:

są pieniądze => jest druzyna

nie ma pieniędzy => nie ma drużyny

:(

oby to nie nadeszło :)

Demogorgon    0

Pazdan,Podolec,Koszuta,Michoń,Szurlej niedawno jeszcze Radek Wlaż - oni są z Łańcuta, jednak pozostali spod ogona nie wypadli i też są drużyną SOKOŁA, więc nie segregujmy, kto jest z Łańcuta, kto ładny a kto brzydki, bo to bez sĘsu. :554:

ziomalka    0
nie segregujmy, kto jest z Łańcuta, kto ładny a kto brzydki, bo to bez sĘsu.

zgadzam się

ostatnio sie dowiedziałam, że razem z druzyną trenuje trzech nowych graczy ... ciekawe, czy P.Kaszowski zdecyduje sie na zmiany w składzie .... :)

pozdrawiam :okulary:

PEPEr    0

kibuje Sokołowi od 3 ligi także mam nadzieje że doczekam sie także występów w DBL ;) za rok ekstraklasa nasza ;)

Falkhor    63

PEPEr, ziomalka,

Udziela mi się atmosfera ;) Hehe ;) jak będize mecz, zawsze można się umówić i pójść razem ;) machniemy jakiś transparent, czy coś, albo po rpostu będizmy się przekrzykiwać ;)

Pozdrawiam.

ziomalka    0
Udziela mi się atmosfera ;) Hehe ;) jak będize mecz, zawsze można się umówić i pójść razem ;) machniemy jakiś transparent, czy coś, albo po rpostu będizmy się przekrzykiwać ;)

moj drogi, nie wiem jak PEPEr, ale ja z przyjemnoscią poszłabym z Toba na meczyk ;)

nie chcę sie chwalić, ale w zeszłym sezonie opuściłam tylko jeden mecz, bo ja wprost kocham koszykówkę, zresztą, ja kocham sport :D

co do tego przekrzykiwania, to ...... no cóż mnie cięzko przekrzyczeć, moja młodsza siostra, jesli siedziała ze mna na trybunach, co jakis czas musiała mnie uspokajać, a ludzie z ławek obok troszke dziwnie się na mnie patrzyli ... :|

ale coo tam, ja taka juz jestem, że reaguje spontanicznie hehe ;)

od października zapraszam na mecze !! :D

Falkhor    63

ziomalka, ja nie mam nic przeciwko. Samemu iśc na mecz to tak średni fajnie, a jakąś grupą to zawsze pewniej i weselej ;)

Ale do października jeszcze spoooooro czasu. Zdążymy się jeszcze zgrać myślę, więc nie przewiduję większych problemów, hehe ;)

Poooozdrawiam.