Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

MUZYKA - Ostanio słuchałem/polecam/odradzam

Recommended Posts

Falkhor    63

Lodger :) Stare, dobre :) Bad day :) Smoker czy jakoś tak. było to kiedyś w takiej bardzo fajnej animacji o palaczu :)

Demonesssa    0

Stary przykurzony zespol ktoregow iele osob nie zna ale ktory tak czy inaczej gromadzi na kocnertach tyle osob co ostatnio na KULCIE w sokolowie (swoja droga rewelacja jesli chodzi o kult, publika srednio na jeza)

czyli EKT GDYNIA - uwielbiam tych gosci ;)

ziomalka    0

Soundgarden - Superunknown, grunge w sam raz dla fanów starego dobrego Chrisa Cornella i nie tylko ;) Podoba mi się jego głos i to w jak fantastyczny sposób robi z nim cuda. Szlagierowa i pewnie większosci z was znana piosenka z tej płyty - Black hole Sun - po prostu arcydzieło :)

Falkhor    63

Vsenochnoe Bdenie - Rachmaninov

oraz

Liturgia św. Jana Złotoustego - Sergiusz Rachmaninov

Jak ktoś kiedyś słuchał chórów cerkiewnych, to mu się spodoba :P

Kwasek    0

Zauważyłem swego czasu na Forum przypomnienie Billego Idola. Chciałbym zwrócić uwagę na trochę zapomnianą płytkę, która w mediach przeszła bez echa ale jest ciekawa - z 2006 roku, Happy Holidays.

Falkhor    63

Kwasek - Hehe :D Bardzo ciekawa płyta :( Z resztą jak sam Billy, autor takich krążków jak Devil's Playground czy świetnego koncertu w VH1 Storytellers :)

Falkhor    63

Heh :) Jak ktoś często bywa w Bieszczadach - to takie kawałki szczególnie bliskie są wspomnieniom ;)

I chyba za 2 tygodnie się tam zjawię ;):)

Falkhor    63

Przez święta jakoś osłuchałem się kolęd... i tak coś mnie wzięło na muzykę instrumentalną oraz, uwaga, słuchowiska :D Nie ma to jak zapuścić winyla z Sierotką Marysią i Krasnoludkami albo... Alibabą i 40 rozbójnikami :) Wspaniałe, polskie nagrania :):D

Falkhor    63

Muniek Staszczyk - Muniek... Ciekawa płyta z ciekawymi tekstami. Tina czy Kain i Abel mnie się bardzo spodobały.

Ira - 9... dobre, irowe granie naszych rockowych dinozaurów :(

Czesław Śpiewa - POP - jak dla mnie dalej mocny oryginał na polskiej scenie muzycznej, ale zbyt wytrawny, jak dla mnie oczywiście. Jak na poprzedniej płycie polubiłem 3 kawałki, tak tutaj na razie nic...

Guest Bake   
Guest Bake

Pink Floyd Dark Side od the moon , moim zdaniem najlepszy album wszech czasów, słucham już miesiąc, cały czas, coś niesamowitego, polecam każdemu kto lubi dobrą muzykę.

Falkhor    63

Coma - Symfonicznie

Coma - Excess

Mnie się obie bardzo podobają - nie całe, ale kilka kawałków bardzo dobrze leży w uchu ;)

Poza tym - audio z filmu RED... :)