Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Guest

Ostatni film w Kinie ?

Recommended Posts

levi    0
Ja zaproponowałam to samo pare postów wcześniej - nie ma to jak zgodność gustów, nieprawdaż levi' ?? ;) :lol-sweat:

serio :?: :lil-lol: nie widziałem :!:

ojj ta zgodność jest oszałamiająca :lil-lol:

co na to inni :?:

a może macie jakieś inne propozycje :?:

Qmar    0

ja ostatnio bylem na piratach z karaibow 3 powiem ze nawet niezly ;) ale bylo spoko bo super towarzystwo ;)

Padlinka    0

szczerze mowiac repertuar nie jest za ciekawy :shy:

harry poter , shrek 3 , szklana pulapka po raz 4 :eek: , i horror o ktorym mowicie

ja poczekam dobre zapowiedzi ida :D simpsonowie , next [ [z ukochanym Nicolasem Cage'm] , motel i transformersi [:lmao: ]

lukascompl    0

Ja polecam Grindhouse: Death proof.

Dwaj reżyserzy i przyjaciele, Quentin Tarantino i Robert Rodiguez postanowili ponownie połączyć siły, by wspólnie zrealizować projekt, o którym myśleli już od dawna. Ich wcześniejsza współpraca zaowocowała bardzo dobrze przyjętymi przez krytyków i fanów Od zmierzchu do świtu i Sin city, teraz zaś postanowili złożyć hołd filmom klasy "b", których są wielkimi fanami. Filmy tej kategorii okres swej świetność przeżywały w latach 60. i 70., gdy wyświetlane były na podwójnych lub potrójnych seansach w tzw. grindhousach - zapadłych, zapuszczonych kinach, które były oazą dla niewybrednych kinomaniaków szukających w filmach hektolitrów krwi, tandetnych, napuszonych dialogów i wręcz groteskowych fabuł. Obrazy te odeszły w zapomnienie, podobnie jak grindhousy, które nie przetrwały próby czasu i nierównej walki z kasetami video, które powoli przejęły rynek.

levi    0

eee wiecie co :?: zostawmy tego Quentina Tarantino (jakoś nie przepadam za jego filmami) i wybierzmy się ma MOTEL :sweet: z recenzji jakie czytałem i urywków jakie oglądałem to będzie coś świetnego :!: :sweet:

link

Guest Bake   
Guest Bake

Widziałęm ostatnio stary polski film PRAWO OJCA - podobał mi się, sensacja p[olecam

Megg    9
Qmar napisał:

ja ostatnio bylem na piratach z karaibow 3 powiem ze nawet niezly ale bylo spoko bo super towarzystwo

No BA :) :) dokładnie :P

Przyznam że również 3. cz. mi się podobała. Mogłam zamast na Piratów iść na Shreka 3 ale ciesze się bo oglądając później Shreka nie dokończyłam.... nie pamiętam nawet o czym to było :/

Falkhor    63

Bake, :) No a co ;) Wymiana postów, żywiołowe dyskusje trzymające się regulaminu :lol-sweat: :lol-sweat: :lol-sweat: Coś zaiskrzyło ;) Ale dobrze chociaż, że pamiętają film, dlatego ja np. spokojnie sobei czekam na 3. piratów na DVD, bo jakoś mi się nie pali.

Ktoś widział coś z tych:

- Szklana pułapka 4.0

- Harry Potter i Zakon feniksa (nie wiem, w który piątek miała być premiera...)

oraz...

- Inland empire

O tym ostatnim tyle powiem ;)

Obraz powstaje według scenariusza inspirowanego cygańską legendą z Polski, który kilka lat wcześniej trafił już do produkcji. Zdjęć jednak nigdy nie ukończono gdyż odtwórcy głównych ról zostali zamordowani. W Hollywood krąży plotka, że skrypt jest przeklęty, ale twórcy nie traktują ich poważnie.

Źródło - Webfilm.pl

Qmar    0
Przyznam że również 3. cz. mi się podobała. Mogłam zamast na Piratów iść na Shreka 3 ale ciesze się bo oglądając później Shreka nie dokończyłam.... nie pamiętam nawet o czym to było :/

spoko bedziemy i na shreku :) jak nie w kinie to w domu ;)

a z tym filmem co Falk pisal ze zamordowali to ciekawa historia moze ma ktos cos o tym wiecej ? ;)

Falkhor    63

Qmar, Może to tani chwyt marketingowy, ale na mnie podziałał, bo kto wie, moze w tym 'źródle' trochę prawdy jest? W każdym razie - na pewno się będę za tym filmem rozglądał. Raczej na pewno na DVD, do kina nie za bardzo mam czas :/

Falkhor    63

terelka, Ooooooooooo właśnie. Już sobie trochę o nim poczytałem i jdnka zdania sa przeważające - lepszy film. niż bruce Wszechmogący. jeśli chodzi o aktorów - to mnie carrey jako komik już się przejadł :P

maciej    32

Miałem okazje być kilka dni temu na filmie Transformers

Cóż tu dużo pisać. Efekty specjalne na najwyższym poziomie technicznym i graficznym, efekty wizualne i dźwiękowe na najwyższym poziomie. Trochę komedii, sensacji, sf, uczuć wplecione w jedną historię walki i bohaterstwa ludzi oraz robotów (super efektownie zrobione) z wrogimi cyberrobotami chcącymi przejąc panowanie nad ziemią. Hmm wielu ludzi zapewne myśli, że "nie lubię sf szkoda oglądać " Ale szczerze zmieni zdanie jak zobaczy ten film. Zapraszam do kina :)

iwcia    2
Ale szczerze zmieni zdanie jak zobaczy ten film. Zapraszam do kina :)

Popieram! Sama w zyciu nie zdecydowalabym sie na cos takiego z wlasnej woli pojsc, wogole roboty itp myslalam ze to nie dla mnie :) po obejzeniu zmienilam zdanie :) moge z czystym sumieniem powiedziec ze film nie tylko dla panow :) zainteresuje takze kobiety. Naprawde bardzo bardzo dobry film, no i dzieki Macius bo gdyby nie Ty to pewnie do tej pory Transformens nie wzbudzilo by mojego zainteresowania :)