Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Guest

Ostatni film w Kinie ?

Recommended Posts

Guest Guest   
Guest Guest

No wiec na jakim to filmie bylas/es ostatnio w kinie ? ja bylem na Ice Age 2 (Epoka Lodowcowa 2) fajny film animowany :P a wczesniej na Janie Pawle II

a WY ? wypowiedzcie sie :P

iwcia    2

Tak sie sklada ze bylam na tym samym ostatnio :P tez Epoka 2 , wyrwala mnie Terelka milosniczka bajek :P bo ja za epoka srednio przepadam, ale nie powiem bo byla fajna :D hmm a wczesniej na Tylko mnie kochaj :P

Guest Godzio   
Guest Godzio

Ja ostatnio bylem tez na epoce lodowcowej :P ale pierwsza czesc mi sie bardziej podobala :P

Guest Godzio   
Guest Godzio

No teraz czekam na "Shrek Trzeci" bo tak sie bedzie nazywal :P ciekawe co wymysla :P

nemeczko    0

No ja byłem na piratach z karaibów 2. no i stwierdzam że dorównuje pierwszej części. Rola Deppa jak zawsze świetna.mozna się nieźle pośmiać i przy okazji po podziwiać dobre efekty specjalne. jedyne co mógłbym zarzucić to zakończe które zmusza do czekac na kolejną część :-D

Falkhor    63

Ostatni film, jaki widziałem w kinie to... "Tylko mnie kochaj"... Średniacki z tendencją spadkową. Jedyna dobra rola - to tej malutkiej dziewczynki ;)

nemeczko, Depp chyba zawsze gra takie role, że wpadają w pamięć. ja go nie zapomnę z Edwarda Nożycorękiego. Echhh... stare dzieje :D

nemeczko    0

Racja!,,ostatni raz oglądałem Edwarda jescze jak byłem szczeniakiem,,fantastyczny klimat.a depp z tego co zauważyłem to faktycznie uwielbia wcielac się w takie role,,chcoiażby sekretne okno,las vegas parano,the dorrs,edward,,jeden z moich ulubionych aktorów.

grzenio    0

Niestety w pogoni za kolejnymi milionami dolarów producenci zapominają o staranności podczas produkcji filmów, wychodząc z założenia że widzowie wszystko kupią.

Uwielbienie publiczności to jedno, dbałość o szczegóły drugie. Jednym ekipom wielkich superprodukcji wychodzi ona lepiej innych gorzej.

Więcej: Błędy w piratach z Karaibów /film.wp.pl/

Falkhor    63

grzenio, Szcze mówiąc to jeżeli juz oglądam jakiś film - nigdy nie koncentruję się na błędach... Dla mnei jest to pożałowania godne, jeżeli ktoś oglądnie nowy film i powie, że spoko, film o średniowiczu jeden ze statystów miał zegarek Casio na ręce... ja zawsze odbeiram film całościowo, emocjonalnie. co to ma być, jakieś... zimne wyrachowanie??

terelka    1

Ostatnio w kinie to byłam bardzo bardzo dawno... chyba aż na samotności w sieci, brak czasu, ale i też brak chęci, nie ma jakiś fajnych nowości co by mnie ciągnęły :D

terelka    1
Terelka, byłas na "samotności" ? i jak warto ?

Nie warto :D Lepiej pooglądać w domu na kompie jak już. Taki film, można była naprawde fajnie zrobić, żeby był troche chociaż ciekawszy... Według mnie żadna rewelacja :D

iwcia    2

Ostatnio byłam na filmie francuskim "Czyja to kochanka" Przyznaje ze chociac nie przepadam ze francuskim kinem, to film bardzo mi sie sposobal, ogladalo sie rewelacyjnie, czas sie nie dłuzył :D no i mozna było sie naprawde pośmiac :D Polecam ten filmik :)

Falkhor    63

iwcia, terelka, heh, musimy się na cos do kina wybrać, i maciej wziąć, o ile się nie spóźni na seans :D Mój ostatni film w kinie too... 4 horrory pod rząd :D Może by się wybrał na... Apocalypto? :)

iwcia    2

Uwazam ze na wspolny wypadzik do kina trzeba wybrac cos co mniej wiecej każdemu przypadnie do gustu i kazdego zainteresuje :P Mysle ze rodzajem takiego filmu moze byc wlasnie jakas komedyjka, dla relaksu i posmiania :D zawsze dobrze wplywa na humor, pod warunkiem ze to komedia ktora naprawde smieszy :D

maciej    32

W heliosie 12 stycznia kolejny enemef

piła

piła 2

piła 3

teksańska masakra piłą mechaniczną

cena promocyjna bo tylko 25 zl za calość. Dziewczyny co wy na to ? :P