Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

The Sims- dla kobiet czy dla mezczyzn?

Recommended Posts

iwcia    2

Napewno kazdy z was zna, pewnie gral a jak nie to slyszal o slynnych Simsach :P co myslicie o tej grze? kto czesciej w nia gra mezczyzni czy kobiety? ;)

maciej    32

Najczesciej kobiety. Wedlug mnie gra ukazuje nierealistyczny świat , przez co duzo dzieci myli rzeczywistosc z wirtualem , tak jak w innych grach hehe

iwcia    2

Hmm no tez wydaje mi sie ze bardziej popularna wsrod kobiet, powiedzialabym ze ta gra moze tez czegos nauczyc np. tego ze aby miec dobra prace dostawac awanse, czy tez zostac gwiazda albo zbudowac domek ktory pomalu trzeba urzadzac, coraz to go ulepszajac itp (chyba ze ktos zna kody na kase :P ) trzeba troche sie napracowac zeby to osiagnac ;) i jak w normalnym zyciu nic nie przychodzi latwo. A co do mylenia rzeczywistosci z wirtualem to pewnie bardziej u dzieci niz u starszych ;)

Guest Godzio   
Guest Godzio

Ja w to grałem :P ( niesmiac sie) ale jak juzmi sie nudzilo to budowalem basen wpuszczalem do niego ludzi i potem "sprzedawalem" drabinki i umierali sobie ;) ;)

terelka    1
Ja w to grałem ;) ( niesmiac sie) ale jak juzmi sie nudzilo to budowalem basen wpuszczalem do niego ludzi i potem "sprzedawalem" drabinki i umierali sobie ;):D

To było okrutne Godzio ;)

Też grałam w Simsy fajna gra :), ale nudzi się po pewnym czasie Mysle, ze gra w nią więcej kobiet, faceci wolą pewnie Q3 czy cos takiego :P

Moderator: Art 10a. Edytuj posta, jesli chcesz napisac post pod swoim postem, złamanie regulaminu

maciej    32

Panowie bardziej w CS wola :P hehe ja tam wole stare poczciwe Age of empires (byle nie najnowsze) ;)

A co do tego the sims to hehe dodatki wychodza co roz tylko kto to wszystko kupuje ;):P czyzby wersje edukacyjne krazyly czesciej ;);)

Guest Godzio   
Guest Godzio
Age of empires

ejj gosciu :P masz linka do AOE jedynki? gosciu jak masz to dawaj ;) jena z lepszych gierek ;) a te nowsze juz bznadziejne ... ( lubie starozytnosc ;) )

Falkhor    63

Grałem w TheSims i theSims2 :D Wrażenia - ciekawe, pozytywne. Bo jest to gra złożona z bardoz wielu zależności, szczególnie "dwójka" w której otoczenia ma silny wpływ na to, co robi gracz. nie wciągnęło mnie jednak na długo. W sensie wolę wejśc na czat przez ten czas i poznac kogoś w sieci, niż budować mroznkę w kompie :)

Podzielam zdanei Iwci, że ta gra może czegoś nauczyć, ale z drugiej strony jest pułapką. W grze rozwijasz się znacznie szybciej niż w realu 9co może wpędić w kompleksy) a dwa - w grze po sprawdzonej akcji dostajesz pewny rezultat, a w życiu możesz ukończyc 100 kursów udoskonalających i nie dostaneisz podwyżki :)

Moja sisotra gra w to ohohohoh. I zna tą grę tak dobrze, że bawi ją tylko i wyłącznie budowanie/projektowanie nowych domów i ich wystrojów :)

I jednak powiedziałbym, ze... częściej będą w nia grać kobiety :)

pozdro

maheusz    0

Sims? Gra na kilka wieczorow niestety... moze dlatego ze konca nie ma? Nie mozesz wyjsc i powiedziec, ze jestes bossem :P. Gra toczy sie dalej, bo simy nie umieraja (przynajmniej nie zazwyczaj, albo bez naszej pomocy :)), a my... probujemy wydolic z pieniedzmi ;).

