Jump to content
Sign in to follow this  
iwcia

Ulubiona bajeczka

Recommended Posts

iwcia    2

Napewno jak byliście malenkimi bobaskami to ogladaliscie mnostwo bajek :) ktora z tamtych bajek byla wasza ulubiona? taka ze mama nie mogla oderwac was od tv? :P

profesoq    0

Krolik Baks i spółka hehe achhh jak sobie przypomne wstawałem o 7 rano w niedziele jak wszyscy jeszzce spali i ogldalem jeszcze na nie kodowanym canale + BUGS BANNY :D hihih super :D I całe zwariowane melodie czyli srus pedziwiatr, diabeł tasmanski hehe SUPER :D

Falkhor    63

Reksio, Bolek i Lolek oraz megarządzący, wymiatający Miś Uszatek! najwspanialsze polskie bajki dla najmłodszych. Ja je wszystkie dobrze pamiętam :) i serio, hitem były gumisie, ciutkę sadystyczny Baks i inne Animki, Kaczor Donald...

Niepunktowane 4. miejsce zajęłyby Muminki oraz... Miś Kolargol. Te peirwsze - za fantastyczny świat, chyba wszystkie książki o Muminkach przeczytałem, a Miś Kolargol dlatego, że samo jego imię uczyło wymowy trudnych słów - i fajne historyjki.

levi    0

ziomalka,

Muminki i tylko Muminki

eeee tam muminki - GUMISIE :sweet: to dopiero baja :sweet: - zawsze to oglądałem w dzieciństwie...i czasem Diabelski Młyn (wiecie - królik Bucks i te sprawy :hihi: )

levi    0

Kuru,

Nie to co teraz pokolenie pokemonów...

albo takie Dragon Ball :eek: - czego to uczy :?: :?: :?: :eek: - totalny ogłupiacz :!:

Avalanche    0

Ja mam sentyment do Wilka i Zająca. Ach to była bajka :) Wciąż mam chyba wszystkie odcinki na kasecie VHS ;]

Oprócz tego Chip 'n' Dale - mam dwie gry na Pegasusa - klasyka :]

siss    0

Pamiętam te Disneyowskie bajki. Lubiłam to. Gumisie wymiatają z Księciuniem, Tołdim i Bunią na czele. Pamiętam też Brygadę RR.

Ale Miś Puchatek i Koala są najlepsi.

Falkhor    63

Joy_ride, Szcze - Noddy jest na prawde ok ;) I nie dziwię się, że w ankiecie Miś Uszatek (nie Winni the pooh :) - jak to można pomylić? - a są tacy ludzie...) ma wysoką notę :) To na prawdę BAJKA DLA DZIECI.

Pinki i Mózg - no to już dla trochę starszych.A i tak najwięcej śmieją się dorośli ;)

Kiwi    0

Niezłe też były "Animki" czyli młodsza wersja Królika Bucks'a.

A zwłaszcza Elmirka jest THE BEST !!!

Falkhor    63

Kiwi, Elmircia i jej talent do przytulania :P Morderczy talent :P

Mimo, że mnei się to podobało, to jak dla mnie było tam za dużo... dorosłych wstawek. ALE z tych wszystkich, które powstały ostatnio - to animki były jeszcze ok :P

Kiwi    0
Mimo, że mnei się to podobało, to jak dla mnie było tam za dużo... dorosłych wstawek.

Całkiem możliwe. Ale ja oglądałam Animki jak już miałam te kilkanaście lat, to już wystarczająco "dorosła" byłam jak na tą bajeczkę xD

ALE z tych wszystkich, które powstały ostatnio - to animki były jeszcze ok

Z tym to całkowicie się zgadzam. Jak się teraz włączy "dziecięcy" kanał telewizyjny typu Cartoon Network, Jetix itp. to można się przestraszyć. Takich bajek to nie powinno się dzieciom puszczać. W większości z nich jest przemoc, seks i wypaczone zasady moralne. Powinno się zaznaczać : Dozwolone od lat 15 !

Dawniej były delikatniejsze bajeczki :P

ziomalka    0

Muminki i Smerfy chyba wspominam najlepiej z jakże odległych czasow dziecinstwa - ehh kiedy to bylo, w zeszłej epoce? :P

Procz tego Gumisie i moj ukochany bohater - Tołdi, ale Buka z Muminków jednakk jak dla mnie wymiata :rotfl: :rotfl: