Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Gry mojego ŻYCIA

Recommended Posts

Falkhor    63

W jaką grę graliście najwięcej, która przykuwała Was do kompa dniami i nocami, przez którą grę rzuciły Was dziewczyny albo Wasi faceci :( Bo wiem, ze są takie gry, które potrafią wkuć oczy do kompa na długie dłuuugie godziny.

I nie musi być to tytuł wyssany z Torrentów, który jeszcze nie wszedł do oficjalnej sprzedaży, ale może to być jakis staruszek, lub inny tytuł (tytuły), które na prawdę są tym, o czym będziecie wspominać swoim dzieciom, że "Na starych komputerach, które nie mieściły się w łebku od szpilki, była kiedyś taka gra..." :)

Moje tytuły nie do zdarcia:

Prince of Persia - Gra, z którą miałem pierwszy kontakt na pierwszym kompie w moim życiu. no niecałkiem moim, bo był to komp w pracy ojego taty :) no ale można to tak ująć. Bo to pierwsza gra, która miała to coś - i grałem, i grałem, i grałem :) Nie do zapomnienia. Od niej wogóle zaczęło sie moje "lubienie kompa".

Diablo - Oooo rajjuuuuu... ta gra wbiła mnie w fotel. Pierwszy raz miałem okazję zatonąć w świat znany tylko z książek. Cała ta oprawa, magia, historia, walka ze złem, demony... Losowa generacja leweli i itemów. To był szok i zarazem tytuł, do którego co jakiś czas wracam. i jeszcze dodam - posiadam oryginał tej gry :) Nie kupiony teraz na wyprzedaży w Mediamarkt czy Tesco, ale... z 1996 roku :)

PainKiller - gra masakryczna, fakt... ale podobała mi się taka mroczna zręcznościówka. Sadystyczna, pełna koszmarów, z piekną grafą i MUZYKĄ, której słucham bardzo często na rowerku w Bażantarnii ;) I wykonana przez polski team ;) Co jakiś czas instaluję i oddaję się refleksjom... :D

Call of Duty (1,2) - Noooo... a to już mój ostatni tytuł. Dlaczego? Za klimat, za wojskowość, za to wszystko, co cenię w filmach wojennych, a co pojawiło się w tej grze. Po prostu. Co jakiś czas, aby troszkę pozapominać - znowu wrzucam to na kompa i ciacham, ciacham, ciacham. I od razu zaznaczam - że to wcale nie powoduje u mnie wzrostu agresji czy niechęci do naszych zachdnich sąsiadów :)

Pozdro.

iwcia    2

Chyba najczesciej gralam w The Sims - lubiłam bawić się w rodzine :( ale baaaardzo bardzo fajne dla mnie bylo budowanie domow, calych miast, umeblowania itp ;)

Alladyn - bardzo bardzo dawno temu, pierwsza gra w ktora gralam, i to nie u siebie bo wtedy jeszcze ani kapa ani tym bardziej netu nie mialam ;) ale gre wpominam mile :)

Prince of Persja - ostatnimi czasami :D ogolnie fajna gierka.

terelka    1

THE Simcity - super gra, wciągajaca, tylko denerwowałao mnie to, że jak juz zbudowałam całe miasto, to zawsze jakis pożar wybuchał lub ufo nadlatywalo... :/

Krecik - fajnie sie klocki ukladało

JazzJackRabbit! - ulubiona gra lat mlodosci :( mogłam w nią grac całymi dniami :D

Oczywiście The Sims - domki, rodzina, itp :)

Prehistoric - lubie przygodowe gry, strzelanki i ganianie z kijem :)

Need For Speed, Collin McRea- wyścigi samochodowe ;) teraz zamierzam troche znowu w nie pograc ;)

Prince of Persia - chyba jak większośc, jedna z moich pierwszych gier :)

Falkhor    63

Hehehe :( No faktycznie, jak mołem zapomnieć o Kreciku i prehistoryku. i teraz pomyśleć, jak to kiedyś można było zrobić grę tak prostą ale tak długo trzymającą człowieka przy kompie? :)

Pozdro.

Falkhor    63

profesoq - może i w pół dnia - ale tu nei chodzi o możliwości tylko o pomysł :( teraz możliwości są ogromne a i tak rodzi się mnóstwo kitów i shitów. A o hit trudno :)

profesoq    0

Teraz napisac HIT - gre trzeba miec super zespoł i duzo kasy wszystko współczesność i reklama kreuje juz nikt nie zrobi super prehistoryka bo musi byc super grafa, muzyka, szybkosc a to kosztuje. Chociażby sprzet uzytkownika juz ta gra nie pojdzie na 100Mhz i 16 Ram tylko na 1000Mhz i 512 DDR Ram :) Także róznice sa. Najwazniejszy jest pomysł a rynek gir juz jest tak obsadzony ze trzeba miec super strategie zeby cos dobrego wymyslec z napisaniem juz nie ma problemu jak ma sie troszke gotowki. :)

PEPEr    0

hehe kiedyś to sie grało :DNeed for speed, każda część ;)

Age of Empires 2 , ;)

Wormsy, :D oczywiste ;)

Jazz Jackrabbit, ;)

Fifa 98, ;)

Dune 2000,

Duke Nuken , ;)

magdaaa    0

A ja będę inna i napiszę, że nie lubię grać i nawet nie znam tytułu jakiejś nowej gry, ale jak byłam mała to oczywiście najlepiej wspominam Prince of Persia. A zapomniałąm,że teraz gram w pasjansa ;)

Falkhor    63

Duke Nukem - Gra-pomnik ;)

Red Alert - Setki godzin spędzone po stronie Sowietów - Alianci nie mieli ikry, nie mieli tego czegoś... i nie mieli Tanii ;)

nemeczko    0

Heroes III - zdecydowanie najlepsza komputerowa gra wszechczasów!mógłbym w to grać i grać

mario bros - chyba kazdy w nią grał w dziecińśtwie.najlepsza platformówka

contra - ganiasz z pistolecikiem niczym rambo i strzelasz we wszystko co sie rusza.po kazdym levelu potworek:-D

Falkhor    63

Tetris - Powstało tyle klonópw i odmian tej gry, że też pewnie powinna pretendować do tytułu gry wszechczasów ;) Na starym pececiku pamiętam tylko taką siatke niby trójwymiarową, i klocki. Żadnych kolorów, tylko różne kształty (klasyczne) i co raz szybsze tempo :P

Saper - najpopularniejsza gra biurowa całego świata ;)

nemeczko    0

Grand trefl Auto ( Gta ) wszystkie części,a zwłaszcza te w 3d. Krótko mówiąc : Pościgi, strzelaniny, intrygi, pełna swawola! Wszystko co tygryski lubią najbardziej.:-D

SunShine    0

Ja ogólnie gustuje w fanatastyce :( i mmorpg gdzie gra sie z ludźmi :) lubie rozmawiać z prawdziwymi ludźmi a nie z komputerem.

MU Online - Ładny rok z życia chcialam rozwijać doświadczenie ciągle :) chęć wzrsatała z każdym lvlem. Poznałam w tej grze wielu ludzi z ktorymi terazm mam dobry kontakt. Zaniedbałam rodzine przyjaciół szkołe i chłopaka :) MU to było moje życie, nie spałam nie jadłam nie wychoziłam z domu gralam nawet na przerwach w szkole. Ogólnie shiz, nałóg okropny! Ale sentyment mam do tej gry i mysle że po maturze do niej wróce ze stara paczka przyjaciół z gilgi :) oczywiscie poszkodowana jako elf ee z vine na +13 eh :)

Lineage 2 - piękna grafika, piekne mroczne elfy sexownie ubierajace sie :) zwiewne sukieneczki elfów i obrotowa kamera która zajzy wszedzie :) podobają mi sie gry z efektownymi czarami wizardów. I duzo questów a ja lubie takowe rozwiązywac.

Diablo 2 - super gra :) uuu alez wciągająca tak jak mu :) ale grafika troszke gorsza.

Cabal - grałam przez miesiąc na wersji beta ale bardzo przyjemna gra :) coprawda gorsza od lineage ale coś w tym stylu.

Neverhood :D - jedyna nie mmorpg w która grałam sama. Poprostu boska :) Plastelinowy ludek i ciekawe zagadki.. Stara ale zapamietam ją chyba do końca życia.

Falkhor    63

SunShine, Hehhh...

Grałem w MU :P Dark Knight... Na serwerze FanstasyMU :P Swego czasu całkeim sporo tam działałem, ale... gra jak dla mnie byłą beznadziejna i od samego początku tego nie kryłem :P Płytka, ograniczona, pełna bugów. jedynie ludzie fajni byli tam i to mnie trzymało oraz... Forum tego serwera.

