Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Guest

Ostatni film w Kinie ?

Recommended Posts

Megg    9

Oglądałam dziś w MDK-u "Rogate Ranczo" (poraz kolejny :D )

Ale i tak się uśmiałam :D braciszek też :D)

A i oglądałam "Dżunglę", ale lepszy był "Madagaskar"

Teraz wypożyczę "Skok przez płot" :Dponoć zarombiste

levi    0

z tego co słyszałem to zawalisty filmik :)

wiecie nie o to chodzi, że dobre efekty czy taki tam...

...poprostu opowiada fajną historię :) a to już połowa sukcesu :)

a to tego jeszcze dobra obsada :) nic tylko się do kina wybrać!! :D

Danka28    1

No i co z tym Rysiem? Ja byłam, widziałam! Moje zdanie: Troche przesadzony-ale z założenia taki miał być! Dialogi bardzo śmieszne, przyjemnie się ogląda! Można zobaczyć! A od dziś chyba- "Testosteron"! Też się wybieram (choćby dla M. Sthura!)

Falkhor    63

Danka28, Oooooooooo... No to ciekawe... kurcze. Teraz mam dylemat, którego owocem będzie koneiczność oglądnięcia filmu :P W sensie - mam nadzieję, że znowu krytycy okazali się 'nie na miejscu' i osąd o Rysiu wydadzą statystyczni ogladacze :) Zatem... trzeba się szykować na seans :P

Danka28    1

Wydaje mi się, że odbiór tego filmu zależy w dużej mierze z rodzaju poczucia humoru, który się posiada. A zawsze wychodzę z założenia, że trzeba coś zobaczyć, żeby mieć własne zdanie od krytyków. Bo one zwykle mocno się różnią......

Megg    9

Ja ostatnio oglądałam Klątwe :D

Muszę powiedzieć że trzyma w napięciu, ale nie ma strasznie mocnych akcji że się można wystraszyć :D

Falkhor    63

W kinie będę chciał oglądnać film mój ulubiony - Niekończącą się opowieść oraz... Cos wojennego :D Np. Helikopter w ogniu :D Niestety kino domowe moje włąsne to takie pół na pół jest :D Ale daje radę, jak twierdzi Megg :D

terelka    1

Moj ostatni film w kinie to TESTOSTERON :) Wczoraj własnie obejrzałam. hmm niewiem czy jest godny polecenia, zależy czy ktoś lubi tego typu filmy... Jest wiele momentów śmiesznych i zabawnych a jest wiele takich co w ogóle mi sie nie podobały.. Na początku niewiedzialam o co chodzi :) Ale w miarę upływu czasu film może zaciekawić. Sądząc po śmiechu panującym w sali kinowej film bardziej podoba sie panom. Mi wydał się troche szowinistyczny... kobiety zostały przedstawione w najgorszym świetle, jakby wszystko co złę na tym świecie to była nasza wina :) :) :)

iwcia    2

Tez testosteron :D moge sie zgodzic z terelka, pare momentow bylo smiesznych, film zaczyna sie tak ze nie wiadomo o co w nicj chodzi :D dopiero pozniej sie rozkreca :D w sumie fajne hasla typowo meskie hehe.

Hm nie podoba mi sie to w jakim swietle postawiona jest kobieta w tym filmie, ale tez rod meski wychodzi na chlorow, imbecyli, i tym podobnych malo inteligentych zaplodniajacych rzesze kobiet mezczyzn.

Zobaczcie sami :D

Gothka =)    0

Ostatnio byłam w kinie na premierze "Dlaczego nie?", więc to już było dość dawno. Film mi sie podobał :) Hehe Anna Cieślak i Maciej Zakościelny praktycznie nie wychodzili z wody :hihi: Poza tym kocham komedie romantyczne :love:

Padlinka    0

co prawda neiw kinie lecz w małym przytulnym domq ogladalam 300 Spartan i szczerze mowac polecam wszytkim ten film . Osobiscie niesamowicie mi sie podobał i jezeli ma ktos ochote sie wybrac polecam :]

Guest mala.em   
Guest mala.em

iwcia, terelka - dzięki za opinie o "Testosteronie" - utwierdziłyście mnie w przekonaniu, że to film dla mnie :)

iwcia    2

mala.em a prosze prosze :) tylko poogladac :) hehe

Ja ostatnio bylam na filmie Norbit komedia o bardzo ale to bardzo grubej kobiecie ktora wziela w obroty biednego chudego czlowieczka ;) i wyszła za mąż za niego :D lecz on nie zywil do niej uczuc bo zakochal sie w dziewczynie swojej "tuszy" hehe pewnie juz wiecie co to za film :D

Nie zaluje ze ogladnelam, nawet mi sie podobal, bylo pare momentow rozbrajacych :D no i mozna bylo zobaczyc kobiete tyrana hehe :) niecodzienny widok.

grzenio    0
Ja ostatnio bylam na filmie Norbit komedia o bardzo ale to bardzo grubej kobiecie ktora wziela w obroty biednego chudego czlowieczka :) i wyszła za mąż za niego ;) lecz on nie zywil do niej uczuc bo zakochal sie w dziewczynie swojej "tuszy"

Kolejna już rola Eddiego Murphy w której wciela się w kilka postaci, również żeńskie, z których niektóre są baaaaaaaaardzo puszyste. Widocznie lubi takie role, a może zawsze marzył żeby być kobietą i do tego słusznej postury :hihi:

iwcia    2
Widocznie lubi takie role, a może zawsze marzył żeby być kobietą i do tego słusznej postury

Grzenio pewnie cos w tym jest :)

a moze to autentyczna historia jego zycia hehe ;) mysle ze aktor chcial sie pokazac i troche wyjsc przed szereg roznych aktorow, bo wkoncu nie kazdy potrafi dobrze zagrac dwie zupelnie rozne osoby, a kobiete nie tak prosto zagrac wiarygodnie :D

grzenio    0
bo wkoncu nie kazdy potrafi dobrze zagrac dwie zupelnie rozne osoby, a kobiete nie tak prosto zagrac wiarygodnie

Na pewno. A w Grubym i Chudszym to nawet zagrał prawie całą rodzinę profesora Shermana Klumpa (za wyjątkiem najmłodszego członka rodziny Juniora)

levi    0

terelka,

Moj ostatni film w kinie to TESTOSTERON

oj to też mój ostatni film w kinie :/ aż wstyd...trezba by się wybrać na jakiś mały zlocik nfm do kina =D co wy na to :?:

ziomalka    0
trezba by się wybrać na jakiś mały zlocik nfm do kina =D co wy na to :?:

No no no sypiesz propozycjami z rękawa że hoho levi', :D

Pomysł godny przemyślenia i zaangażowania :letssin:

Moja opcja - Grindhouse :D

Guest Bake   
Guest Bake
oj to też mój ostatni film w kinie :/ aż wstyd...trezba by się wybrać na jakiś mały zlocik nfm do kina =D co wy na to
fenfemami sie pozrzucać :)

levi    0

ziomalka,

No no no sypiesz propozycjami z rękawa że hoho levi'

a noo ktoś musi xD

Bake,

fenfemami sie pozrzucać

haaa to jest dobra myśl :!: =D może tak za 500 nfm bilet do kina :?: {apel do adminów} :lol-sweat:

ale mówiąc serio: można by się zebrać na jakieś grupowe wejście...