Jump to content
Sign in to follow this  
Falkhor

Gorrrrrące Fotki Falkhor'a

Recommended Posts

Falkhor    63

:P

Zapowiadane gorące fotki :D Wszystkie mojego autosrtwa jak też i mojego autorstwa (róznie to wychodzi, przyznacie...) są obiekty na nich uwiecznione :D

Pozdrawiam.

PS. Prosze zespół moderujący i Adminów o niecenzurowanie fotek. Umieściłem ostrzeżenie w opisie topic'a :)

Falkhor    63

Trzeba kliknąć w zdjęcie, wtedy otworzy się w normalnym kolorze i rozmiarze :D

Jareczek, Kwestia gustu, więc nie zakłądałem, że wszystkim się to spodoba :) Bo nie musi :)

magdaaa    0

No co Wy ludzie. Chyba sie na gotowaniu nie znacie. To wygląda apetycznie i na pewno jest pyszne. Widziałam tam cebulę, uwielbiam smażoną cebulę...i kiełbaska i brokuły i w ogóle tyle warzyw. Falkhor musimy sie kiedyś umówić na wspólne gotowanie :D

Falkhor    63

magdaaa, Nie ma sprawy :) Któregos razu powinno się udac, o ile tylko spotkamy się na mieszkaniu macieja, Iwci i terelki że tak powiem, to wtedy jest na to szansa :) Bo kuchnia jest fajnie urządzona, ale patelnię moze swoją bym przywiózł :D :D :D

Poza tym wspólne gotowanie to całkiem ciekawa sprawa :D Np. krojenie cebuli i zbiorowy płacz :)

magdaaa    0

I można się wielu ciekawych rzeczy od siebie nauczyć ( kulinarnych oczywiście :D ) . Ze spotkaniem nie będzie problemu, bo Terelka na pewno mnie zaprosi :D Tylko pozostaje kwestia daty, ale to sie da jakoś zgrać w przyszłości :D

SunShine    0

jeku ale faktycznie apetycznie wyglada :) musiało być pyszne :P aż zgłodniałam :/

To jak tak lubicie gotowac i tak smakuje jak wygląda to sie umówcie na gotowanie a reszta forum przjdzie i zje :):P

Falkhor    63

hehe :) jeszcze nie gotowałem dla grupy więszej niż 6 studentów Politechniki Rzeszowskiej, ale... wszystko da się zrobić :) Mówie - tylko kwestia tego, by być w jednym miejscu. Ostatecznie można znowu zrobić jakieś ognisko (albo nie od razu, bo najpierw musze wyzdrowieć...) a czasem... wysatrczy przypadek :P Noooo... i co to jest zrobic jajecznicę z 20 jaj? Pestka :)

SunShine    0

no nie wiem czy pestka :) ja jak już coś robie to wszystko naraz i potrafie przypalić nawet wode na herbate :/ u mnie w domku sie przeważnie je zupy chińskie :) ale zdarzają sie takie piękne potrawy jak podane wyżej :) jak siostra znajdzie czas... Jakieś dobe 'coś' podobne do powyższych ale z makaronem lub ryżem :) no chyba że jakaś zapiekanka :) mniam ... :067:

Falkhor, co to jest koło tych warzyw takie 2 owalne cosie :P zdjęcie nr PICT0756.jpg

Falkhor    63

SunShine, Te dwa owalne cosie to... łosoie. I nie żeby to się rymowało linijkami, bo takie cus zwane tez jest dzwonkami. :P Ryba to przekrojona nie wzdłuż, lecz w poprzek, lepsza niźli najpopularniejszy w domu kotlet :)

:)

Falkhor    63

No cóż. tutaj zdania są podzielone :) Gdyż jeśli byłby usmażony - to niektórzy jedzą i tak tez jest z gotowanym - bo przy tej rybie ona jest bardoz delikatna, niemal taka, jak ze śledzia w marynacie. Pomija się tylko płetwy :) bo łosoś to ma trochę większe i twardsze niż sledź :P

Tutaj zaś - zdejmuje się, jeżeli ktoś nie lubi (schodzi bez problemów). Ja raz zjadłem z ciekawości i szkodliwości nie stwierdziłem.

Falkhor    63

Bueheheheh :) :) :D nooo może trochę... :P Ale wszystkich tajników mojej kuchni zdradzac nie będe :D :D :D

Falkhor    63

Bake, Dziewczyny nie wyraziły zgody na to, abym je tu przedstawił. Jakby wyraziły, to już by było kilka kandydatek do Miss Forum :D :D :D:) Więc na razie popatrz sobie na jedzenie :)

Falkhor    63

Czasem jest tak, że facet musi zrobić obiad dla całej rodziny + dwie osoby gościnnie :D Jako że planu nie było żadnego, to zrobiłem to starą, dobrą metodą - 'cosięnawinie' :D Ale bez wina :D

Jak do tego doszło? :spox:

5664bb93caad5b42m.jpg

799603e6de2f02acm.jpg

445a014c3885c1aem.jpg

d4b05c9b50e0de51m.jpg

398127e18be18411m.jpg

ed92ce3a8f150ba3m.jpg

965cba708fa7a28am.jpg

beb6d41cb7f5bdf0m.jpg

6e0dee2be64a230fm.jpg

d5c56bd77e6e2b76m.jpg

SMACZNEGO :D