Lineage 2 - pograłem sobie trochę Orkiem... dosłużyłem się chyba drugiego stopnia wtajemniczenia :P i... hmmm... takie jak Mu, tyle że ładniejsze i... jednak lepiej rozbudowane. Odrzuciła mnie jednak jej liniowość. i tez poznałem fajnych ludzi, ale nie na dłużej.

Diablo i Diablo 2 - gry jak dla mnie legendy... nie mówię jednak o opcji multiplayer - tryb SINGLE, fabuła, nastrój... cudowne.

SunShine    0

no cóż ja na mu poznałam mojego teraźniejszego chłopaka :D jak mogłabym nie kochac tej gry :) bardzo przywiazywałam sie do tych ludzi. I z wielu poznałam w realu. Szkoda mi tylko tego roku z życia. Ja grałam żeby miec kontakt z ludźmi a nie żeby grać :D bo z reguły nieśmiała jestem... Fabuła oczywiście nudna ale kontakt super :) ja gralam wszytskimi postaciami i jak grałam to na jakim serwerze bym nie grała zawsze byłam 1 w rankingu albo w pierwszej 3jce z Rafikiem moim aaah :] i zawsze miałam plecy u adminów heh :D jak dobrze być kobietą :P

schmicer    0

heheh "Byc kobieta, byc kobieta..." :D

a co do ulubionej gry... lwia czesc zycia zmarnowalem na Diablo 2... to byly czasy... 75 lvl na pojedynczym graczu... to juz trzeba bylo katowac... :) ale ostatnio zawieruszyly mi sie plyty :(

ostatnio gralem tez dosc duzo w Port Royale 2... niby dosc prosta gierka ale mnie wciagla po uszy...

Guru    0

stare dobre gry w ktore czesto gralem, to DOSowy Wolf 3D, Transport Tycoon Delux do ktorego nawet wracam, a z nowych Football Manager 2005, 2006 i teraz bedzie 2007 :D

terelka    1

Przypomniałam sobie, że jak była "Małyszomania" to grałam w Delux Ski Jumping :D chyba tak to sie nazywało, w każdym razie w skoki narciarkie :)

Guest Jaruszczow   
Guest Jaruszczow

Ja dorzuce coś od siebie

Colin McRAe 1

Need for speed 2 SE, 3

Shogo MAD

Shogun TW

Medieval TW

Rome TW

Gorky 17

Age of Empires 1

Diablo 1, 2

TES Morrowin => oj w to sie nagrałem, super klimat który tylko nieliczni moi znajomi podłapali

Earth 2140

Battlefield 1942

Ghost Recon

To tyle na dzisiaj, jak sobie przypomne to jeszcze dodam[/b]

Falkhor    63

Shogo Mobile Armor Division - pierwsza giera w mangowych klimatach, w jaką pociachałem. Nooo i pierwsza o dośc ładnej grafie, przynajmniej jak dla mnie :D Mam to na CDku, chyba z CD Action :)

Morrowind - ta gra czeka na mnie, ze tak powiem. Kiedyś próbowałem w nią pgorać, ale z przyczyn technicznych nie mogłem. I wiem, ze jak do neij siądę, to będę grał i grał :) Do nowego Obliviona też trzeba mocnego sprzętu...

levi    0

Falk,

Diablo i Diablo 2 - gry jak dla mnie legendy... nie mówię jednak o opcji multiplayer - tryb SINGLE, fabuła, nastrój... cudowne

oj tak tak tak...nad Diablo to można powiedzieć, że spędziłem ładnych parę lat mojego życia - strasznie mi się ta gra podoba...świetny klimat, niekiedy ciężkie questy, ciekawa fabuła...i jeszcze raz klimat klimat i jeszcze raz klimat :!:

inne gierki w jakie się zagrywałem to:

- Shogun

- Medieval

- Battlefield 1942

- Call of Duty

- Morrowind

- Gothic 1 i 2 + patch (niestety 3 już nie dla mojego sprzętu :eek: )

- CS

- StarCraft

itp

Qmar    0

nie widzialem tego tematu :P:D :eek: :eek:

Age of Empires 2 - ostatnio gram w 3

Wormsy armagedon oraz wp :P

Sim City 3000

CS

Call of Duty

Cała seria Gothic 1,2,2+dodatek,3 ^^

Piraci z Karaibów