Jump to content
Sign in to follow this  
ziomalka

PTG Sokół Łańcut

Recommended Posts

Falkhor    63

PEPEr, a w CZYM to przeszkadza?? Jak z nami pójdziesz, to z nami wrócisz :D Mogę Ci podpisać zwolnienie ze szoły :570: :D

Pozdrawiam.

Falkhor    63

PEPEr, Szczerze - ja nie mam nic przeciwko, po prostu kibic to kibic. Noooo i oczywiście jesteśmy z jednego Forum :D Nie może zatem być źle :D Może jeszcze Carlos by się chciał załapać, chociaż kto go tam wie :D

ziomalka    0

Uwagga, Uwaga, dzis zupełnie przypadkiem, przechodząc uliczkami Łańcuta, ujrzałam plakat informujący o tym, że jutro organizowany jest sparing naszej drużyny z zespołem Siarki Tarnobrzeg :D :D :D Ucieszyłam sie niemiernie i tu pada moje pytanie - ktoś z Was może sie wybiera na to spotkanie ? :)

Bo ja, jako wierna kibicka Sokołów, przyjdę na pewno, chociaż żal mi zmieniac plany - miałam zamiar jechać na Czyste na disco ;)

PTG Sokół Łańcut vs Siarka Tarnobrzeg - 23.08.2006r. - godz. 18:30,

WSTĘP WOLNY !!! :D

ziomalka    0

na tym środowym niestety nie byłam, ale na wczorajszym sparingu z Polonią Przemyśl i owszem :D Mecz sam w sobie ciekawy, ale w zasadzie emocji nie było :P w końcu to mecz towarzyski :D

Najważniejsze, że zarówno na środowym jak i wczorajszym meczu Sokoły wygrały i to znaczna przewagą punktów.

PEPEr    0

ja za to byłem na pierwszym sparingu no i powiem że mecz był raczej popisem wspaniałcyh wsadów Jurka Koszuty i ogólnie pojechaliśy ich jak trzeba :D

ziomalka    0

Wczoraj zaczęły się Mistrzostwa Podkarpacia wq koszykówce i nasza drużyna PTG pokonała rzeszowską Resovię 72:60 :( Gratulujemy zadownikom i ściskamy kciuki przed kolejnymi spotkaniami :D Ja z szczególną uwagą bede sledziła potyczkę z jarosławskim Zniczem, bo mimo, że to Sokół broni tytułu mistrza podkarpacia, Znicz jest faworytem, bo jest przecież beniaminakiem EBL :( i co więcej z tego, co słyszałam, zakupili Zapowiada się ciekawy turniej :(

Dodam tylko, że nasze Sokoły rozegrają podczas tego turnieju nastepujące spotkania:

-Piatek ---> Sokół : Resovia

-Sobota ---> Sokół : Znicz Jarosław

---> Sokół : Mosir Krosno

no a w niedzielę mecze o pozycje w turnieju :(

Trzymajcie kciuki za Sokoły :D

grzenio    0

Wprawdzie nie jestem ziomalka :) ale wyniki mogę podać

Sokół - Resovia 72:60

Sokół - Znicz Jarosław 60:68

Sokół - MOSiR Krosno 62:56

Sokół - Stal Stalową Wolą 72:55

Sokół zajął 3 miejsce w Mistrzostwach Podkarpacia za Zniczem Jarosław i Siarką Tarnobrzeg.

Falkhor    63

Uhuhuhuhuuuuu... niezły pogrom - tylko jedna przegrana Sokół - 'Znicz Jarosław 60:68'. Gratulacje dla Sokołów :)

ziomalka    0

a ta przegrana wynikła tylko i wyłącznie z tego, że drużyna Znicza wzmocniła swoje szeregi w trzech nowych zagranicznych graczy :D w tym dwóch Murzynów z tego co dobrze usłyszałam, narazie tylko na próbe ale kto wie, kto wie .... w końcu EBL to nie byle co :D

ahhh jak ja uwieelbiam Murzynów :D ( o czym świadczy avatar ) :D

[ Dodano: 2006-09-24, 17:35 ]

Pierwszy mecz w nowym sezonie 2006/07 .... wyjazdowe spotkanie z Basketem Kwidzyń - niesteety nasze Sokoły uległy gospodarzom 63:65 ..... :(

Dodam tylko, że najlepszym zawodnikiem meczu okazał się Piort Szybilski z Kwidzynia hymmm a jeśli chodzi o PTG, na miano najskuteczniejszych z pewnością zasługują Piotr Ucinek (ZIomek) zdobywca 13 pktów, Bartek Krupa, autor 8 asyst , a takze Maciek Klima i Irek Chromicz, najskuteczniejsi pod tablicą :D

PTG PTG PTG Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce Jesteśmy z Wami Sokoły :D

[ Dodano: 2006-10-27, 20:43 ]

Eeeeee mnie nie ma za czesto na forum, a ten temat sie nie rozwija .. dlaczego !! ? :( Przecież wazne są postepy naszej drużyny PTG !! :) Jak się ma nasz team ? Ktos z forumowiczów mógłby zdać relacje z dotychczasowej postawy i postępów Sokołów? Ja musiałaym sie teleportować, zeby wziąć udział w meczach....

PS Falkhor obiecałeś coś w związku z meczami PTG ..... :D

Ja jestem pamiętliwa :D

[ Dodano: 2006-12-29, 01:27 ]

Jak to możliwe, żeby przegrać w taakim stylu z drugoligowcem Mosirem Krosno - kuuurcze :/ ale usprawiedliwiam mojch Sokołów - jak dziś zauważyłam, zdziesiątkowani przez kontuzję no i wyszli w rezerwowym składzie .... mam nadzieję, że jutro bedzie lepiej :D

PS Szkoda, że Maciek Klima nie został wystawiony, ale wiadomo, Sir Kaszowski oszczedza go na poważne spotkania - tzn potyczki ligowe :D

michas    0

brawo brawo brawo,nasi wczoraj wygrali z 3 druzyna w tabeli z inowrocławia po dogrywce 80-79,wygrywajac ten mecz sokołyt przerwały zła passe 4 z rzedu porazek,

gratulacje :( :564:

ziomalka    0

Wreszcie jakiś pozytywny aspekt w postawie naszych Sokołów, jak dobrze, ze zła passa została przerwana,szkoda tylko, że tak pozno. Mimowszystko gratulacje :564:

Falkhor    63

heheh :( Nom, lepiej późno, niż wcale :( Ciekawe, jak prędko postarają się odbudować DOBRĄ passę? Trzeba liczyć, że jak najszybciej, hehe :( POoooozdro :564:

PEPEr    0
Na dzień dzisiejszy wiadomo już, że w ekipie Sokoła Łańcut na następny sezon zostaje czwórka zawodników. Z pozostałymi graczami działacze podkarpackiego klubu prowadzą jeszcze rozmowy i w przeciągu dwóch najbliższych tygodni powinniśmy poznać sytuację kadrową łańcuckiej ekipy. Wiele zależy też od tego, jak powiodą się rozmowy sterników tego 1-ligowca z ewentualnymi sponsorami.

Przesądzone jest już to, że w barwach Sokoła w kolejnych rozgrywkach na zapleczu ekstraklasy ujrzymy Ireneusza Chromicza, Jerzego Koszutę, Grzegorza Ożóga i Macieja Klimę. - Gdyby udało się nam pozyskać sponsora strategicznego, to wówczas można byłoby pomyśleć o wzmocnieniach. Na razie jednak o konkretach nie można nic mówić - przyznaje trener łańcucian, Dariusz Kaszowski, który jeszcze nie ma podpisanej umowy z klubem na nowy rok. Sam Kaszowski uważa, że nie oznacza to zamiaru zrezygnowania z pełnienia funkcji szkoleniowca przez jego osobę.

Koszykarze z Łańcuta zakończyli już okres roztrenowania, po mimo tego nadal trzy razy w tygodniu szlifują formę na łańcuckim obiekcie. Szkoleniowiec Kaszowski nie ukrywa tego, że cieszy jego fakt, iż zawodnicy Sokoła cały czas są w ruchu i nie zaniedbują formy. Warto dodać również to, że drużyna Sokoła przygotowania do następnego sezonu rozpocznie na początku sierpnia.

źródło-sportowefakty.pl

z własnych źródeł wiem jeszcze że do ekipy Łańcuckich Sokołów dołączy zawodnik Górnika Wałbrzych, który w obecnym sezonie zagra w ekstraklasie , 24-letni Marcin Salamonik, oraz Jacek Balawender , naromiast odejdzie Maciej Baran - do Resovi Rzeszów , Jarosław Rusin - Znicz Pruszków.

Nasi zawodnicy nie marnują czasu , ciężko trenują nawet w wakacje. Życzmy im wszystkim sukcesów w nadchodzącym sezonie 2007-2008 .

Sooookół :P !

ziomalka    0

Wygrana w sobotę z drużyną z Białegostoku! ;) Wspaniały mecz i pewne zwycięstwo z miażdzącą przewagą 18tu pktów, ołłł yeah :) a to dlatego, że ziom się na meczu stawił osobiście :sweet:

Gratulacje PTG :kiss: :kiss:

Falkhor    63

ziomalka, A to dlaczego do mnie doszły słuchy, że owszem, PTG wygrał, ale... mecz był nbudnawy nawet, bo nei było realnego zagrożenia dla Sokołów? :)