Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Odrobina romantyzmu...

Recommended Posts

SunShine    0

ohhh jejkuuuuu... mgrrrrrr :) najpierw romantyczna kolacja przy świetle świec lub podgrzewaczy (firmy Bispol sa najlepsze :)) potem szampan... potem szampon :) też przyswiecach (tej samej firmy) ale tym razem w łazience :) jakie to piękne... (Jesli ktoś chce to moge go zaopatrzyć w podgrzewacze o wilekiej gamie aromatów do wyboru :)) lecz nie realne w moich warunkach :) moge nie odciać sie od świata i oddać sie w wir namiętności :) ale cóż z tego jak reszta domowników patrzy przez dziurke od klucza :)

promyczek    0

Romantyczna chwila...

raz... przyszedl moj chlopak do mnie ale z racji ze byly jego mamy imieniny, kupil jej bombonierke. I zaskoczyl mnie wyciagajac cos dla mnie... moja ulubiona czekolde i powiedzial, a dla Ciebie mam czekolade. Tak bez okazji, w zwykly dzien :) To bylo tak romantyczne :684:

i jeszcze bardzo romantyczna chwila :)) lezelismy sobie cichutko, wtuleni i opowiadalismy sobie, wspominalismy, tak bylo blogo :) delikatne caluski niewinne....

Albo jak sobie odcielam poduszke na palcu nozem i rozryczana i spanikowana zadzwonilam po pomoc do mojego :)) i on przyjechal mnie, historyczke, uratowac :))

albo raz wieczor zacza sie dosc fatalnie. Dosc nieromantyczny nastroj - bo doszlo do wielkiego nieprozumienia, prawie klutnia. Wkoncu :) poszlismy do mnie do pokoju i zagralismy w skoczka. W spokoju i ciszy. I byl remis :) no moze to smieszne ale poczulam wtedy takie cos jak "musimy sie pogodzic, przeciez sie kochamy". Dla mnie to byla bardzo romantyczna chwila. Dla mojego ukochanego moze nie, on chyba w tym nic specjalnego nie widzial :)

iwcia    2

Romantycznie jest zobaczyc mezczyzne stojacego z patelnia i ciastem nalesnikowym :P dzielnie smarzacego wlasnorecznie zrobione nalesniki dla swojej kobiety zglodnialej po dniu na uczelni :P cos pieknego i pysznego :*

levi    0
Romantycznie jest zobaczyc mezczyzne stojacego z patelnia i ciastem nalesnikowym :P dzielnie smarzacego wlasnorecznie zrobione nalesniki dla swojej kobiety zglodnialej po dniu na uczelni :P cos pieknego i pysznego :*

oj marzycielko :clap: heh domyślam się, że znasz/masz takiego faceta :thumbup: ale to jakiś bardzi miły wyjątek...

...bo raczej mało jaki facet by się na coś takiego zdobył :sugoi:

jak masz takiego kogoś to jesteś wieeeelka szczęściara :clap:

heh ja nie wiem czy bym coś takiego zrobił :rotfl: zważywszy na to, że nie potrafie naleśników robić :wall: 8) hihi

iwcia    2
heh ja nie wiem czy bym coś takiego zrobił :rotfl: zważywszy na to, że nie potrafie naleśników robić

Wlaczasz google i masz gotowe piekne przepisy :P do wyboru do koloru :P wbrew pozorom nalesniki nie sa bardzo trudne a moge Ci zagwarantowac ze jezeli w przyszlosci zdecydujesz sie na taki nalesnikowy( lub inny zwiazany z przygotowaniem czegos do jedzonka) gest, to gwarantuje 100% sukcesu, duzo buziakow i podziw w oczach kobiety ;)

levi    0

iwcia,

Wlaczasz google i masz gotowe piekne przepisy

coś czuje, że ja byłbym do tego zdolny żeby sobie wode na herbate przypalić :rotfl:

ahhh jest takie przysłowie...przez żałądek do serca xD i coś często się to sprawdza :rotfl: nom to nie widze innego wyjścia jak uczyć się gotować :?: :!: :P xD

ziomalka    0
nie widze innego wyjścia jak uczyć się gotować :?: :!: :D xD

Levi - potrafiący dobrze gotować romantycy są bardzo pożądani,więc szybko zapisuj się do którejś ciotki na kurs gotowania :letssin: A wtedy nie odciągniesz się od adoratorek :P:P;)

levi    0

ziomalka,

zybko zapisuj się do którejś ciotki na kurs gotowania

a żebyś wiedziała, że tak zrobie =D zapisze się na kurs do mojej sąsiadeczki :lmao: ahh

