Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Najlepszy film

Recommended Posts

Qmar    0

Jhny to sa seriale a my o filmach :P

z komedi to:

Grind

Eurotrip

Old School

Out Cold

Ostra Jazda

wszystkie podobne gatunkowo ale jak sie na nich osmialem to masakra :D a najabardziej na Grindzie :D

ziomalka    0

Ojjj nie tylko nie Hubert - Leon zdecydowanie jest o wieele lepszy ..... a tak poza tym

PASJA ...... i wogóle filmy Mela Gibsona, facet naprawde ma talent, nie tylko w branży aktorskiej ... :P

Falkhor    63

ostatnio oglądnąłem coś takiego - Słodko-gorzkie życie... na prawdę, zaskoczył mnie film i obecnie uważam go za jeden z lepszych. Może nawet naj, jeśłi chodzi o połączenie... kina kacji i filmu... romantycznego? :D

levi    0

a mi się jeszcze podobał filmik: Resident Evil: Apocalypse

i bardzo podobają mi się również wszystkie filmy wojenne :D poprostu nie kręcą mnie bajki typu: matrix błee :558:

terelka    1

A ja wczoraj oglądałam w tv I kto to mówi :D Juz któryś raz oglądam ten film i nadal mnie smieszy i ciekawi. Wiem, że to typowa bajeczka, ale nawet bajki czasami fajnie jest obejrzec :D

Prot    0

Ja polecam Gladiator, K-PAX, Solaris, Waleczne serce, Taksówkarz, hymmm wiele jest filmów do polecenia ale zależy kto co lubi...

Tomi    0

Ostatnio oglądałem Wyspe (The Island) film jest GIT, niepamietam żeby ostatnio wciągnoł mnie jakiś film tak jak ten

Avalanche    0
Ostatnio oglądałem Wyspe (The Island) film jest GIT, niepamietam żeby ostatnio wciągnoł mnie jakiś film tak jak ten

Miałem obejrzeć ten film ale jakoś brakowało mi rekomendacji. Zabieram się za ściąganie :P

Ja ostatnio widzałem "Prestiż" - najlepszy film jaki widziałem od kilku miesięcy pewnie. Polecam kazdemu!!! :D

Falkhor    63

Qmar, Heh, miałem już niewątpliwą przyjemnośc na realu powiedzieć Ci, że nie mam ochoty psuc sobie zdrowia i oglądac BARDZO długo film z bardzo długimi, polsatowskimi reklamami. To nie na moje zdrowie.

Qmar    0

Hehe wiem dlatego są tenawiasy w moim poscie ale mimo to obejrze :P na jednej reklamie cos zjem na drugiej posiedze na forum na trzeciej posciele lozko i sie wykapie :P na czwartej sie spakuje do sql i jakso minie :D

Falkhor    63

Q, No i jak było? :P Zdążyłes się spakowac do SQL? :P

Wczoraj uraczyłem się po raz drugi filmem Silent Hill... Mmmmm :D Pierwszy raz oglądałem go w kinie, teraz w domku, ale i tak efekt był :D Polecam :D

Qmar    0

stary podczas reklam: wykapalem sie, poscielilem lozko, spakowalem, zjadlem, jeszcze bym sie zdazyl zdrzemnac ale nie bylo potrzeb :P, zagladnolem nawet na forum :P

Prot    0

W piątek na Polsacie "Gladiator" !! będę go oglądał setny raz ale za każdym razem jest cudny!! tak samo jak MATRIX!!

[ Dodano: 2007-03-28, 01:01 ]

stary podczas reklam: wykapalem sie, poscielilem lozko, spakowalem, zjadlem, jeszcze bym sie zdazyl zdrzemnac ale nie bylo potrzeb :), zagladnolem nawet na forum :)

to fakt... reklamy są przesadnie długie.... czasem po grillu zapomina się co się oglądało :)

levi    0
W piątek na Polsacie "Gladiator" !! będę go oglądał setny raz ale za każdym razem jest cudny!!

prot masz rację xD mi też za każdym razem ten filmik się podoba :hihi: hmm ale to pewnie dlatego, że opowiada naprawdę świetną historię...mało jaki film ma aż tak świetną fabułę :) :lmao:

Qmar    0

filmy typu gladiator krolestwo niebieskie 300 braveheart lub co innego co ma super sceny batalistyczne są dobre :)

levi    0
filmy typu gladiator krolestwo niebieskie 300 braveheart lub co innego co ma super sceny batalistyczne są dobre :)

Qmar ale tu nie chodzi tylko i wyłącznie o sceny batalistyczne xD wiem, że w tych wszystkich filmach jakie wymieniłeś przedstawiona jest jakaś specyficzna historia, ale w filmie "Gladiator" jest ukazana tak cudowna historia człowieka, człowieka cierpiącego, a zarazem walczącego (i to nie tylko z przeciwnikiem, ale zarazem z samym sobą), że ja przy tym wszystkim wysiadam ^^" XP piękny film :hihi:

Qmar    0

levi', ja wiem ale chodzi o to ze kazdy z tych filmow posiada albo walki ludzi z ludzmi albo oblezenia :)

Po za tym w Bravehearcie nei bylo czlowieka ktory cierpiał ? w 300 moze nie az tak ale w krolestwie niebieskim tez był :) te filmy sie wiele nei roznia tylko kazdy opowiada inna historie i kazdy jest zrobiony inaczej ale sa super ;]

Padlinka    0

jak da mnie wsyztkie filmi z lekka nuta hisori sa dobre , bo komedie romantyczne jakie by nie byly sa kiepskie . Jak na razie slyszalam tylko soundtrack z Gladiatora ale pewnie trzeba bedzie ogladnac :]

levi    0
Jak na razie slyszalam tylko soundtrack z Gladiatora ale pewnie trzeba bedzie ogladnac

wow Padlinka to jak dla mnie film - klasyka :rotfl: muuuusisz go zobaczyć :rotfl: heh

Qmar    0
soundtrack z Gladiatora

ja zaciągam na kompa kazdy dobry soundtrack z kazdego takiego dobrego filmu :D

Falkhor    63

ja jeszcze nie oglądałem 300 ale juz słyszałem OST i kurcze, będzie dobrze ;)

Niedawno po raz którys oglądnąlem... Joe Dirt. Wiecie... w sumie film prosty. Głupkowaty. Ale coś w sobie ma - jesli ktoś oglądał, to pod koneic filmu tez pewnie miał jakies takie uczucie, ze... chce się byc lepszym :D:P dlatego wg mnie film bardzo dobry :)