Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Twój Komunikator

Recommended Posts

Falkhor    63

Hmmmm...

Ale co to są te dane osobowe? Jeśli to, co mniej więcej podaje się w GG, to mniej więcej tyle, co nic ;)

danny    15

Zrobiłem update kadu do wersji 9.1. Jak bym miał teraz spojrzeć na te reklamy GG klienta i te słeetaśne kolorki to by mnie zemdliło.

aserty    1

Nie włączam tego syfu nawet... przecież to nawet z głupim (klientem) GG konkurować nie może.

Polecam WTW - http://www.k2t.eu/wtw/

i tu sie nalezy zgodzic:) Poki co zaden komunikator nie doruwnuje wtw i pewnie dlugo sie taka konkurencja nei pojawi;/

Falkhor    63

Aqq - bo kolejne wersje gg bardziej i bardziej mnie denerwowały. Przejrzysta konfiguracja, niezawodność w działaniu.

Czy komunikatory umierają? Myślę, że tak. Szczególnie ze względu na przejmujące ich funkcję portale społecznościowe.

Mnie akurat ta najnowsza wersja gg się nawet podobała. Chyba 11 jest najnowsza..

A co do aqq, używałam, ale skończyłam z nim.. Nie potrzebny mi aż tak rozbudowany komunikator...

Neołafita    42

Generalnie cokolwiek kompatybilne z XMPP/jabber.

Zależni od tego czy ktoś lubi rysować czy grac np w szachy znajdzie coś dla siebie. Do tego brak uzależnienia od jednego serwera (tak do padu-padu tu pieje), więc sumarycznie większa pewność.

A ja polecam Pidgin. Lekki, bez miliona bajerów.

Chyba pionier w sprawdzaniu pisowni.

Lekki może jak na multikomunikator, widziałeś PSI albo PeCetową Paplę?

Ach, kolejna zaleta to Pidgina to oficjalnie i dobrze działająca wersja na pendraki.

Mnie akurat ta najnowsza wersja gg się nawet podobała. Chyba 11 jest najnowsza..

A co do aqq, używałam, ale skończyłam z nim.. Nie potrzebny mi aż tak rozbudowany komunikator...

Kobiety  :lol: