Jump to content
Sign in to follow this  
profesoq

Jesteś tu nowy ?? Napisz kilka słów o sobie - Poznajmy się

Recommended Posts

Jako, że bytuję na tym forum już kilka tygodni a nie każdy mnie zna postanowiłem się przedstawić.

Tak więc:

Imię:Dominik

Zainteresowania:

-sport(głównie koszykówka)

-sztuki walki(po trochu z kick-boxingu i combat56)

-militaria(wszystko co z wojskiem związane)

-zjawiska paranormalne(w tym parapsychologia, demonologia, angelologia i inne)

-sztuka(rysunek i metaloplastyka, po części architektura)

-muzyka(wszystko co z metalem związane, grunge oraz punk rock(niekiedy))

-elektroniczna rozrywka(konsolowy wymiatacz :) )

Mam nadzieję, że przybliżyłem Wam nieco moją skromną postać. :P

Kiwi    0

Odwiedzam to forum od dobrych kilku miesięcy, ale jakoś nie trafiłam na ten temat.

Napiszę kilka słów o sobie:

Imienia nie zdradzę, bo nie przepadam za nim. Na forum jestem KIWI i niech tak zostanie. :P

Zainteresowania:

Interesuję sie wszystkim po trochu, ale tak naprawdę nie mam konkretnego hobby. Najbardziej jednak lubię:

- prace w ogródku (najlepiej własnym) Zamiast na ciuchy często kasę wydaję na kwiatki, krzaczki, doniczki i takie tam.

- akwarystykę Mam 80 litrowe akwarium w pokoju. Ale marzy mi się 200 litrowe z profesjonalnym sprzętem, na który na razie mnie nie stać niestety :P

- czytanie książek, gazet o różnej temetyce

Jestem typowym Bliźniakiem, czyli mam dwoistą naturę. Potrafię często być niezwykle pewna siebie (aż sama się dziwię), a czasam staję się tak nieśmiała, że boję się zabrać głos. Często sama siebie zaskakuję swoim zachowaniem. Jestem zdolna prawie do wszystkiego. :)

Nienawidzę nudy i samotności. Jeśli nie mam co robić, czuję się strasznie nieszczęśliwa. Strasznie brakuje mi moich znajomych, którzy teraz mają bardzo mało czasu.

A teraz coś pozytywniejszego. Myślę, że mam bardzo dobre poczucie humoru. Może troche specyficzne, ale za to potrafię śmiać sie sama z siebie.

Nienawidzę jak ludzie za bardzo narzekają.

Ja jestem zdania, że wszystko ma swoje dobre strony. Raz jest lepiej, raz gorzej i należy zawsze szukać pozytywnych rzeczy w każdej sytuacji :P

Ale się rozpisałam. Mam nadzieję, że komuś zechce sie doczytać mój post do końca :D

motonita    0

Witam jako ze jestem nowy należy się przywitać.

Imienia nie podam gdyż jest nie jest ważne jak się nazywam, interesuję się przede wszystkim motocyklami i pogonią za wolnościa :yes: . Po za tym uwielbiam zwierzęta zwłaszcza psy. Lubię góry i ogólnie turystyka- poznawanie nowych miejsc.

Jeśli chodzi o muzykę słucham rocka blusika trochę metalu

Kwasek    0

Cześć wszystkim.

Jestem Kwasek, pomieszkuję we Wrocku ale ostatnio często wracam do Łańcuta mojego rodzinnego miasta. Widze na Forum sporo piszecie wiec sie już nie ukrywam i może czasem coś powiem.

O sobie nie mam co za wiele gadać. Jestem socjologiem ale zawód wyuczony za granicą to pracownik budowlany :puppyeyes: Nie tylko do noszenia cegieł :puppyeyes:

Lubię dobre książki, zdrowy tryb życia, wycieczki piesze gdzie popadnie, muzykę, film, teatr. Żonaty :P Dzieciaty :P

Pozdrawiam wszystkich.

Amaru    0

Siemka!

Mam na imię Mikołaj.

Zainteresowania: Komputer,Jaszczurki(mam nawet Gekona Lamparciego),Hip-Hop,Pop,

Co do Muzyki lubię Sokoła, Peje, Dexa, Donia, Libera. Z składów to WWO, 52 dębiec.

Falkhor    63

No no, kilka nowych osób na liście płac 8) ale nie chcą nic o sobie mówić. No śmiało, drodzy nowicjusze, przedstawiać się 8) Pochwalić, poganić, pomarudzić ;) jak w życiu :D

drako    0

Ok... żeby było porzdnie to trzeba by sie przedstawić.

Na chrzcie dali mi na imie Mirek (nie narzekam nawet mi sie podoba:D).

Mieszkam sobie w najniebespieczniejszej (według policji z Łańcuta) wiosce w okolicy....ale mi sie tu podoba:p

Jeśli chodzi o moje małe zboczenia to mam słabość do kotów(w Egipcie to wiedzieli kogo czcić:D). A co lubia koty?? Bardzo ładnie.... pewnie że rybki, i to nie tylko w akwa ale też z troche wiekszych zbiorników.

