Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Co czytasz najczęściej?

Recommended Posts

rudzia    0

historia nigdy nie była i nie jest złem koniecznym ;( nie mówcie tak ;) a teraz to ja czytam jakies fajne ksiażki...nie jest to fantasy ale jakies przygodowki psychologiczne oparte na faktach...takie jak lubie ;) a najlepsze jest to że mam teraz na to bardzo duzo czasu ;)

terelka    1
historia nigdy nie była i nie jest złem koniecznym ;( nie mówcie tak ;)

ojjj rudzia :) gdybyś przeszłą to co ja z Falkiem na studiach to miałabyś inne spojrzenie na to ;) Ogrom materiału, który musisz opanować do egzaminu i jeszcze niemasz nawet 5% pewności czy zdasz ;) Teraz juz nie jest złem koniecznym :D

Ja lubie jeszcze czytać nasze rodzime gazety ;) np. Nowiny.

rudzia    0

dla mnie historia nigdy nie była złem koniecznym i mam nadzieje że nigdy nie będzie...ale kurcze jak tak piszesz to sie zaczynam obawiac że znienawidze ten przedmiot...

Teraz juz nie jest złem koniecznym

a co się takiego zmieniło że nagle historia przestała byc wasza zmora ??;)

iwcia    2

Ja lubie jeszcze czytać nasze rodzime gazety ;) np. Nowiny.

Jak mi gazeta wpadnie w rece to poczytam ;) ale szczerze to ciezko mi samej kupic gazetke ;) wole w necie poczytac jak juz.

terelka    1
a co się takiego zmieniło że nagle historia przestała byc wasza zmora ??;)

Nie muszę się już jej uczyć na siłę ;) Nie musze co tydzien czytać po 100 str na każde zajęcia... teraz czytanie książek historycznych może być przyjemnością a nie koniecznościa ;)

rudzia    0

aha...a to ja tyle to no0rmlanie czytam a nie z przymusu...a jeszcze jak to jest jakas ciekawa ksiazka historyczna to juz wogole jestem w siódmym niebie ;) historia jest wogole gites ;) najlepsza ze wszytskich przedmiotow oczywiscie nie zapomninajac o polskim ;)

Gothka =)    0

Ostatnio lubię czytać felietony [zwłaszcza te napisane przez Janusza Wiśniewskiego :P ]. Poza tym mam już dwie grube książki przygotowane - fantastykę i powieść/dokument. Już się nie mogę odczekać kiedy zacznę je pochłaniać :sweet:

levi    0

ja jakoś nie przepadam za czytaniem...

...a jedyną rzeczą jaką mi się zdarzy przeczytać na codzień to: program tv i czasem gazetę tematyczną np politykę albo inne tego typu newsy ze świata...

...a jeśli chodzi o poważniejsze pozycje to baaardzo lubię czytać focusa i np health oraz logo...

rudzia    0

hmmm levi zawsze uważałam że jak ktos nie lubi czytac książek to znaczy, że prawdopodobnie nie wpadło mu nic ciekawego w ręce :P może podobnie jest i z Toba ??

Falkhor    63

Czytanie poszerza horyzonty. Funduje maksymalną jazdę przy minimalnych kosztach i minimalnym ryzyku :P Poza tym oólnei jest fajne - dla niektórych wydaje się to marnotrwastwem czasu i zycia, ale dla mnie włąsnie służy jego poznaniu :P Zatem czytam, co popadnie :P

rudzia    0

Falk szkoda cytowac cała Twoja wypowiedź bo za dużo miejsca by zajęło;) ale jak by nie było zgadzam się z Toba i uważam że dla każdego człowieka znajdzie się cos ciekawego...przecież literatura jest tak ciekawa i każdy może znaleźc cos dla siebie :P a po za tym lepiej stracic wzrok na czytaniu książek niż na oglądaniu telewizji, która PRAWIE nic nie wnosi do naszego życia

Falkhor    63

rudzia, Akurat wystąpię w obronie telweizji - odpowiednio selekcjonowana - przynosi bardzo wiele dobrego. Co do książek - ja je uważam po prostu za bardziej wymagające niż film. Zmuszają do uruchomienia wyobraźni :P

Gothka =)    0

Kiedy się czyta trzeba uruchomić procesy myślowe. Filmy tylko się ogląda, bo wszystko jest gotowe - słowa są wypowiadane więc wystarczy je usłyszeć, obraz, postacie, kolory są, wystarczy je tylko zobaczyć. Nad książką rozwija się wyobraźnia, poszerza zasób słów, a wzrokowcy nie mają problemu z ortografią ;D

Falkhor    63

Gothka =), Racja ;) Stąd zauważałm ostatnio, że troszeczkę popsułą mi się ortografia ;) Kiedyś nie miałem sobie równych ;)

ziomalka    0
zauważałm ostatnio, że troszeczkę popsułą mi się ortografia Kiedyś nie miałem sobie równych

Dobra, dobra, jasne, pewnie, oczywiście XP

Ja nawet wygrałam kiedys ogólnoszkolny konkurs ortograficzny :P

Ostatnio w swoim przypadku zauwazyłam dość znaczny regres jeśli chodzi o wysławianie się, jak to nauka może wpływać destrukcyjnie na czynność zwaną - wysławianie się XP

rudzia    0
Ostatnio w swoim przypadku zauwazyłam dość znaczny regres jeśli chodzi o wysławianie się, jak to nauka może wpływać destrukcyjnie na czynność zwaną - wysławianie się

a wiesz, że nie widac zbytnio...więc się nie przejmuj...i sie już tyle nie ucz :D pomysl, że zawsze mogło byc gorzej :P :hihi:

Racja Stąd zauważałm ostatnio, że troszeczkę popsułą mi się ortografia Kiedyś nie miałem sobie równych

ja teraz czytam cały czas prawie ale jak widac z oftografia jestem na bakier ;) :hihi: więc może to się nie każdego ludzia tyczy ??^_^

ziomalka    0
a wiesz, że nie widac zbytnio...więc się nie przejmuj...i sie już tyle nie ucz :) pomysl, że zawsze mogło byc gorzej :P :hihi:

Było widać - wczoraj :letssin: :letssin: :letssin: Byłam wręcz niemową :P

Ostatnio czytam ... masońskie gazety :) :letssin:

Falkhor    63

ja czytam praktycznie wszystkie gazety po trochu, wsio w wydaniach elektronicznych.

Kuru    0

Niedawno była premiera nowego Pottera...

Nie denerwuje was ta cała Potteromania ?

Czy dzieci, i o zgrozo dorośli, nie mają nic ciekawszego i mądrzejszego do czytania niż takie szambo ?

rudzia    0
Niedawno była premiera nowego Pottera...

Nie denerwuje was ta cała Potteromania ?

Nie, bo sama jestem wielką fanka Harrego Pottera i uważam, że to nie jest wcale taka zła książka. Skoro sprawia, że nieczytające dzieci wolą usiąść i przeczytać książkę to może coż w tym jednak jest no nie ??

A obecnie czytam książkę o mowie ciała :P

Kuru    0
Skoro sprawia, że nieczytające dzieci wolą usiąść i przeczytać książkę to może coż w tym jednak jest no nie ??

Coś mi to zaltuje słowem "moda"... :P

terelka    1

Kuru,

Czy dzieci, i o zgrozo dorośli, nie mają nic ciekawszego i mądrzejszego do czytania niż takie szambo ?

To jest Twoja opinia, są ludzie, którym się to podoba i są zafascynowani tą książka i trzeba to uszanować. Ja też nie przepadam za tego typu książkami ale rozumiem ludzi, którzy mają właśnie taką pasje :P