Samo zycie.

Nuuuuda.

Falkhor    63

The Sims podtrzymują jednak dodatki - bo inaczej to fakt, byłaby straszna nuda. Moja siostra w wersji 'czystej' zaczęła i skończyła wszystkie kariery, potem to już tylko ją budowanie domków interesowało i dociąganie z sieci nowych mebelków, urządzeń, itd. Nooo ale wyłązą kolejne dopalacze - zwierzaki, randka, coś tam jeszcze było - a sporo tego. I to robi złudzenie poszerzenia rzeczywistości w grze, a dokładniej - nowe kombinacje jej elementów. Hmmm... byc może the Sims 4 będą jakąś rewolucją... chcoiaż to trochę dziwne, bo przecież nigdy nie będą tak pięne i brzydkie jak... życie :P

maheusz    0

Nie mow hop :P. Technika w koncu idzie do przodu :]. Zaraz stworza jakis symulator ludzkiego zycia, tylko, ze w przyspieszonym tempie i masz takie Simsy 3000 :>

A juz tak serio, to owszem, sciaganie rzeczy z neta daje frajde, ale zauwaz, ze czasem zdazaja sie w nich wirusy :) (slyszalem ze sa plaga w Simsach 2). I rozne dziwne rzeczy sie wtedy wyprawia.

Skoro juz mowimy o planowaniu mieszkanka i umeblowywaniu go, to kto to bardziej woli? Kobiety czy faceci? ;).

Falkhor    63

Ja w Simsach lubiałem tylko i wyłacznie zapraszać sąsiadów i robić smiertlene imprezki :P albo nigdy nie sprzątać... :) Takei tam... nie wciągneły mnie na dłużej ani razu... W żadnej kwestii.

terelka    1
Falkhor, zbudowac basen , wpuscic simow do kapieli i zburzyc schodki z basenu :);)

Musze się przyznać, że ja też tak robiłam :P raz nawet zamurowałam Sima :/

Falkhor    63

maciej, Niom :P To była wtedy bardzo masakryczna impreza :) Z resztą ponoć niektórzy prześcigali się w tym, jak najszybciej wysłać swojego sima na tamten świat... I czego to takei gry uczą ludzi? ;) Ale z drugiej strony ja bym chyba dał radę wyleźźć z takiego basenu jak w grze bez pomocy schodków :)

Zuziaaa    0

albo zamurowac przy kominku i paprotce :P:P a potem miec jednego sima i kilka duchow :D

gralam w to kiedys - ale w ta pierwsza wersje - z dodatkami i bez :) pozniej widzialam gdzies sims 2 i zastanawiam sie -czy to jest gra dla dzieci ??

Falkhor    63

The Sims 2 ma o tyle fajniej, ze jest więcej tych 'ludzkich' parametrów - jakies tam pomysły na szczęście, marzenia, upodobania i wręcz przeciwnie - cos, czego dany Sim nie znosi... ale i tak szybko się to nudzi, bo po obczajeniu podstawowych schematów reszta leci jak od szablonu... Brakuje... LOSOWOŚCI :D Jak np. losowe generowanie leweli w Diablo :P

Guest Guest   
Guest Guest

Fajna gierka bardzo dużo dziewczyn w nią gra:d:d ale ja też lubię chociaż jestem mężczyzna :D :D

edit by terelka

Poprawione duże litery!!

Art.2.7. Zaleca się pisanie swoich wypowiedzi obowiązujące w naszym kraju zasady pisowni, ortografii i interpunkcji.

Gothka =)    0

Padlinka, mój młodszy w to grał. Dlaczego miałabym go z tego powodu wyśmiewać? :) Gra jak gra. Też w to grałam i to co mi się podobało to "dbanie" o Simów żeby dobrze się czuli. :) Jakaś tam forma odpowiedzialności.