Jak każdy facet lubie tez piłke (ale tą do siatki), pedałowanie (bez skojażeń), troche pobiegać sobie z psem (czasem sie do czegoś przyda w końcu:p), dobry film, swoje łóżko i tyle na razie wystarczy.

pozdro;)

Qmar    0

co do pilki to nie kazdy facet za nia przepada :D

pedalowac mozesz sobie z Falkiem to nasz furomowy rowerzysta :D

witamy :D

Jeżyk    43

Świetnie że taka stronka tu funkcjonuje. Dobrze jest znać swoich przyjaciół, ułatwia to wzajemne zrozumienie i kontakt. Moje miejsce zamieszkania może wielu mylić, i nasuwać pytanie,co tu robi i skąd się tu wziął ktoś z dalekiej północy, z Pomorza Srodkowego (Koszalin) Otóż Łańcut jest mi bardzo bliski, gdyż pochodzę z........ HUSOWA. Kiedyś, przed laty młodzieńcza fantazja,zaprowadziła mnie nad polskie morze, i tak już zostało. Swoją małą ojczyznę jednak odwiedzam co roku.Mam tam rodzinę i wielu przyjaciół. Kim jestem ? Z wykształcenia jestem nauczycielem, Na imię mam Józef, a mój nick "Jeżyk" wiąże się z moim nazwiskiem. A co lubię ? Otóż lubię ludzi z humorem, ludzi , którzy są pozytywnie nastawieni do życia,mimo kłopotów. Lubię też swój ogródek (900m2) i swój dom a przede wszystkim swoją rodzinę,sąsiadów, i swoich przyjaciół, których mam nadzieję znaleźć również tu, na tym Forum. Mam ich wielu. Wielu dawnych przyjaciół i znajomych odnalazłem w Nasze Klasie.Lubię też podróżować, również pociągiem, a przejechane tym środkiem lokomocji kilometry, to około 14000. Mam ładnego psa rasy" alaskan-malamut" i dwa kotki, a w przydomowym oczku wodnym, wiele kolorowych rybek. Do kompletu brakuje mi tylko tej złotej, która spełnia wszystkie życzenia. Nie mniej nie narzekam na zły los, i Bogu dziękuję za to co mam, dobrą i kochającą żonę, i dobrą rodzinę. A czego nie lubię ? Hmm...też jest tego troszkę. Ale nie będę o tym wspominał, powiem ogólnie, że nie lubię tego, czego nie lubi ogromna wiekszość uczestników tego Forum. Cóż, powiedziałem chyba więcej jak było potrzeba. a swój "życiorys" zakończę krótkim cytatem.

Kiedy spotkasz krzyż na drodze

Kiedy ciężko będzie ci

Nie mów nigdy...już nie mogę

Ale Jezu, pomóż mi

W poprzednim poście (wyżej) już o sobie nieco powiedziałem, ale chciałbym się odnieść do tych wypowiedzi które zostały tu napisane wcześniej. Powiem tak, bardzo mi się one podobają, są pisane na "luzie" ,dowcipnie,z poczuciem humoru , i fantazją. Miło się je czyta. A jaka konkluzja? Bardzo prosta. Sympatyczni dyskutanci--sympatyczne Forum. Wprawdzie jestem tu niemalże niemowlakiem, ale moje wrażenia są pozytywne. Liczę na to że z czasem bardziej poznam moich nowych przyjaciół z tego Forum, a jednocześnie sam będę postrzegany że nie jestem np. ludojadem. Pozdrawiam i.....do usłyszenia !

maciej    32

Zapraszamy nowe osoby do podzielenia się w kilku zdaniach paroma informacjami o sobie :) Poznajmy się bliżej drodzy koledzy i koleżanki :P

blacksoul    0

Witam

Imię: Piotrek.

Zainteresowania :

-muzyka Rap(amerykański, polski nie ma tego czegoś ;]) , R&B/Soul , Reggae

-w cs gram jak czas pozwoli

-w tygodniu pohantlować lubię i etc. :P, pograć w kosza

-czasem rysuje gł. szkice ,oraz bawię się w photoshopie i after effects

-a uczyć to się lubię głównie matmy, języka angielskiego, informatyki, historii (dziwne nie? :D)

Falkhor    63

Witaj na Forum, Czarna Duszo :P Fajnie jest uczyć się kilka różnych przedmiotów - człowiek nie ogranicza sobie horyzontów i uczy to jakiejś takiej obiektywności i dystansu ;) Poza tym skoroś taki proBlack - to może uzupełnisz nam trochę deficytu, bo Ziomalka tez w tych rytmach, tylko ostatnio duuuzo zakuwa do sesji :D

Squrcz    0

Witam.

- Na imię mi Sebastian.

- Jestem uzależniony od muzyki metalowej i rock and rolla.

- Uwielbiam grać na gitarze.

- Dużo czasu spędzam ze znajomymi, jakieś wypady, ogniska, koncerty, etc.

No i nie wiem co tu więcej o sobie napisać. CZEŚĆ ;)

Falkhor    63

Witaj Squrczu ;) Witamy na pokładzie NFM. Od razu widzę, ze jak lubisz grać na gitarze - to wyczaisz kilka wątków i osób, z którymi na pewno będziesz mógł łączyć się w strunowej nirvanie ;)

Pozdrawiam i miłego pisania na Forum :)

Jeżyk    43

Witaj Squrczu :) Witamy na pokładzie NFM. Od razu widzę, ze jak lubisz grać na gitarze - to wyczaisz kilka wątków i osób, z którymi na pewno będziesz mógł łączyć się w strunowej nirvanie :(

Pozdrawiam i miłego pisania na Forum :)

Falku, przypomniałeś mi swoim przywitaniem formułką przywitania kiedy latałem do Rzeszowa samolotem.: Kapitan xxxxx wita państwa na pokładzie samolotu xxxxx . Proszę o zapięcie pasów bezpieczeństwa. Polecimy na wysokiści 3000 metrów z szybkością 400 km,h. W Rzeszowie temperatura powietrza wynosi xxx. Życzymy państwu miłej podróży.

Kapitanie Falku, z Tobą również dobrze się lata:)

Jeżyk    43

Świetnie że przybywa Józków na Forum. Ja też mam na imię Józek.Ty przyjechałeś za chlebem, a ja dokładnie odwrotnie, wyjechałem za chlebem. Ale idea ta sama:)