A wtedy nie odciągniesz się od adoratorek

mówisz :?: :?: :?: :!: :eek: aż tak to działa :?: :?: :?: :sweet:

a zatem uwaga :!: :!: :!: zaczynam walkę z patelnią... :lmao:

levi    0

marcelka,

Levi jak coś upichcisz to daj znać

oooo co ja widze :sweet: czyżby pierwsza odważna dziewczyna, która nie będzie się bała zjeść mojej wytwornej kolacyjki :?: :?: :?: :sweet:

ahhh XP noo zapraszam zapraszam...ale za leczenie kliniczne to nie ja będę płacił oki :?: :!: :!: :hihi:

levi    0

marcelka,

chyba aż tak źle nie będzie?

nom jak tak mówisz :?: :!: :lmao:

a wracając do romantyzmu, to leżenie razem, w jednym szpitalq, na jednej sali, z takim samym zatruciem pokarmowym...może być całkiem romantyczne :rotfl:

marcelka    0
a wracając do romantyzmu, to leżenie razem, w jednym szpitalq, na jednej sali, z takim samym zatruciem pokarmowym...może być całkiem romantyczne

:hihi: to bardziej romantyczne od kolacji we dwoje :hihi:

levi    0

marcelka,

to bardziej romantyczne od kolacji we dwoje

nooo widzisz :hihi: czyli kolacja z levim, a konkretnie konsumowanie jego pasqdnych wyrobów może się całkiem romantycznie zakończyć xD <śmieje>

hmmm jest takie przysłowie: "przez żałądek do serca"

a ja powiem tak: "przez zatrucie do serca" :rotfl: :lol-above: hihi

ziomalka    0
marcelka,
Levi jak coś upichcisz to daj znać

oooo co ja widze :sweet: czyżby pierwsza odważna dziewczyna, która nie będzie się bała zjeść mojej wytwornej kolacyjki :?: :?: :?: :sweet:

ahhh XP noo zapraszam zapraszam...ale za leczenie kliniczne to nie ja będę płacił oki :?: :!: :!: :hihi:

Toż Ty jeszcze nie wiesz, że czarni są z tego cenieni, że rzadko co i rzadko kto im szkodzi :D Co więcej, złego licho nie weźmie, także Levi, bez obaw :D :D :)

Falkhor    63

ziomalka, A ja bym powiedział, ze czarni ludzie w świecie europejskim są strasznie podatni na infekcje :) :) Wystarczy trochę chłodu i wszystko łapią :) Noooo ale poniekąd to mozę być roamntyczne :D:) :) Np. dla Ziomalki, jesli bedzie prowadzić usługi okołodentystyczne :D

ziomalka    0
Noooo ale poniekąd to mozę być roamntyczne :P :P :P Np. dla Ziomalki, jesli bedzie prowadzić usługi okołodentystyczne

Może nie tylko dla mnie - jeśli facet jest przeziębiony - wiaadomo - należy go rozgrzać, a kobieta - jasna sprawa - ma na to sposoby .... resztę przemilcze :letssin:

Zresztą chory facet jest jeszcze bardziej uległy,ojj chyba lekki offtop :P

Falkhor    63

HMmmmm...

A coś tak romantycznego inaczej... Np. :sweet: uruchommy wyobraźnie :) :sweet: :lol-sweat:

Jedziemy sobei ze znajomymi w góry, np. Bieszczady i się kurcze... gubimy w terenie :P Tzn. gubimy jak gubimy, po prostu dopada nas zmrok, do domku 15 km... ciemno, nic nie widać, nic nie słychać. Obóz, namiot... nooooo... i jak sądzicie? Jest tu meijsce na odrobinę romantyzmu? :) :sweet:

iwcia    2

Jezeli bym byla z wlasciwa osoba w takich okolicznosciach to moge wsumie uznac to za odrobine romantyzmu ale tylko odrobine :) natomiast gdybym znalazlam sie 15 od domu w ciemnym lesie :) z jakimis niezbyt interesujacymi osobami to wolalabym isc 15 km na nogach niz nocawac z tym kims :P

Falkhor    63

iwcia, Noooooo a jeśli ta osoba, która dobrze znasz i ufasz, to tak trochę świadomie zboczyła ze szlaku i wiesz... lono natury, z dala od wszystkiego... ech :):P:)

ziomalka    0
Noooooo a jeśli ta osoba, która dobrze znasz i ufasz, to tak trochę świadomie zboczyła ze szlaku i wiesz... lono natury, z dala od wszystkiego... ech :P:) :)

Falk - masz niezwykle bogatą wyobraźnie :P:P:P

Romantyzm jest coool, naprawde niezły,ale nie w przesadzonej wersji, bo zwyczajnie może się przejeść jak wszystko zreszta.

Kwiaty, czekoladki, kino, spacery nocą wzdłuz złocistej plaży o wschodzie słonca - ok, w porządku, wspaniale, ale BEZ PRZESADY :sweet: :lol-sweat:

Gothka =)    0

Kolacja na włochatym dywanie przy kominku... Wino, nastrojowa muzyka... ciepłe nocne powietrze wpada przez uchylone okno, lekkie firanki falują łagodnie... płomienie świec tańczą z cieniem... Oni patrzą sobie głęboko w oczy... :letssin: Ech, rozmarzyłam się :hihi: