Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Najlepszy film

Recommended Posts

iwcia    2

Ostatnimi czasy to najbardziej Wyznania Gejszy :P chyba dlatego ze jest calkiem inny od wszystkich wedlug mnie i ma ciekawa fabule. Bardziej dla pan niz dla panow :P biorac pod uwage gusta :P Polecam filmik.

terelka    1

A walk to remember... :P Film o prawdziwej miłości, każdy chciałby taką przeżyć. Szkoda tylko, że koniec niezbyt wesoły :-/ Ale film daje do myslenia :P

maciej    32

W zwiazku ze jestem zwolennikiem horrorów , jak dla mnie bardzo dobrym filmem byl "Shutter" Na pewno sa lepsze, ale ten mi sie podobal :P

profesoq    0

A mi tam najbardziej podobal sie film AntiTrust po polskiem to bedzie konspiracja.com Choc z perspektywy techniczej [programowanie] jest smieszny ale jako film jest super. Polecam wszystkim lubiacym Thriller`y a nie lubiącym M$ -Microsoftu :D hihih

Filmik

Guest Guest   
Guest Guest

Inside man - Plan doskonaly warto obejrzec za przemyslany i nietuzinkowy scenariusz :564:

Guest Guest   
Guest Guest

Nie wieem nie ma czegos takiego jak najlepszy film... kazdy film ma cos w sobie...

Guest Godzio   
Guest Godzio

Jeśli chodzi o taki z TiVi to kolekcjoner kosci a z kina niewiem - żadko do kina jeżdze :P

okimaxim    0

mi zdecydowanie też Szkoła Uczuć.. Piękne :) ale także i Zakochana Złośnica no i z innej beczki :) Matix i Władca Pierścieni :) ale te dwa ostatnie mniej niż dwa pierwsze :)

Qmar    0

Ulubione:

-Euro Trip (wypas komedia)

-Grind (wypas komedia)

-Kingdom of Haven (extra)

-Vanilla Sky (jeśli sie ten film zrozumie to jest zaje***ty)

-Siedem

-28 dni później

-Pulp Fiction (dobry film nienajnowszy)

-Braveheart (klasyk ^^)

-Efekt Motyla

-Jacket (jeden z lepszych i nowszych jaki ostatnio oglądałem cos jak efekt motyla ale...obejrzyjcie )

-Transporter oraz 2 część

-Święci z Bostonu

-Gone in 60 Seconds (60 sekund ^^)

Te filmy polecam (nie sa w zadnej kolejności poprostu wypisałem )

Wiecej filmów nie pamietam :) jak przypomne to napisze

Falkhor    63

Qmar, Dla mnei z tych filmów szczególnie wazne są Braveheart (wręcz rewelacyjna opowieść i ta muzyka... i Szkoci :D ), Święci z Bostonu (jatka jatką, ale ten film coś w sobie ma...) oraz... Królestwo Niebieskie. Piękny obraz.

Reqiem dla snu emitowane było minionej nocy. Oglądnął ktos po raz pierwszy? Film-legenda... Trzeba go obejrzeć zaraz po Trainspotting :)

Teddy_85    0

Jeżeli ktoś lubi filmy wojenne to polecam w kolejności:

Tears of the sun - myślę, że fanom gatunku nie trzeba przedstawiać...

Enemy at the gates - oparta na faktach historia rosyjskiego snajpera (jeżeli ktoś grał w Call of Duty to napewno Mu się spodoba :D )

Pianista - oczywiście II WŚ - oczami żydowskiego pianisty ukrywającego się w Warszawie - szczególnie podobał mi się koniec filmu jak Szpilman miał na sobie niemiecką kurtkę ;)

Upadek - ostatnie dni II WŚ oczami sekretarki Hitlera

Sekcja 8 - "Nigdy nie wierz w to co widzisz" - chyba najlepiej opisuje ten film...

Lekkie, bardzo przyjemne i śmieszne komedie:

Johnny English - dwa słowa - Jaś Fasola - jako agent służb specjalnych :)

Boat - czy dwóch "normalnych facetów" może przeżyć na statku dla homoseksualistów? suuper film :P

Van Wilder - wieczny student

Eurotrip - heh bez komentarza...

Filmy z przesłaniem, głębsze, "ambitne" heh :D :

Terminal - trzeba go oglądąć do końca, ostrzegam, może to by trudne.. akcja dzieje cały czas na lotnisku... film trwa ponad 2 godz, ale dla mnie to nie był zmarnowany czas :D

Symetria - polski film - opowiada o tym, jak łatwo można "zamknąć" niewinnego człowieka... fajny, ale nie jest "lekki"

Falkhor    63

JENIEC - Film ostatnio dodany do pewnego czasopisma, w formacie DVD. Znakomity film prawie wojenny, gdyz wg mnie jest to raczej dramat obyczajowo-psychologiczny.

Niemiecki żołnież Clemens Forell zostaje wzięty do niewoli rosyjskiej. Oskarżony o walkę z partyzantami rosyjskimi zostaje skazany na obóz pracy przymusowej. Obóz ten leży na najdalszych (z punktu widzenia Europy...) zakątkach mroźnej i śnieźnej Syberii. Forell postanawia uciec - kieruje nim wola powrotu do rodziny (żony i dzieci). cała jego tułaczka (łącznie z pobytem w obozie) trwa 9 lat.

Film nie obfituje w sceny wojenne. Jest to kino brutalne, ale nie wulgarne. Polecam wszystkim... po prostu bardzo dorby film. Oglądnąłem go niedawno, ale wiem, że będzie stał na półce w wyróżnionym miejscu :D

Pozdro.

Teddy_85    0

Również polecam "Jeńca". Kiedyś widziałem go w TV. Bardzo dobry film... Była taka scena jak ten żołnierz uciekał z łagru przez Syberie (chyba)... Wszędzie śnieg, śnieg, śnieg, lód i śnieg... W pewnym momencie kamera skierowana była na Jego twarz, na której widać było ogromne zadowolenie... Okazało się, że na swojej drodze spotkał... drzewo (!). Ogólnie suuper film. Polecam raz jeszcze :D

magdaaa    0

Ja polecam takie filmy jak ( nie wiem z kiedy one są, oglądałam parę miesięcy temu na CD ): Człowiek w ogniu i Człowiek ringu. Nie będę się rozpisywała o czym dokładnie one są ( jak w tytule, o człowieku :P ), ale naprawdę warto obejrzeć!!

Falkhor    63

Człowiek w ogniu - Wspaniały film z Denzelem Washingtonem, który jest ochroniarzem małej dziewczynki. Przejmująca i bardzo realistycznie nakręcona opowieść, która w końcówce chwyta za serce. Nie jest to jakaś super lukrowana landryneczka i opowiastka o herosie z plakatu... Na prawdę, warto oglądnąć.

SunShine    0

forrest gump, zielona mila, bezsenność w seatle, piekny umysł, the ring, blair with project i masa jakichś horrorków ale nie pamiętam :P o i konopielka jeszcze hehhe hmmm... i takie w stylu zmróż oczy też lubie czasem obejzeć

Svirus    1

Widze, że niektórzy wiedzą co dobre...:D oto moje typy:

Braveheart

Człowiek w ogniu

Tańczący z wilkami

Urodzony 4 lipca

Las Vegas parano

Ostatni samuraj

Ostatni Mohikanin

Kruk

Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną

Saw 1,2

Kariera Nikosia Dyzmy

Zmruż oczy

Edi- w głównej roli wspaniały polski aktor Henryk Gołębiewski

Guest JohnyBravo   
Guest JohnyBravo

kto nie oglądał, to polecam prison break - odcinkowy.... oraz lost.. wszystkie sezony :P