Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Godzio

Czego Ci brakuje a

Recommended Posts

Guest Godzio   
Guest Godzio

Pomyślalem zeby zrobic ankiete czego Wam brakuje w miescie a czego jest za duzo :)

Jak dla mnie to:

Braki:

- Duże sklepy

Zadużo:

Niewiem? :|

Guest Guest   
Guest Guest

hmm witam..Czego brakuje. hm zdecydowanie wiecej pubow i ciekawych imprez.Bo tego u nas brakuje i to widac.Dwa lokale w ktorych mozna sie pobawic a reszta to ... zreszta sami chyab wiecie=) pzdr

Guest Guest   
Guest Guest

Godzio dodaj wiecej odpowiedzi do tej ankiety albo ja usun... w tej ankiecie niema nic do zaznaczenia czego mi brakuje :)

moim qmplom brakuje murkow na miescie :) na rowerach niema gdzie skakac :) mi brakuje miejsc do zabawy 'xD' brakuje mi Kina a do Rz-e mi sie niechce jezdzic :D do Sklepow po buty albo do SkateShopu mi sie tez niechce jezdzic !! i tego mi brakuje wlasnie :)

P.S. Legende zamkneli... z jakiego powodu bo do konca niewiem ?

BarNey    0

a Ja bym chciał porządne boisko do kosza bo te boiska które sa to idzie sie zabic na nich brakuje mi tego zeby w lańcucie był jakis klub gdzie młodzi ludzie mogą wszyscy bez wyjatków chodzic na treningi a pozatym jak koledzy duzego sklepu media i jakiejs porzadnej dyskoteki !! zdrovia!!

Guest Guest   
Guest Guest

o BarNey sie obudzil i na forum cos napisal. Dobrze ze dodales ze przydalo by sie boisko do kosza :P i klub... :P ja bym sie z checia zapisal choc mam slaba kondycje ale pozucac zawsze mozna... kiedy gramy na Gim'ie ?:P jak tylko pojawi sie sloneczko biore pilke do szkoly :D

Guest JohnyBravo   
Guest JohnyBravo

Moim zdaniem, to brakuje poziomicy służbom drogowym - wiele znaków nie trzyma się pionu!

Brakuje kultury u kierowców!

Brakuje kina(j/w)!

Brakuje czasu do przejścia przez przejście koło Gimnazjum nr1!

Brakuje kawałków powierzchni w drodze!

Brakuje zdyscyplinowania u młodzieży z Gimnazjum nr 1!

Brakuje konserwatorów powierzchni płaskich w I LO!

BRAKUJE ZIELENI NA RYNKU RUSKICH!!! - choć i tak już mamy jej troszeczkę, to nigdy niezaszkodzi mieć jej więcej.

Brakuje kulturalnych ludzi, którzy nie zaśmiecają środowiska filtrami od papierosów i innymi śmieciami! (szlak mnie trafia jak widze, że ktoś idzie i rzuca papier na ziemię, a kosz na śmieci jest zaledwie kilka metrów dalej!!! - ciekawe czy robią tak w domu...

... hmm.. może po świętach jeszcze coś wymyśle :D

Brakuje porządnego basenu z nauką pływania!!! - najbliższy w rzeszowie :P:(:P, bo ten w łańcucie to tylko przez 2 (albo 3) miesiące pozostaje czynny (i strasznie bąki gryzą!!!) :P:P:P

Poza tymi brakami oczywiście jest o wiele więcej plusów, ale jak wiemy, nawet najmniejszy minusik jest w stanie przysłonić nam piękno i sławe naszego miasteczka :)

P.S. Adminq, jak możesz to wydłuż czas sesji, albo zrób coś z ciasteczkami cookie, bo za każdym razem jak pisze post, i klikam na wyślij, to pokazuje że muszę wpisać nazwę użytkownika - przecież wcześniej się zalogowałem!!!

maciej    32

Mi najbardziej brakuje zaplecza informatycznego z prawdziwego zdarzenia.

PS. pisalicie o MM ja bym osobiscie nie chcial, sprzedawanie takich bubli jak tam maja odbija sie negatywnie na spoleczenstwo. Ale to tylko moje zdanie

Guest Guest   
Guest Guest

Mi brakuje prawdziwej DYSKOTEKI nie takiego czegos jak jest "OPERA"......... same gimnazjum i bitki.... :548: Wstret juz nigdy tam nie pójde

Brakuje mi prawdziwego kina cyrowego a nie takie jak jest MDK :/

Brakuje mi kultury wsród mieszkanców Łańcuta i młodzieży z Gimnazjum [nie wszystkich ]

chyba tyle...

Falkhor    63

Cześć... Hmmm... zaznaczyłem duże sklepy. Ale i tak jak dla mnie - najbardziej brakuje przestronnego lokalu gastronomicznego z odcieniem pubu. Jeżeli ktoś bywa w Leżajsku - to było coś takiego jak U Zygmuntów (ale podziemia) oraz Za Kominem czy jakoś tak (koło stacji Watkem, przy Biedronce... nie jest to Hilton i dobrze, ale... jest tam miejsce, by posiedzieć i pogadać. A na nasze warunki - Klimacik z Antico, jedzenie z Zielonej (pizza) plus Vena, oraz didżeje z Millenium i piwo z Sołtysa :D i jeszcze połowa iejsca na taniec, jakie jest w operze :) Myslę, że taki właśnie lokal byłby tutaj potrzebny. A tesco... hehe :) też by się przydało :557:

Guest JohnyBravo   
Guest JohnyBravo

człowieku! tesco w łańcucie :) buhehehehehehehhehehehehe!!!!! tak.. ok już przestałem :) nie no... z mojego punktu widzenia, łańcut jest za mały żeby wybudować tu tesco, zresztą najpierw musieli by znaleźć miejsce, a potem uzyskać pozwolenie - na pewno by nie uzyskali, bo większość lokalnych sklepów by splajtowała..... jak nie wszystkie...

Demogorgon    0

Moim zdaniem w Łańcucie brakuje deptaku z prawdziwego zdarzenia, parkingów, hoteli, ekskluzywnych restauracji, krytego basenu, hali sportowej na której można by było przyjść na mecz koszykówki na 2 minuty przed gwizdkiem i znależc wolne miejsce i kilku specjalistycznych punktów usługowych - nie mam na myśli Tesco czy innych molochów, które nie płacą podatków i zabierają chleb lokalnym przedsiębiorcom i ich rodzinom. Uważam,że nie jest tak żle, aby można było tylko narzekać, bo jest kilka ciekawych miejsc, jednak zawsze może być lepiej.

Falkhor    63

Parkingi - kosztem zielonej przestrzeni?

Deptaki... nad Mikośką? Pozostaje wyłatanie tych w parku.

Hotele... no są dwa a nawet 3 :)

Hala sportowa jest, basen kryty będzie w grudniu. Plus inne ciekawe lokale w nowej hali sportowej.

Co do Tesco - markety Asia całkiem dobrze gromią konkurencję i razem ze Stonką dyktując CENY :P

Będzie dobrze :D

Pozdro.

Demogorgon    0

Gdy przyjeżdżają turyści np. z Francji czy Niemiec to chcą zaparkować samochody na parkingu a nie na łące czy pastwisku. Wielu ludziom - turystom brakuje parkingów i bazy hotelarsko - gastronomicznej. Byłem na imprezie w tzw. restauracji zamkowej i ludzie byli zszokowani,że nie było tam klimatyzacji. Tam była sauna a nie restauracja, ludzie byli wściekli,że przy upale 30 stopni lało się z nich i nie było klimy. Sąsiadka pracująca w hotelu mówi,że często jest tak,że ludzie muszą nocować w Rzeszowie bo nie ma odpowiednio dużo miejsc w łańcuckich hotelach.

profesoq    0
Byłem na imprezie w tzw. restauracji zamkowej i ludzie byli zszokowani,że nie było tam klimatyzacji. Tam była sauna a nie restauracja, ludzie byli wściekli,że przy upale 30 stopni lało się z nich i nie było klimy.

W chwili obecnej w Zamkowej prowadzona jest renowacja i bedzie klimatyzacja i wiecej pomieszczen jak i dobra baza noclegowa. Co do hotelów uważam że w Łańcucie jest ich odpowiednio duzo :) Moze w nich brakowac miejsca jedynie gdy jest Festiwa w Łańcucie lub jakies naprawde wypasione przyjecie lub wakacje a tak nie ma sie co oszukiwac - świeca postkami. A Łańcut nie ma takowej bazy turyztycznej atrakcji itp... rzeczy gdyby nie zamek była by to wieksza dziura niz Markowa ( nie obrazzajac tej wsi ).

Falkhor    63

profesoq,

Moze w nich brakowac miejsca jedynie gdy jest Festiwa w Łańcucie lub jakies naprawde wypasione przyjecie lub wakacje

W takiej sytuacji brak miejsc NIE POWINIEN miec miejsca, to tak swoją drogą.

A co do wesel i innych imprez w zamkowej - zgadzam się, klima jest tam potrzebna i to bez dwóch zdań.

Idziemy ku lepszemu :)

qb    0

Mi brakuje klubu z prawdziwego zdazenia. Jesli ktos nastawia sie na spedzenie wieczoru przy dobrych dzwiekach musi liczyc sie z przejazdzka do Rzeszowa. Opera jaka jest kazdy widzi - ciezko mi powiedziec czy uda sie temu lokalowi przywrocic dobra reputacje (watpie) a poza tym miejscem niema kompletnie nic.

lukascompl    0
Mi brakuje klubu z prawdziwego zdazenia. Jesli ktos nastawia sie na spedzenie wieczoru przy dobrych dzwiekach musi liczyc sie z przejazdzka do Rzeszowa. Opera jaka jest kazdy widzi - ciezko mi powiedziec czy uda sie temu lokalowi przywrocic dobra reputacje (watpie) a poza tym miejscem niema kompletnie nic.

To jeśli tam pracujesz może sytuacja się poprawi :D

Totti    0

Według mnie brakuje w naszym miescie miejsc parkingowych.Jest pare bardzo zle ustawionych znaków zakazu , ktore powinny zniknac np na ul.Rzezniczej .Co do lokali...hm strasznei podoba mi sie w Semaforze koło "ruskiego rynku" ..tylko troszke za drogo. :569:

Falkhor    63

Totti, No ten lokali ustalił sobei takie ceny zaporowe... Przedtem było jak było i siedzieli tam różni ludzie... teraz to raczej... hmmm... taka kawiarnia :P

Zuziaaa, Trudno to pogodzić, bo urzędasy także chca iśc do domu w rozsądnych porach, a nie o 19.00 :D Dlatego hmmm... może lepiej zezwalać pracownikom na wizytę w urzędach? :) To by pewnie nie przeszło, zatem nadal trzeb będzie sie urywać...

Totti    0

:564: same menele tam siedziały niestety...brak kultury i chamstwo ..takze jestem za wygladem lokalu i cenami w takim stanei jak teraz .