Jump to content
Sign in to follow this  
maciej

Czy jestes zadowlony/na ze swojego dostawcy internetowego ??

Recommended Posts

maciej    32

Czy jestes zadowlony/na ze swojego dostawcy internetowego ??

Napiszcie z jakiej firmy i jakie macie lacze :):D utworzymy ciekawe porownanie :)

iwcia    2

Ja mam neostrade, i hmm w sumie to mi wystarcza ale czasem nie chce sie polaczyc i wogole z tpsa w tamtym roku mialam problemy :/ wiec zadowolona nie jestem, teraz trzeba im raty placic wrrrr

profesoq    0

Ja kozystam z usług firmy Radiotechnika Łańcut , a czy zadowlonowy jestem to pisze szczerze, że nie !! Jednak musze stierdzic iż ta własnie firma na tle Łańcuckch "providentow" wypada najlepiej i najczesciej po właczeniu komputera to własnie z tej firmy chodzi internet.

maciej    32

Ja mam w TPSA , obecnie NEO 2mb, szajs nad szajsami :/:/ , czekam na DSL 8 Mb zobaczymy co to bedzie za cudo hehe

iwcia    2

Tak wogole to zadowolona jestem ze mam wogole internet :) moge sobie poklikac i popisac tak jak teraz :) wiec dostawca dostawca ale netek gora!

Tomi    0

Korzystam z usług firmy z Łańcuta Mat-Sat. Aktywacja tj. podciągniecie kabla, konfiguracja w PC i udostepnienie mi neta z firmy kosztowało mnie 1zł miesięcznie 28zł (płace co 3 mieisące 84zł). Jestem zadowolony.

Download ok 300-400 KB/s zależy o jakiej porze ale storny zawsze chodzą ładnie

Upload ok 15KB/s jak dla mnie wystarczająco

Jedyny minus to bearshare i tego typu programy niestety ale nie działają a w sumie to i dobrze bo wszyscy by ściagali i nie było by już tak pięknie

Guest Bake   
Guest Bake

ja mam noeostrade 1 mb chodzi swietnie cudnie w porównaniu do radiówki ktora miałem 2 lata. Może kolenym raqzem wezme 2 MB

Kuru    0
ja mam noeostrade 1 mb chodzi swietnie cudnie w porównaniu do radiówki ktora miałem 2 lata. Może kolenym raqzem wezme 2 MB

2 MB na jednego kompa ? Szkoda placic tyle - chyba, że TP spusci ceny. Ja od połowy stycznia bede miec 1 MB :D

Ps. co do radiówek, od znajomego dowiedziałem się, że swietnie mu działa radiówka... Moze dostawcy neta poszli po rozum do głowy i nauczyli sie zarządzac siecią, albo wielu ludzi zrezygnowało z radiówki na rzecz kabla, tym samym odciążając radiówkę...

okimaxim    0

ja mam z tele2 1 MB i jestem zadowolona :o można to podzielić legalnie na 2 kompy więc jest git :)

na początku miałam problem bo nie chciało chodzić ale w ciągu tygodnia sie rozwiązał, potem mi zrywało często połączenie ale też już jest ok (to chyba była wina kabla) a teraz działa i to super :) jestem zadowolona :)

A w Przemyślu mam neo też 1MB i jestem mniej zadowolona, wole tele2 ale też ujdzie :o wszystko lepsze od radiówki... :o:P:P:P :lol-sweat: :hihi:

Falkhor    63

A ja mam TP 256 Opcja MegaLojalnościowa :o XP XP XP XP Internet szybciej leci niż ja leżę XP

Svirus    1

Ja mam neo 512 kb, 3 miesiące chodziła dobrze a teraz transfer spadł mi o połowę. Trochę jest to irytujące bo płaci się za coś czego sie nie dostaje ;/ chyba będę musiał zadzwonić do BOK i ich tam porządnie opiermandolić.

darekielb    13

a ja mam z telekomuny dsla :) i chodzi cudnie a bedzie działał jeszcze lepiej :D

DSL musi być :P i jestem z niego bardzo zadowolony (jedynym minusem jest wspólny adres IP wewnętrzny, co powoduje czasami kolejke na Rapidshare), ale nie jest źle bo nie ma dużo osób w seci

zegfryd    0

Chciałbym odświeżyć temat i spytać czy ktoś w miasteczku ma netie i czy nie ma problemów z transferami i rozłączeniami?

maciej    32

zegfryd z tego co wiem netia nie ma w Łańcucie swoich łącz, tylko korzysta z infrastruktury tpsa. Więc masz do wyboru 1mb lub 2mb (z tego co wiem). Awaryjność, jakość będzie taka sama jak byś korzystał z tpsa, ta sama centrala, te same kable.

zegfryd    0

w takim razie jak wygląda sprawa z naprawami, idzie to sprawnie, czy problem z dogadaniem sie z infolinia lub długie oczekiwania na monterów?

maciej    32

Co do infolinii, niestety nie mam pojęcia. Co do napraw, jak w każdej sieci na łączach tpsa. Operator zleca naprawę do monterów tpsa i oni się tym zajmują. Pamiętaj cały czas są to łącza tpsa :) Czas naprawy z tego co wiem to jest do 7 dni roboczych, ale z mojej praktyki jest to 1-2 dni robocze.

danny    15

JA mam netie i jestem bardzo zadowolony. Rozłączeń na dłużej (pół dnia) było może z jedno w ciągu 2 lat bo jakaś konkretna burza była gdzieś - *podobno* :) . Jakość łącz jest wporzo o ile łącza tp na to pozwalają. Nie wiem czemu interesuja cie naprawy, brak neta praktycznie nie istnieje. Co do infolinii, kiedyś jak zakładałem to chwile czekałem na tego konsultanta. Ostatnio dwa razy dzwoniłem i zaraz się połaczyłem więc podnieśli jakośc infolinii. Generalnie polecam.