Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

The Sims- dla kobiet czy dla mezczyzn?

Recommended Posts

Qmar    0

ja tam cos gralem teraz czasem sobie wlacze i wybuduje dom bo fajnie sie tam buduje jak kuzynka chce nowa wersje to sciagam i pogram z tydzien tak o z nudow gra jak gra dla kazdego kto lubi :)

Falkhor    63

Ja pogrywałem w SIMSY :) nawet z samej ciekawości :) Megg jest w tym mistrzem, ja to tylko taki eksperymentator byłem :)

Qmar    0

Falkhor, tworzyles sobie sima a Megg sie nad nim znecala ? ;)

mi sie najbardziej podoba sama budowa domów i urzadzanie sama symulaja zyciem simow szybko sie nudzi :P

Falkhor    63

Qmar, Raczej odwrotnie ;) Wgrywałem stan gry siostry i... dokonywałem armageddonu :P simy się topiły, zostawały w pomeiszczeniach bez drzwi, ewentualnie sprzedawałem lodówkę i kazałem ćwiczyć na siłce :P Do tego brak toalety aha - i jeszcze najgorsza kuchenka gazowa i gotowanie do momentu, aż się sfura :P Ale to tylko czasami :D Częściej tez bawiło mnie budowanie i urządzanie domku :P

Qmar    0

padlinka z tym jest roznie ;) napewno tez gralas wiec nie gadaj wydaje mi sie ze kazdy w to gral jesli tylko mial ta gre w domu :P

profesoq    0

Według mnie wogole bez sensu jest ta dyskusja wiadomo ze kazdy niekoniecznie czy facet czy kobieta bedzie grał w takie czy inne gierki gdzie moze sie wcielic w kogos innego lub kims zarządzać w dzisiejszym świecie to jest motorem wielu ludzi. Weźmy chociaż pod uwagę znaną chyba wszystkim gre Secend Life w której to uczestnicy gry online zamieniaja sie w wyimaginowane postacie przepiekne mądre jakie tylko sobie zamarzą czasmi zdarza sie ze facet zamienia sie w kobiete i prowadzi zycie takie jakiego nie moze lub nie umie prowadzic w zyciu na realu. Czasami są to odwieczne niespełnione marzenia ktore mozna użeczywistnic w tej grze chocby przez mozliwosc latania czy też teleportacji lub poprostu zwyczajne życie w lususie lub w biedzie jak to chce... :) To jest nowa era gier która cały czas sie poszerza ostatnio czytałem ze motorem przewodnim kampani LiD`u ma byc własnie ta gra gdzie politycy beda przemieniac sie w jakies tam postacie i żyć normalnie z innymi ludzmi... Służyc to pewnie bedzie przybliżeniu sie do ludzi i odsunieciu sie od swojego snobizmu i wielu innych nieakceptowanych przez szarego człowieka cech jakie mają politycy tej parti.

Qmar    0
Czasami są to odwieczne niespełnione marzenia ktore mozna użeczywistnic
tak i takie sa simsy ;) tylko ze gra sie samemu nie z innymi i profesoq, ma racje jak nigdy :P

ja mam taki odchyl ze lubie takie gry gdzie trzeba 'ulepszac' swoja postac ( zreguly to gry rpg) bo lubie jak ta postac jest coraz lepsza :P

Megg    9

Nie nerwujcie sie chopaki :hihi:

Grałam w Simsy, może nawet za dużo ale nie żałuję. Gdyby ta gra znowu pojawiłaby się na moim kompie kto wie... lubię budować :D (ogólnie rzecz biorąc) :D

Bo nie chodzi o samo tworzenie postaci ale to też wciąga :D

Chciałabym grać w grę utworzoną z połączenia GTA z TheSims :sweet:

Falkhor    63
Chciałabym grać w grę utworzoną z połączenia GTA z TheSims

i jeszcze SWAT 4 :D :D

pewnie gra zajmowałaby 20 DVD, była tylko po chińsku (ale za to z napisami :D ) i potrzebowałaby proca 50gHz :D A save zajmowałby 15gb :D

Nie no :) Jak grałem w GTA to brakowało mi rozwiniętego wątka społecznego. W The Sims - AKCJI :D Może wkrótce ktoś stworzy taką grę :) Rockstar? :P

Megg    9

Falkhor, pomyśli. W The Sims jest zawód policjant. Mogli by zrobić tak że jeżeli Sim jedzie do pracy to nie znika nam z czasy gry ale możemu nim kierować :P Np. bycie wojskowym - Call of Duty, Zawód Policji - SWAT4, a codzienne życie jak w GTA (można jeździć odwiedzać kogoś sobie przejechać :o ) i takie tam... ehh taka gra to chyba byłaby aż niebezpieczna.... :)

Qmar    0

Megg, Falkhor, tez kiedys myslalem ze mogli by zrobic takie powiazanie napewno gra by sie sprzedawała niezle :P no moze F przesadzil z wymaganiami ale napewno plynnie by to neichodzilo na dwurdzeniowym 1.78 :o z 2 gb ram :)

Falkhor    63

Qmar, Jak pomyśle o tym, co musiałby przemielić procesor w takim świecie gry, jak JA sobei wyobrażam, to sądze, że we wczesniejszym poście podałem tylko i wyłącznie wymaganie minimalne :o Takie The Sims = live or die 4 real - to by był hicior :)

jasna    0

Chyba nie ma tu reguły :)

Swego czasu w SIMSy grałam i ja i mój brat ;) Ale tak jak ktoś już napisał, to gra raczej dla dzieci i trudno przy niej spędzić więcej czasu.

Jeśli chodzi o gry typowo kobiece to będą to na pewno wszelkie ubieranki, takie jak stardoll, w którego namiętnie gra moja córa. Nie wyobrażam, sobie, żeby jakiś facet z własnej woli w to grał :P