Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Propozycja zmian tematycznych :D

Recommended Posts

Falkhor    63

Hmmm... co Wy o tym pomyslicie, gdyby Forum miałoby mniej więcej wyglądac w taki sposób?

"MIASTO ŁAŃCUT"

@ Wydarzenia, Informacje, Relacje

@ Problemy i Rozwiązania

@ Nasze Miasto

"ROZRYWKA - KULTURA - NAUKA - HOBBY" albo "Nasze Rozmowy"

@ Strefa Wolności

@ Miłośc, Uczucia, Problemy

@ Imprezujemy!

@ Czytamy!

@ Uczymy się!

@ MultiMedia (Internet, TV, Radio, Technologie)

@ Humor (Flash, opowiadania, kawały)

@ Muzyka

@ Film

@ Sport

@ Motoryzacja

@ Tylko dla Pań

@ Tylko dla Panów

@ Polityka

OGŁOSZENIA

@ Szukam Człowieka!

@ Sprzedam/Kupię/Zamienię

@ Praca (oferuję/szukam)

SPRAWY ORGNIZACYJNE

@ Słowo Admina

@ Uwagi i Sugestie

Jest to moja propozycja, o której uprzedzałem profesoq'a, więc może mnie nie zbanuje.

Dlaczego coś takiego? Otóż peirwsze moje wrażenie, gdy tutaj zawitałem - zaraz po zadowoleniu, że jest jakieś nasze łańcuckie Forum... ale zaraz "po" to była jednak dezorientacja. Wg mnie - grymasze - troszeczkę trzeba nad tym porpacowac i najlepiej w formie propozycji, dyskusji.

Jest to szkic, wersji pełniejszej na razie nie chciałem dawać (z proponowanymi opisami), bo jednak liczę na jakąs ostrą, ale konstruktywną krytykę. Jesli projekt zostanei odrzucony w całości, to moze to jakoś przezyję :(

Pozdrawiam. Uwagi obraźliwe proszę kierować na PW.

iwcia    2
:) podoba mi sie szukam czlowieka :( mysle ze bedzie mozna troche cos pozmieniac na cos bardziej luznego, przedyskutujemy sprawe i sie zobaczy ale to dopiero pewnie za jakis czas ;)

profesoq    0

Rozwazymy to......za jakis czas :) Prosze pisac konkretnie swoje propozucje. Nie kto za czy kto przeciw tylko jakies wasze własne udogodnienia zmiany na lepsze jakies nowe kategorie moze ktorej sie wam nie podobaja :_) Jestesmy "Otwarci :D "

Guest JohnyBravo   
Guest JohnyBravo

nie wiem może sie znie znam.. ale :D :D :D.. po co walić na sam początek tyle działów i dzielić to na takie coś... niech tematy i działy wynikną z potrzeby rozmówców.... ja to bym troche skompresował.... ale admini i moderzy zrobią jak uważają :):P:P to w końcu oni tu rządzą :DDD

a dezorientacja jest.. ale źle nie jest.. bo jest dobrze... ale zawsze trzeba pamiętać, że może być jeszcze lepiej :)

eh eh eh.. po głębszym zastanowieniu nic bym jesio nie zmieniał... niech ludzie zawitają i się opowiedzą :P

Falkhor    63

Iwcia - Spoko, poczkeam do wieczora i wtedy wrzuce, moze jeszcze jakies inne osoby sie wypowiedzą, póki co jest mi miło, że do zmian odnosicie się tolerancyjnie :D

JohnyBravo - Ja też zawsze uważam, ze trzeba się starać, aby było lepiej :D I raczej nigdy nie staram się czekać do nie wiadomo kiedy, tylko... pracować nad czyms juz teraz, aby Gościom podobało sie już na wejściu :D

Pierwsza częśc - Miasto Łańcut to najbardziej skoncentrowana częśc. Dlatego ją tak "skurczyłem", bo... Wg mnie obecny wygląd tego działu jest zbyt 'roztrzepany'. I widać, ze są działy całkowicie puste. Wychodzę z tego założenia, że przyjmując plan miej więcej tkai jaki nakresliłem - da się w prosty sposób umożliwić na przyszłość samoistne powstawanie nowych działów, rzeczywiście potrzebnych.

Największą grupę stanowią kategorie tematyczne, w których się dyskutuje i swoich zaitneresowaniach, problemach, itp. Dlatego, ze zawzwyczaj te włąsnie działy absorbują najwięcej uwagi. Pojawił się też dział Motoryzacja i Humor, które jakz nam życie z czasem na pewno okażą się potrzebne :P

Tak jak mówiłem - fajno, ze pomysł się podoba i że jest jakaś reakcja. Pełneijszy obraz rzuce na wieczór, bo i tka widze po godzinach Waszych postów, że siedzicie po nocach :)

Pozdrawiam.

profesoq    0

Forum ma nietylko stanowic baze dla "młodziezy" ale i dla userów dorosłych (starszych). Kiedy pozyskamy tych ze userow (google) to puste kategorie szybko sie zapełnią. Mam tu na mysli m.in takie kategorie jak [Polityka, Moje miasto, Moje wrażenia, Szykam pracy...] Natomist jesli chodzi o rozbudowe forum bedzie wiele kategori słuzy to wiekszej orintacji i utrzymaniu porządku, natomiast niedoświadczony user na pierwszy raz nie sadze zeby czuł sie zagubiony i zdezorientowany poniewaz wszystkie kategorie są odpowidnio zatytułowane do postów tam znajdujących sie :)

Jesli chodzi o "kompresje forum" mozna sie nad tym zastanowic, jednak zeby ten plan wszedł w zycie musi byc wiele wiecej głosow userów zeby nie była to decyzja (grupki userow) tylko wiekszości. My sie podporządkujemy. W koncu wy tu jestescie panami :) My tylko sprawujemy obowiązki :)

Pzdr

iwcia    2

Popieram Psorka :) ale tez mysle ze od czasu do czasu przydaloby sie troche "swierzości" moze jeszcze nie teraz ale napewno za jakis czas :P

Guest JohnyBravo   
Guest JohnyBravo

No właśnie... a to wszystko wymaga czasu, by rozkwitło... czas tu teraz jest najważniejszy... no i oczywiście ludzie :)

maciej    32

Pomysł dobry :D Tylko ja bym to widzial wprowadzic po wakajach w nowym prjekcie ktory powstanie. Na dzis dzien mysle ze zmiany działow nie sa aż tak potrzebne. Ale po wakacjach dostosujemy sie do tego pomyslu , bo jest bardzo dobry. :)

Falkhor    63

Rozumiem, że chcecie do piero po wakacjach.

ja tylko jedno jednak dostrzegam - pod koniec wakacji i po rozpoczęciu nowego roku szkolnego - pojawi sie tu więcej osób.

I pierwsze co zrobią, ocenią forum ogólnie, po wyglądzie. Po drugie - długo zejdzie, zanim zechca coś ocenić, trzeba do nich wyjśc z czerwonym dywanem i bogatą ofertą, czymś, co ich przyciągnie. Jeżeli coś można zmienić już teraz, to trzeba to zrobić...

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2006-09-06, 10:13 ]

"MIASTO ŁAŃCUT"

@ Wydarzenia, Informacje, Relacje (W.I.R.)

Co się wkrótce wydarzy, co już sie wydarzyło i wiedza o tym nikogo ominąć nie może. Ponadto nasze relacje, reportaże, donosy - życie naszego miasta spisane gorącą literą...

@ Problemy i Rozwiązania

Dostrzegasz istotny problem naszego miasta? Swojego podwórka, osiedla, okolicy? Napisz o tym tutaj - pogadamy i zobaczymy, czy da się coś z tym zrobić...

@ Nasze Miasto

Życie naszego miasta - w tym miejscu chcemy się podzielić tym, co jest naszą codziennością ale i niezwykłością - ciekawe miejsca, obiekty, fakty, plotki i legendy :) miejsce także dla tych, którzy chcą się czegoś dowiedzieć, pochwalić, a moze także... odradzić...?

"ROZRYWKA - KULTURA - NAUKA - HOBBY" albo "Nasze Rozmowy"

@ Strefa Wolności

FreeZone Tematyczny - pogaduchy o tym, o owym albo i tamtym. Rozmowy na każdy temat. Warunek - poszanowanie innych i przynajmniej przeciętny poziom kultury :) 'Moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się Twoja wolność'.

@ Miłośc, Uczucia, Problemy

Nasze ludzkie życie, sprawy przyziemne i górnolotne... Rozspiewani zakochani, zasmuceni porzuceni, szukający romantycy, rozsądni realisci... Miejsce dla Waszych dyskusji o sprawach sercowych.

@ Imprezujemy!

Balangi domowe, publiczne, niepubliczne, lesne, biwakowe, morskie, wysokogórskie... Zaproszenia, relacje, poszukiwania zaginionych w Akcji-Akacji :) jeżeli wiesz o fajnej imprezie, otwarciu nowego lokalu - NAPISZ i zaproś innych! Razem będzie weselej :)))

@ Czytamy! Czytelnia

Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato, ale ja i tak najbardziej lubię czytac sam :) Dostrzegłeś ciekawy artykuł? Dorwałeś nową książkę? Znalazłeś w atykwariacie zapomniane dzieło zapomnianego, acz intrygującego twórcy? Podziel się ta widzą z innymi, zacznij dyskusje, wymieniaj poglądy. Literaturowanie się poszerza horyzonty!

