Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Guest

Ostatni film w Kinie ?

Recommended Posts

terelka    1
hehehe jesli moge to ja sie pisze na heliosa jak beda calonocne seanse filmow kobiecych :P dziewczyny co Wy na to ? :D

No jasne :) Jak tylko taka noc będzie to idziemy! ;) może zrobią noc komedii romantycznych :D

Teddy_85    0
W heliosie 12 stycznia kolejny enemef

piła

piła 2

piła 3

teksańska masakra piłą mechaniczną

Hmm... Jest kilka sal i filmy na każdej z nich są wyświetlane w innej kolejności... Myśle że niewiele osób wytrzymałoby odwróconą kolejność, np. Piła 3, Teksańska, Piła, Piła 2...

Mi to raczej sie nie podoba repertuar - patrząc tak z przymrużeniem oka - filmy dla DRWALI :P Heh... Ale to tylko takie moje subiektywne odczucie :D

iwcia    2

Zuziaaa ja sie na to tez pisze :D jak tylko bedzie taka noc a mam nadzieje ze bedzie to idziemy! :D

Teddy_85 - Masz racje filmy dla drwali tez nie w moim guscie :P

Falkhor    63

Faktycznie - noc z PIŁĄ :P :P :P Średnio na jeża... Szczerze mówiąc, dziewczyny, moge dac się przekonac na noc komediową, ale jak na prawdę będzie fajny repertuar. Pośmialibyśmy się trochę, bo już się trochę baliśmy ALE w zamian WY wybierzenie się z nami na noc GROZY :)

levi    0

pachnidło - historia o gościu, który miał węch ponad przeciętność...zatrudnił się u twórcy perfum...stworzył doskonały zapach, ale brakowało mu jednego zapachu - zapachu kobiety...w tym celu zabijał niewiasty i z ich włosów robił roztwór do swojej mikstury :D ...

...zakończenia wam nie zdradze :D sami obejrzyjcie :D

Qmar    0

levi' nie z wlosow tylko z nich calych bral zapach :D ale jak i po co to zo zobaczcie sami (levi' chyba siedzielismy na tej samej sali ^^ jeszcze z jedna osobka :D)

Padlinka    0

panowie pomyleczka :D on zbierał zapach poniewaz nie mial własnego , niesamowicie zaskakujacy jest finał filmu . najwieksze wrazenie zrobiły na mnie ujecia detali . pod tym wzgledem film jest zrobiony bardo dobrze . polecam

ehhh a co tam film ;] wazne ze ma sie dobre towarzystwo

[ja miałam świetne :D ]

Falkhor    63

Padlinka, Ummmmmhhh... ALE SPOIL! No wiesz co... teraz juz nici z zaskoczenia :D :D :D Takie teksty powinno się flagować, ze zawierają spoila :D:) No trudno. Będe musiał udawać, ze nic nie przeczytałem... A akurat znalazłem z czipsach darmowy bilet do kina w Rzeszowie :)

:D

Qmar    0

Falkhor nie zeby koles na koncu w pewnym sesie popelnil samobojstwo ale wiesz polecam jednak jak i detale tak i fabula ^^

michas    0

na ostatnim filmie w kinie to chyna bylem na "qwo wadis"czy jakos tak było to dawno gdzies kilka lat temu już niestety,preferuje jednak barziej ogladanie filmów w domu w swoim łóżeczku leżac :D

Qmar    0

dlaczego nie - typowa komedia romantyczna takie se napewno jak kazde inne wolałbym juz tego rysia :P to bedzie dopiero dobre :D

Falkhor    63

Qmar, Hmmmm... mozesz się trochę rozczarować... mówię tylko na podsatwie przeczytanych w necie recenzji. Daleko temu filmowi do klimatu Misia... i to nawet nie chodzi o to, by Ryś pokazywał te same czasy co Miś... No ale nic. Trzeba poczekać do oglądnięcia.

levi    0

ja teraz planuje wybrać się na filmik "300" może już słyszeliście?! :P podobno ma być wypas...czekam na premiere :D

ups ale to offtopik heh :558: sorx

Padlinka    0

eee z wywiadu prowadzonego z rezyserem Rysia nie ma on nic a nic byc odobny do Misia a wszyscy je usilnie porownuja

Tym mowi ze nawet mu do głowy nie przychodzi by sciagac sie z Bareja , co prawda bohater [i aktor] jest ten sam , epizody takze ale nic poza tym

Falkhor    63

Padlinka, No tak... ale tak jak ja np. mówiłem - to nie ma być to samo, ale ma być pomysł, wykonanie, konstruuowanie humoru. Tego w Rysiu ponoc nie ma :/ Dobra, nowy temat chyba będzie dla Rysia potrzebny :P