Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Odrobina romantyzmu...

Recommended Posts

Falkhor    63

Wódka jako alkohol to jest na prawdę bardzo NIEromantyczna, bo rzadko bywa aromatyczna chociaż... A pędzenie bimbru w nocy, przy księżycu, w głebokim lesie... no to akurat może byc po cześci przynajmniej romantyczne.

Lecz chyba i tak najbardziej romantycznym napojem we dwoje jest... wino. Dobre wino :D Niekoniecznie drogie :)

Falkhor    63

magdaaa, Nooooo faktycznie, amsz racje... i te musujące bąbelki :D przyznaję całkowita rację... Wino chyba jednak zajmie drugie miejsce... Bo szampan to... ach. No po prostu :D Rządzi :D

iwcia    2

Wdlug mnie jednak winko na 1 miejscu :D jako romantyczny trunek oczywiscie. Pite powolutku w kryształowych i świecacych lampkach moze byc naprawde bardzo bardzo romantyczne :D doskonale na kolacje we dwoje :D

Zuziaaa    0

moze i tak ale mi smierdzi :):) :D

jak dla mnie z romantyzmem kojarzy sie przede wszystkim przyroda, cisza, atmosfera ....

o takie ruiny zamku np :D mam nawet jedne upatrzone :D calkiem romantyczne :D

magdaaa    0

Według mnie szampan przeważa nad winem dzięki właśnie bąbelkom :D Można troche urozmaicić i kupić niebieski szampan i wtedy będzie romantycznie :D

Falkhor    63

Niebieski szampan? Hymmm... no dla mnie brzmi to co najmniej niebezpiecznie :D Hmmm... i ciekawe, czy liczy się tu ogólnie kultura picia :D Tzn. mozna we dwoje pić z gwinta, można też z lampek... można... heh... wiele fajnych rzeczy z tym wymyślic :D Co niekoniecznie musi sie wiązać tylko z mocą napoju...

Falkhor    63

maheusz, Tzn. mówisz najpierw błękitny szampan a potem jeszcze dodać niebieski szampon i całość sprawy znika w gęstej warstwie piany? :P:) Hmmm... całkiem romantyczny scenariusz :)

SunShine    0

aa tam okimaxim zawsze musisz wszystko popsuć :P a ja sie rozmarzyłam :) wcale ta piana nie musi daleko uciekac :) zeby potem latać za nią ze szmatą eeh :)

Falkhor    63

A kto by tam takie coś sprzątał? :P jak widac pot ym slady, to się dłużej wspomina :) :)

Falkhor    63

Nie no... widzę, ze względy praktyczne przeważają u niektórych nad względami emocjonalno-duchowymi :) :) Echhh... ta młodzież :P Totalnie utylitarna :) ma być romantycznie! A o tym, kto posprząta, zdecydować się trzeba nad ranem :)

Falkhor    63

no może być koło południa, jeśli to jest na przykład sobota albo niedziela :) Zdarza się wszak tak, że niektórzy chodzą do pracy albo mają inne obowiązki w dni powszednie...

... i tutaj tez przejawia się pewien romantyzm. Z odrobiną zdrowego rozsądku rzucamy wszystko, nie idziemy do pracy, wyłączamy komórki, odkorkowujemy butelkę szampana i szamponu i... zapadamy w zupełnie inną rzeczywistość. Do tego sterta podgrzewaczy z Tesco - to mamy i światło i atmosferkę :)

I to moze trwać jeden dzień :) Nikomu nic się nie stanie złego :) I nie wymaga tez jakichś niesamowitych poświęceń... a jakże mogłoby byc romantycznie :)