Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

MUZYKA - Ostanio słuchałem/polecam/odradzam

Recommended Posts

Falkhor    63

michas, Tutaj raczej mówimy o albumach ewentualnie pojedyncyzch, kawałkach, ale na radio jest temat, i na poszczególne 'teraz słucham' tez jest temat :)

Bow Wow - The Price Of Fame (2006) - heh, kolega mi to polecił niby i kurcze... Niezbyt rewelacyjne. pamiętam Bow Wow z dawniejszych lat :) teraz jednak jego płytkę oceniam raczej przeciętnie. Trzeba by tu jednak oceny Ziomalki zasięgnąc :) Okiem i uchem mozna rzucić... Moe zarzuccie sobie 'How you move it' hmmm...

ziomalka    0

Timbaland - Shock Value - świetny album jednego z najlepszych producentów muzyki w Stanach - robi wraązenie sposób w jaki łączy on czarne brzmienia rapu i hh z nutką elektroniki i nowoczesnych brzmień :D - polecam gorąco :D

Guest Bake   
Guest Bake

czarownica, fan Iron Maiden ???? SUPER AVATAR!

edit.

Ostatnio słuchałem płyty Iron Maiden Brave New World POLECAM!

ziomalka już bez offtopa :D

Falkhor    63

Enigmatic Obsession - Secrets Of Seduction (2007) Dobra płyta stworzona pod okiem jednego z ludzi odpowiedzialnych za... Enigmę ;) Dobra, bardzo nastrojowa muzyka.

Jesus Complex - I woke up Dead (2007) - Niby kolega mówił, ze masz i słuchaj, bo to elektroniczne cudo, ale gatunek chyba całkiem nie dla mnie - coś jakiś elektro ambient. Tylko jeden kawałek przełknąłem. Reszta do recyklingu :/

ziomalka    0

September - In Orbit - świetny dance'owy album w sam raz na wakacyjne - już kończące się ale zawsze :) - imprezy, domówki, grylle i ogniskopodobne sprawy :letssin: :)

ziomalka    0

Rihanna - Good girl gone bad

świetne kawałki w wynokaniu dziewczyny o dość specyficznej barwie głosu - polecam nie tylko tym, którzy lubia czarne bity ;)

PS - a wiecie co mnie skłoniło do wysłuchania tegoż albumu? Pewien piekny wieczór w Oszołomie w wyszukanym i wspaniałym towarzystwie .... :kiss:

pezet    0

ostatnio ciekawa produkcja wandy i bandy to featuring z wet fingers - hi fi superstar 2007. fajnie sie słucha, taka ulepszona wersja zwykłego hi fi superstar, gdzie notabene zespół wanda i banda również użycza swojego głosu.

Guest Bake   
Guest Bake

pezet, słuchałem i faktycznie niczego sobie. Ciekawie zrobione, z głową, miło się tego słucha.

Sleepwalker    0

A ja polecam płyty Ensiferum jeśli ktoś lubi Viking, Death Metal:P

[ Dodano: 2007-10-26, 11:00 ]

Korpiklaani - Tervaskanto - płyta na poprawę humoru, wesoła, skoncza troche elementów ludowych ma i na dodatek po fińsku:D

Falkhor    63

ziomalka - Q lubi blysnknąc skrótem, który sam wymyślił i tylko on zna jego znaczenie w sobie tylko znanym kontekście :D

Hmmm... OST z 'Bandyty', pluk kilku klasyków (nie Queen czy The Beatles, tylko.... Mozart. COs mnie takos jakos wzieło :D :D :):D

Qmar    0

akurat to jest oficjalny skrot eFie ;p

ja sobie wrzucilem jeszcze kilka sountrackow z roznych fajnych filmow np kingdom of heaven albo ostatni mohikanin :D

Falkhor    63

Qmar - oficjalny Qfie to może jest, ale na jakimś mangowym/animowym Forum/portalu ;) Ostatni Mohikanin jest całkiem bardoz ok :):D

Qmar    0

Nie no ogolnie jest oficjalny ale jak ktos sie na tym nie zna lub nie interesuje to czarna magia dla niego ;p

a w sumie slucham starych kawalkow bo nie mam nic nowego fajnego co by mozna bylo posluchac ostatnio jaks tak nci nie produkuja fajnego....