Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

MUZYKA - Ostanio słuchałem/polecam/odradzam

Recommended Posts

Qmar    0

e z Krona podoba mi sie kilka kawalków tylko (nieliczne) zreszta mi zaden album caly sie nei podoba zawsze wybieram najlepsze dzwięki :P

ziomalka    0

W takim razie które dzwięki uważasz za najlepsze w ich wydaniu? :P

Mi osoboście najbardziej podoba się alum - Follow the leader :D No i ten excentryczny, lubiący odziewać spódniczki dredowski wokalista, poezja :D:) :)

Sleepwalker    0

Tyr - Land Bardzo fajna płyta, trochę bardziej metalowa od poprzednich. Jeśli ktoś lubi utwory wykonywane w językach skandynawskich to płyta dla niego.

Sabaton Polecam wszystkie ich płyty. Jest to szwedzki zespół Power metalowy z trochę nietypowym wokalem jak na ten gatunek. Ich piosenki są osadzone w konfliktach XX wieku. A utwór 40-1 jest o bitwie pod Wizną.

ziomalka    0

Mattafix - Rhythms and Hymns - super album, taki pozytywny! ;)

Coldplay - Viva la vida - Coldplay jakiego kocha caly swiat, wspaniala plyta, goraco polecam ;)

Falkhor    63

Jakoś nie przepadam za rapem, wątkami gangsta i umcyk umcyk, brzęczące złoto itepe...a tak przypadkiem trafiłem na cos, co trochę ciężko mi zakwalifikować...

Tunnel Runners - taka nazwa albumu, czyli VA.

Zaskoczyła mnie... różnorodność. Myślę, że dla Zioma rzecz koniecznie do przesłuchania.

Guest Godzio   
Guest Godzio

Ja ostatnio gustuję w pojedynczych kawałkach Korna, i polecić mogę: Word Up, Falling Away From Me póki co, bo dyskografia dopiero się szykuje ! :(

Falkhor    63

Scieżka dźwiękowa z Transformesów - Moooocna rzecz ;)

Tunnel Runners - Mocna mieszanka rapu i gangsta rapu - nawet mnie podeszło.

Przyznam z przykrością - ostatnio mam tylko Radio Złote Przeboje :/ W RMF / ZET nic ciekawego dla mnie nie ma z nowości :/

Guest Godzio   
Guest Godzio

Scieżka dźwiękowa z Transformesów - Moooocna rzecz ;)

Tunnel Runners - Mocna mieszanka rapu i gangsta rapu - nawet mnie podeszło.

Przyznam z przykrością - ostatnio mam tylko Radio Złote Przeboje :/ W RMF / ZET nic ciekawego dla mnie nie ma z nowości :/

w radiach nigdy nic ciekawego nie leci. nigdy.

Falkhor    63

Nooo jeszcze dodam takie coś: Promo Only & Dj CD Pool Polish Edition. Przesłuchałem sobie bo tam w sumie są te nowości i ktoś mi mówił kup to bo tanie i dobre. Ale przesłuchałem i jeju... No może ze 3-4 piosenki mi się podobają 8)

Czekam, aż będzie polski MySpace 8)

Guest Bake   
Guest Bake

a ja dziś w aucie słuchałem płyty Golec Orkiestra ;) super Crazy is my life :) jakie życiowe ;)

Guest Godzio   
Guest Godzio

Bake, pamiętasz support przed maidenami, tel Polski zespół?

Made Of Hate ( --> youtube ) się nazywają, ściągnąłem wczoraj płytę, po prostu masakra, aż miło, że są z Polski! :D

Guest Godzio   
Guest Godzio

Mam kochanie mam, caluska - Zuziaaa mi zapodala :)

Na następne spotkanie forumowe na jakim będę - bardzo proszę o przyniesienie, oddam płytę oczywiście :)

Falkhor    63

Soundtrack z Death Race - szczerze to nawet wydaje mi sie, że kierowcom wyczynowym byłoby dośc cięzko słuchać tej muzyki w swoim wozie. W filmie wykorzystano krótkie, odpowiednie momenty ale wg mnie muzyka jako album to raczej poziom... kiepski.

darekielb    13

Kerli - Love is gone :) Polecam na jesienne melancholijne wieczory :)

faktycznie ciekawa nutka :) Love is dead, Love is gone

Mi w ucho wpadło: Schiller feat. September - Breathe

PS. Co do soundtracka z Death Race faktycznie muza ciężka i w aucie nie ma na to szans, ale w filmie bardzo dobrze spełnia swoją rolę :)