Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Co czytasz najczęściej?

Recommended Posts

ziomalka    0
a jest cos takiego ? :D

Yyyyy no kiedyś było i myslę, że się nadal ukazuje, chociaż nie chce wprowadzać w błąd , w każdym razie kiedyś było ;) XP

A jeśli nie daj Boże nie ma już na rynku Kubusia - kolejna propo dla lukasa - świerszczyk, ale ten hmmmm dla dzieci XP

ziomalka    0
Bo tak :]

I tenże post wnosi niezwykle wiele do tematu, po pierwsze, sporo sie z niego dowiedzieliśmy, a po drugie, świadczy tylko i wyłącznie o poziomie intelektualnym jego autora. ;)

Polecam Ci lukas - zacznij czytać ksiązki, gazety tudzież inne publikacje, gdzie są zdania wielokrotnie złożone :sweet:

lukascompl    0
Polecam Ci lukas - zacznij czytać ksiązki, gazety tudzież inne publikacje, gdzie są zdania wielokrotnie złożone

To nie było zdanie tylko równoważnik zdania, jeśli już coś się pani ziomalka, czepia--- zresztą nie muszę wszystkiego na tym forum komentować :]

ziomalka    0
zresztą nie muszę wszystkiego na tym forum komentować :]

Noo to shut your fuc**n' mouth XP za przeproszeniem :lol-sweat:

Co do tematu - nie znoszę czytać blogów - ale podziwiam ludzi, którzy swoje wspomniania, przezycia poodają publicznej ocenie.

pozdr ;)

ziomalka    0
I znów przekleństwa- opanuj się-0 można inaczej się wyrażać :]

Yyy - do ludzi mozna się zwracać normalnie - ale nie do wszystkich warto ;)

W zasadzie teraz czytam jedynie mało-do-tematów-wnoszące posty lukasa, zaweze to jakaś rozrywka :lol-above:

Guest Bake   
Guest Bake

Lubię też czytać goscia niedzielnego ;)

P.S ale Falk będzie miał roboty z wywalaniem tych durnych postów lucasa... nie będzie happy

Qmar    0

a ja czytam teraz jakies glupie posty bez skladu i ładu nie mam czasu na czytanie takich bzdur myslalem ze beda ciekawe wypowiedzi a pisalo ze limit 500 pozstow zostal przekroczony z czego 3/4 to bezmyslne przemyslenia ludzi ktoprzy sa uzaleznieni od kompa niech ktos to usunie bo az sie czytac niechce ......

ziomalka    0
No właśnie bez wulgaryzmów, a będzie lepiej od razu :]

Powiedziałam - DO LUDZI :lol-sweat:

A kto tu kazde cokolwiek czytać?- czytajmy to co najbardziej lubimy :]

Bleh :sweet: :sweet: :sweet:

Ja się zaczytuję w tym momencie w książce pod wiele znaczącym tytułem - "Przyjdź i mnie zabij" - może ktoś skorzysta z propozycji ?? :lol-sweat:

Falkhor    63

ziomalka, A ja zabieram się za felietony J.L. wisniewskiego. Odpowiada mi ta krótka forma - zwięzła, ale soczysta. niewielka w formie, ale pełna w 'dźwięku' :)

Qmar    0
A kto tu kazde cokolwiek czytać?- czytajmy to co najbardziej lubimy
dlatego posty pisane przez małpy omijam :) dobrze ze sa avatary łatwiej poznac ktory to małpa ;)

ja sie musze wziasc za jakas ksiazke moze szybciej czas mi minie ;)

michas    0

ja ostanio czytam prace codzienna a w szczegolnosci "fakta",ale jest to spowodowane ze kupuje go dziadkowi,ale musze przyznac ze niekótre artykuły sa bardzo ciekawe i niezle sie z nich mozna usmaic,szczegolnie jak pisza o naszych gwiazdach:)i o ich wyczynach:)kosmos czasami:)

Falkhor    63

- Prasa codzienna

- felietony

- dodatki do GW - Wysokie Obcasy, Duży Format

- program TV ;)

terelka    1

Ja czytam teraz autobiografie Beckhama, już któryś raz z kolei ;) no ale podoba mi się :)

Może ma ktoś jakąś ksiązkę ciekawą do polecenia?

Megg    9

Biografie, ostatnio komiksy (manga) w dużych ilościach :D :D ale o tematyce realnej i życiowej a nie SF - musiałoby być dobre :P

Może ktoś takie zna....?

rudzia    0

Ja ostatnio utknełam na Shmicie...nie wiem jak to sie piszę ale to jest gość, który napisał Oscara i panią Róże. Jak ktoś to czytał to wie o co mi biega. Ostatnio w Empiku w Krakowie przeczytałam Pana Ibrahimia i kwiat koranu, a teraz czytam tego samego sutrora coś o Eweangelii według Piłata czy coś takiego....nie zdążyłam się dobrze przyglkądnąć okładce :lol-sweat:

Falkhor    63

Ostatnio wspomniana AKIRA. Ale neistety rzadko - czytam powolutku sobie 'Doktora Żywago' Pasternaka... Kupione za 5zł z 'dziennikiem' wydanie Noblistów. Z początku idzie dośc ciężko, zwłąszcza te trudne nazwiska... ale szczerze powiem - jest szansa na wciągnięcie się.

Bo ja lubie książki, które nei starają się być skomplikowane, tylko są skomplikowane, pisane jakby czyimś życiem. Kilak razy trafiałem na lekturkę, która hmmm... Była pisana na siłe, pojawiały się jakieś kosmiczne problemy, które nie były stopione w jedną całość, pogmatwaną, logicznie bolesną, ale jednak z dozą prawdopodobieństwa.

Obecnie też - spoooro gazet :P