Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Co czytasz najczęściej?

Recommended Posts

levi    0

heh eee to tak samo jak ja xD czytam, oglądam, rozwiązuje krzyżówki :lmao: heh to najlepsza gazeta :!: :lmao:

Guest Bake   
Guest Bake

hmm ja czytam praktycznie cały czas wiadomości na onecie wp interii o2.... a do tego nfm... prócz programu tv rzecz jasna :)

[ Dodano: 2007-07-30, 14:41 ]

hmm ja czytam praktycznie cały czas wiadomości na onecie wp interii o2.... a do tego nfm... prócz programu tv rzecz jasna :) .

Qmar    0

manga rulez pozatym ciekawa gazeta typu focus program TV ;) i wszystkie etykiety na butelkach i pierdolach chemicznych ktore znajduja sie w kiblu podczas mojego posiedzenia ;)

Qmar    0

Padlinka, blech ;) wole etykiety ^^ albo jakas ciekawa ksiazke ale takich malo :) ale juz upatrzylem 2 fajne tytuly :P

lukascompl    0
wszystkie etykiety na butelkach i pierdolach chemicznych ktore znajduja sie w kiblu podczas mojego posiedzenia

Tak, bardzo ciekawe- a co z tych etykiet wyczytujesz- a i co rozumiesz ze składu chemicznego napisanego po łacinie? :lol-above:

Zuziaaa    0
Forum się nie czyta, a przegląda :]

cytuje:

"oznacz tematy jak przeczytane"

"nieczytany post" a nie - nie przegladany post czy tez oznacz jako nie przegladane :D

a wiec ja tak jak Bake ostatnio czytam glownie forum :) no i czasem jakies babskie gazety na odmozdzenie :lol-above:

ziomalka    0

Ja też czytam uważnie i z wieelkimi emocjami forum, to jest świetny sposób na rozbudzenie się z sameego rana - ale i ostatnimi czasy zaczęłam wracać do nawyków sprzed lat - Focus, świetna gazeta ! :D

Zuziaaa    0
Ciekawe- to jakieś wyszukane gazety- podaj tytuły z łaski swojej :]

JOY Glamour Cosmo :D typowo odmozdzajace bo tylko o jednym :) ale mozna sie przy tym zrelaksowac, a i czasem cos fajnego do ubrania podpatrzec :)

Zuziaaa    0
Tak zdecydowanie odmóżdżające :]

czytałes? wow :)

fajne sa rowniez stare - z lat 80-tych Płomyczki :D wogole ludzie mieli wtedy fajne podejscie, ale to juz na inny topic temat XP

Guest Bake   
Guest Bake

fajnei sie czyta bravo itp :) ubywa mi lat hehehehe :D i zastanawiam się nad sensem istnienia... po prostu odchodzi mi ochota na potomstwo

lukascompl    0
fajnei sie czyta bravo itp

to czytaj- może coś odkrywczego wyczytasz, co odkryje ciemne strony twojego życia w nieswiadomości na pewne tematy :lol-above:

Zuziaaa    0
to czytaj- może coś odkrywczego wyczytasz,

a jak bym powiedziala ze lubie czytac Niedziele, to powiedzialbys czytaj - moze sie nawrocisz albo cos? :/

ziomalka    0
A czytaj sobie- ja czytam też wiele gazet! :]

Taaak? a nie widać, żebyś przez to zmądrzał XP

Ja polecam Ci lukas - poczytaj Kubusia Puchatka ;)

Zuziaaa    0
A czytaj sobie- ja czytam też wiele gazet! :]

to czemu Bake'owi tak nie powiedziales? :) nie zebym go bronila, ot babska ciekawosc XP

poczytaj Kubusia Puchatka

a jest cos takiego ? :D ja wogole lubie komiksy - bo to chyba komiks jest ;) a najbardziej kaczora donalda i garfielda XP