Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Godzio

Czego Ci brakuje a

Recommended Posts

ziomalka    0
fajnie jakby tamtędy chodziła ochrona .... TEGO MI BRAKUJE!

Ojjj to prawda, święta prawda. Co więcej, mogłoby więcej zakamarków parku być oświetlone - wtedy mniejsze prawdopodobieństwo jakiegoś niebezpieczeństwa, których, nie oszukujmy się, jest w parku pełno.

Guest Bake   
Guest Bake

i dziwne to jest że w tak pięknym obiekcie nie pomyślano o rzeczy tak podstawowej jak ochrona... starczyło by 4 ludzi... 2 zmiany poi 2 ludzi....

ziomalka    0
i dziwne to jest że w tak pięknym obiekcie nie pomyślano o rzeczy tak podstawowej jak ochrona... starczyło by 4 ludzi... 2 zmiany poi 2 ludzi....

Może i kieedyś tam myślano, ale albo nie ma chetnych, albo nie ma funduszy, albo ... nie ma ochoty, by nad takimi sprawami się rozwodzić .... :nerd:

Guest Bake   
Guest Bake

tym bardziej jest to dziwne... jakby nie było park jest wizytówką Łańcuta

ziomalka    0
tym bardziej jest to dziwne... jakby nie było park jest wizytówką Łańcuta

No właśnie, nie też to bulwersuje, ale cóż zrobić ....

Brakuje u nas też porządnej kawiarni - z prawdziwą i konkretną kawą z wachlarzem możliwości jej przyrzadzenia :D :sweet:

ziomalka    0
brakuje zapiekanek tak dobrych jak chociażby te z dworca w rzeszowie...

Hehehe :sweet:

Brakuje jednego dużego porządnego supermarketu XP

ziomalka    0

W zasaaaaadzie wystarczyłyby autobusy miejskie - z budowaniem torów for tramways byłby problem biorac pod uwagę stanb i rozpietość wszerz naszych miejskich dróg :D

Aaaaaa i możany też PKP doprowadzić do przyzwoitości :lol-sweat:

Guest Bake   
Guest Bake

ale naprawde jest kłopot z transpotem miejskim u nas.... na autobusy można liczyć tylko te do rzeszowa:/

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

a mi brakuje parkingów w centrum... powinni gdzieś jakiś podziemny kilkupoziomowy wybudować... bo można zawrotów głowy dostać jeżdżąc w kółko w poszukiwaniu miejsca...

i brakuje mandatów za nieprawidłowe parkowanie... np. dla takich mistrzów kierownicy co 2 miejsca postojowe maluchem zajmują

brakuje deptaku z ulicznymi grajkami, knajpkami i parasolami :P

oko    0

Mi brakuje fajnych tras rowerowych.

Mamy tyle bocznych uliczek na prowincji Łańcuta, można by je jakoś fajnie oznakować, porobić ławeczki na odpoczynek i Łańcut może się wtedy poszczycić przed innymi własnymi trasami rowerowymi.

Falkhor    63

oko, Echhh... tylko gdzie te ścieżki? W samym Łańcucie przestrzeń jest tak urządzona, że ciężko wygospodarować trasę tylko dla rowerów... W okolicy? Hmmm... trzeba by dokłądać nawierzchni pewnie, a to spora kasa. Ale np. na Podwierzyńcu, gdzie wyremontowali pieknie główną i poszerzyli, jedzie się dobrze. Wg mnie nie mamy co liczyć na ścieżki.

Guest Bake   
Guest Bake

Joy_ride, dokłądnie, MASAKRA!

naprawdę powinni coś z tym zrobić, obecnie jest koszmarnie...

levi    0

muszę się zgodzić z przedmówcami :/ jest FATALNIE :/ - kompletnie nie ma miejsca żeby sobie gdzieś na moment zaparkować :/ - a co gorsze nie bardzo jest gdzie robić nowe parkingi :/ :/ :/ to ciężki orzech do zgryzienia dla obecnej władzy miasta :/

Falkhor    63

W pierwszej kolejności czepiłbym się tych, co nie umieją parkować. Dwa - organizacji ruchu w mieście - czasem to po prostu trudno WYJECHAĆ z parkingu. Po trzecie - no cóż... WIĘCEjJ miejsc, TYLKO GDZIE?? Zaorac planty przed UM i dać tam parking?

Joy_ride    4

obok TMR'u jest duży plac tam gdzie wesołe miasteczko czasem bywało dokładniej pomiędzy ul. Żardeckiego a tmr'em

jest duuuża łąka od końca ogrodzenia parku do ul. Ogrodowej

za też jest plac duży MDK'iem Qmar wybacz :shy:

taksówki można przenieść gdzieś w jakieś inne miejsce :]

otworzyć ulicę zamkową, zrobić z niej jednokierunkową i parkowanie z jednej strony pod kątem :]

Już teraz można by namalować linie jak należy parkować bo niektórzy stają np. na ul. Paderewskiego wzdłuż chodnika jak przecież można stanąć pod kątem i wejdzie jeszcze więcej samochodów :P

tak samo zrobić na ul. sokoła :|

ul. Tkacka też jest jednokierunkowa :D można tam też namalować linie parkowania pod kątem :)

możliwości jest masa :]

Falkhor    63

Joy_ride, Hehe :P Dobrze jestes poinformowany :D A nawet - dobrą masz wyobraźnię przestrzenną. Otóż też zastanawiałem sięnad kilkoma meijscami, które wymieniłeś. W sumei to dziwne, że niby to oczywiste, ale jakoś nie do końca. Czy chodiz tylko o kasę czy raczej o widzimisię? Tak jest z Ulicą Zamkową chyba - dla osobówek można tam zrobic sporo miejsc.

za też jest plac duży MDK'iem Qmar wybacz

To odpada. jedyne miejsce poz aparkingiem w centrum, gdiz emożna zrobić jakaś fajną plenerową impreze.

tak samo zrobić na ul. sokoła

Racja. Linie by tam pomogły.

Qmar    0
za też jest plac duży MDK'iem Qmar wybacz
z tych alejek powinni zrobic skate park z alejkami lub poioprostu ladne alejki z oswietleniem

parkin mozna by wywalic na placu sobieskiego miedzy policja a stokrotka wywalic kawalek tej niby zieleni jakas trawa tam rosnie i jest 5 lawek na ktorych zadko kto siedzi i tam by bylo z 20 miejsc juz :)

pezet    0

takie pytanie mam pośrednio łączące się z tym tematem. czy to prawda, że łańcuckie planty pewien czas temu zmieniły wygląd?? mógłby ktoś zarzucić jakąś fotkę obecnych?? bo zawsze mi brakowało fajnych plantów w Łańcucie, a te nasze zawsze były takie mdłe, stare, betonowe. ale jak gadałem z kumplem ostatnio, to mówił mi coś o tym. a jak wyjeżdżałem, to w tej materii się nic nie zmieniało (a jeśli ktoś ciekaw kiedy zwiałem z Polski to w styczniu 2006 hehe)

Falkhor    63

pezet, Zobaczymy, co da się zrobić. Bo

chyba faktycznie od... STYCZNIA 2006 to one zostały przebudowane. A dokłądniej - poukłądane i wykostkowane :o Zieleni jako takiej nie przybyło. Zniknął jeden kiosk :)

[ Dodano: 2007-09-20, 17:51 ]

Do oglądnięcia:

http://youtube.com/watch?v=M7EN_J2SVis

I pare fotek

0c22263df9043a59m.jpg

e6d0f08b3b702947m.jpg

d5c3d7b01bff3b73m.jpg

Zdroofko :P