@ Uczymy się! SzkolnaŁawa

Wieści z naszych lokalnych szkół szczebla różnego, dyskusje o edukacji, nauczycielach, ministrach. Człowiek ponoć uczy się całe życie a i tak w niewiedzy umiera... Razem przez szkołę przejdzie się milej :)

@ MultiMedia (Internet, TV, Radio, Technologie)

Kąt dla fanów nowych technologii. Wszystko to, czego nie może zabraknąć tak w zegarku Bonda, jak i w naszych domowych zaciszach, firmach, szkołach.

@ Humor (Flash, opowiadania, kawały)

Room dla osobników ceniących sobie dobre samopoczucie i chcących poprzez Forum dotrzeć do osobników bardziej przygnębionych. Zatem zgłąszajcie tutaj rzeczy wesołe, śmeiszne, satyryczne, rzecz ujmując ogólnie - rozrywkowo wesołe :)

@ Muzyka

Zapraszamy do dyskusji o nowościach muzycznych, recenzji albumów, dyskusji i krytyki twórców i ich dzieł. Oczywiście mowa nie tylko tym, co nowe - powroty do korzeni bywają równie budujące i mogą dostarczyć miłych wrażeń...

@ Film

Dyskusje o świecie filmu - nowości, klasyki, totalne kity i rewelacyjne majstersztyki. Nasze recenzje tak pozytywne jak i negatywne, gdyz czasem trzeba zachęcić do filmu, a czasem odradzić. Możemy też... umówić sie do kina. Na film :)

@ Sport

Wydarzenia sportowe, kibicowanie drużynom i zawodnikom, relacje i prognozy przebiegu imprez sportowych. Również miejsce na wyrażenie opinii o sporcie jako takim, dyskusje o dyscyplinach, itp. Uwaga - nie przyjmujemy zakładów :)

@ Motoryzacja

Fani jednego, dwóch, trzech, czterech a nawet 18tu i więcej kółek mogą się z nami podzielić swoją wiedzą i nowinkami, a niedoświadczeni użytkownicy zapytać i poszukać pomocy.

@ Tylko dla Pań

Bibelotowe tete-a-tete przy cappucino? Nie, tutaj jest nas więcej - cappucino na pewno nie braknie, a za posty Panów - dziękujemy i mówimy stanowcze 'nie'. Pokoik tylko dla zdecydowanie piękniejszej płci ludzkiej...

@ Tylko dla Panów

Męskie rozmowy. Konkretnie. Przy piwie (bezalkoholowym). Na takie tematy, przy których obecności kobiet nam nie trzeba :)

@ Polityka

Dyskusje o sztuce rządzenia. A także o tym, co dzieje się na lokalnej i ogólnopolskiej scenie politycznej. Która z partii jest lepsza, który polityk powinien siedzieć a którego trzeba uznac za wzór. Aktualne wydarzenia, dywagacje, negocjacje, aranżacje i irytacje. Zapraszamy do dyskusji z uwzględnieniem prawa do wolności słowa i poszanowania godności osobistej swej i czudzej...

OGŁOSZENIA

@ Szukam Człowieka!

@ Sprzedam/Kupię/Zamienię

@ Praca (oferuję/szukam)

SPRAWY ORGNIZACYJNE

@ Słowo Admina

@ Uwagi i Sugestie

Chciałbym podbic ten temat i przypomniec, ze pasowałoby trochę się tym zająć... Rok szkolny się zaczał, ludzie siadają do kompów... trzeba działać :D Propaganda nie może spać :)

Zapraszam do ponownej dyskusji o tym, jak zaorac porządnie pole naszego Forum :D

EDIT - Niom, doredagowane.

iwcia    2

Tak tak popieram pomysly falkhora :D naprawde za dlugo sie to wszystko przeciaga, jest po wakacjach, trzeba wprowadzic troche swierzosci. To co Falkfor stworzyl jest naprawde dobrze sformuowane wiec nie mam zadnych zastrzezen :D

To chyba nie tak duzo roboty pozmieniac dzialy? :P a zawsze to jakos inaczej wyglada.

Henryk    0

Proponowałbym utworzenie działu "Przedstaw się", gdzie każdy nowy użytkownik tego forum mógłby napisać kilka zdań na swój temat. Tego typu dział jest już standardem na wielu forach internetowych.

Ponadto proponowałbym utworzenie działu w rodzaju "Zwierzęta - nasi przyjaciele". Te zwierzaki są dopiero biedne, nawet na forum nie mają "swojego" miejsca. ;)

maciej    32

Witaj Henryku. Taki wątek już istnieje. Zapraszam na link

A co do działu dla zwierząt, co ma się w nim znajdować??