Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Galeria Falkhor'a

Recommended Posts

Falkhor    63

Jeśli ktoś ma ochotę popatrzeć sobie na różne moje zdjęcia, to serdecznie zapraszam do darmowej galeryjki mojego autorstwa.

LINK do GALERII

Komentarze i oceny (oczywiście także uttaj, na Forum) mile widziane.

Pozdrawiam.

iwcia    2

Własnie wyogladalam wsyckie zdjecia :D no przyznam ze ciekawe, najbardziej to mi sie podoba mały KAJTEK poprostu cudny piesio :D oprocz tego ciekawe kocie oko :)

hehe i ten misiu taki smutny, tez mam takie starego i ma 20 lat :) troche sie rozwala i juz mu ucho odpadlo ale sie staruszek trzyma :) dostalam go po urodzeniu :) wiec fajnie ze ty uwieczniles tez takiego uszatka :)

Fajne zdjecia pozatym naprawde no i fajne jest to ze je pokazujesz :)

ps. "jestem ponoć sympatycznym facetem" :P mysle ze nie ponoc tylko napewno :):D

profesoq    0

ps. "jestem ponoć sympatycznym facetem" ;) mysle ze nie ponoc tylko napewno :D;)

Fahlkor to brzmi....:) ciekawie :D heheh zaiteresuj sie tym :D ehehe

terelka    1

Super zdjęcia :D widać ze lubisz fotografowac :D I masz takiego pieska jak ja , z serii Lessie :) - identyczny jak mój Aresek :P

Falkhor    63

Dziękuję za tak miłe recenzje :) Fotek mam od groma, w sensie czasem jak wyjde z aparatem to zapstrykam całą kartę, i dopiero po przesianiu coś niecoś się znajdzie. Iwcia przykładowo otrzymała ode mnie pewną... galerię... i jak się wyrazi o niej pozytywnie (wiecie - cenzura) to wrzucę tu na prawdę swoje GORĄCE fotki. Wiecie, trzeba zwalczać stereotyp, ze faceci nie mogą "występować" w pewnych sesjach...

Prawda, Iwciu...?

iwcia    2

Falkhor Oczywiście wyrażam sie pozytywnie i smakowicie :) hehe mozesz spokojnie "wrzucac swoje GORĄCE fotki" :P

maciej    32

A moze wzucisz zdjecia z tego i next topicu do prywatnej galerii na naszym forum ;):D ,kazdy w wolnej chiwli sobie looknie :D

Falkhor    63

Pomyślimy, popstrykamy, zobaczymy :D

maciej, Co do Galerii - Hmmmm... no coś się pododaje, czemu nie, ale w rozdziałce maks. 800x600, bo jak ktoś sobie je pokopiuje, to przynajmniej będę miał oryginały :) Miałem już kiedyś sytucję, że ktoś na swojej stronie wrzucił moją fotkę jako swoją i się tym strasznie chwalił, no to jak spytałem, czy ma tę fotkę w rodziałce 1600x1200, to trochę się zmieszał i na szczęście wywalił fotkę...

Pogadamy o tym ;)

darekielb    13

sorki za OT, ale nie radzę robić zdjęć pod liniami wysokiego napięcia (kolega w taki sposób nieodwracalnie zepsuł aparat), a jeśli nie ulegnie uszkodzeniu to układy mogą się przesterować na wskutek działania pola elektrycznego i magnetycznego.

Falkhor    63

darekielb, Hmmmmmm... A to się często zdarza? BO ja bardzo często robię zdjęcia takim obiektom... i nigdy nic 'nie zaiskrzyło'... ale hmm... będę bardziej uważać...

darekielb    13
darekielb, Hmmmmmm... A to się często zdarza? BO ja bardzo często robię zdjęcia takim obiektom... i nigdy nic 'nie zaiskrzyło'... ale hmm... będę bardziej uważać...

często jak często (zależy, jakiej klasy jest aparat) koledze padł jeden aparat i mówił, że drugi raz był wtedy na zdjęciach pod słupami. Jego znajomemu w cyfraku padła matryca też pod słupem wysokiego napięcia i niestety naprawa jest nieopłacalna także lepiej uważać.

Jak widać jeden aparat jest bardziej czuły na pole magnetyczne niż drugi. Dodatkowo wpływ na to ma wielkość napięcia, które przepływa w przewodach.

Jeżyk    43

Falku, galeria ładna ale skromna, trochę za mało zdjęć, ale wszystko przed Tobą. A o Tobie ? Tak, faktycznie jesteś sympatycznym człowiekiem tak na zdjęciach jak i w kontaktach na forum. Tak trzymać.!!!

Ps.

Zdjęcia z białobrzeskiej ścieżki rowerowej są różnorodne a jednocześnie bardzo ciekawe tematycznie, również piękne zdjęcia wkleiłeś z "Bobrowiska" podejrzewam że lubisz przyrodę, podobnie jak ja.

Myślę że samo Forum wiele zyska na Twojej Galerii. Zachęcam do kontynuowania tego tematu.

Falkhor    63

:P

2981b293c9fd22c5m.jpg

Kraków z całkiem innej perspektywy :D Okolice Nowej Huty 8)

1070cae0f28ead18m.jpg

A tu jedne z hoteli krakowskich - Krakus ;) Wieczór i sposób na zimno - czyli grzane wino galicyjskie. W aranżacji wymuszonej dostępnością metod :D

Fotki też komórą :)

Jeżyk    43

Zdjęcie dobre, ale to grzane wino ....Ehhhh, Falku, Ty naprawdę wiesz co dobre. Pokusił bym się na jedną szklaneczkę galicyjskiego wina.

Falkhor    63

Sprzęcik sprzęcikiem, ale czasem po prostu trafi się nocka, gdzie księżyc wydaje się być... bliżej i powietrze jest przejrzyste :P I chyba trafiłem :P